Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Zöld alma is lehetett volna a neve. :U

⭐ Stella

(#2) KaiotEch válasza radi8tor (#1) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az nem lehet, mert akkora Apple termék lenne :D

(#3) macilaci78 válasza KaiotEch (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Éretlen körte? :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) mghltm


mghltm
addikt

ez pont megfelel az nvidia-soknak, remelem megcsinaljak piros alaplaptalcaval es ledekkel ati/amd hivoknek. tudom elvetemult otlet, de meg a kek szinunek is lehet piaca az intel hd fanok koreben :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#5) vince


vince
őstag

Szép belül a zöld tálca! minden más nem tetszik rajta ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#6) slayer006


slayer006
addikt

Mostanában attól lesz valami Gamer, hogy ocsmány? :F :U

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#7) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Borzalmas az a fröccsöntött műanyag előlap. A ház teteje meg egy k* nagy lyuk; baromi praktikus. :U

(#8) cyrix válasza slayer006 (#6) üzenetére


cyrix
csendes tag

Valahogy úgy. :K
Ez a gémer téma meg már nagyon gáz, kéne még gémer fogkefe, gémer zokni, stb...

Windows? No, thank you! Linux only...

(#9) Kiki18


Kiki18
őstag

Szerintem abszolút tűrhető.Minden bennevan,ami kell és az ára is megfelelő. :K

(#10) #56573440 válasza cyrix (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Ez a gémer téma meg már nagyon gáz, kéne még gémer fogkefe, gémer zokni, stb.."

szívesen

;]

egyébként meg én se értem ezt a házat, az előlap tényleg iszonyat szerintem

[ Szerkesztve ]

(#11) cyrix válasza #56573440 (#10) üzenetére


cyrix
csendes tag

Kemény cuccok!!! :R

Windows? No, thank you! Linux only...

(#12) Televan74 válasza #56573440 (#10) üzenetére


Televan74
nagyúr

És hol marad a gémer guminő? :B

Más : Soha nem vettem és nem is fogok gamer házat venni.Különben is a kék a kedvenc színem. A zöld valahogy nem az esetem.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#13) #56573440 válasza Televan74 (#12) üzenetére


#56573440
törölt tag

ha ez mond valamit ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Nekem tetszik! Tele lehetne rakni swif920asikkal. Végre nem ütne el a szín :)

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#15) gyurielf2


gyurielf2
csendes tag

Pöpec kis ház!! Nekem is bejön!! :))

(#16) Stan648


Stan648
tag

Végre egy olcsó és méretes ház amibe befér egy NH-D14 kényelmesen. Ilyesmi házat akarok majd venni.

7600X + A620 + 32GB DDR5 + RX 6700 XT

(#17) banhammer


banhammer
veterán

Korrekt ksi házikó.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Kis nosztalgia. Régen még nekem is volt gémer, világító Raidmax házam. :D

<< Heimdal >>

(#19) pulcsi válasza Retekegér (#18) üzenetére


pulcsi
tag

Raid. Ninja házad volt? Régen kismilliót adtunk el ebből a verzióból. Vajon ma is jól mennek a csillivilli házak?

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#20) Retekegér válasza pulcsi (#19) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Sagitta volt. Ma már úgy vagyok vele, hogy ne nagyon világítson, ha nem muszáj. :)

<< Heimdal >>

(#21) csaabz


csaabz
őstag

Nem szeretem ezeket a led fényeket, bevilágítják az egész szobát. Filmezéskor elég gáz...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#22) blaca83 válasza #56573440 (#10) üzenetére


blaca83
őstag

A "linkek nagyon betaláltak"... ;] Jópofa volt :P :K

A ház pedig szerintem sem lett rossz, bár a "szép" kifejezés sem jutott róla első körben az eszembe és talán nem vagyok egyedül azzal az elgondolással sem, hogy a várható 15-16.000 Ft-os megjelenési áráért azért mér lehet szebb házakat kapni a piacon. :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#23) Killer01


Killer01
őstag

Ez most azér' zöld mer' kobra, vagy azér' zöld mer' gémer? Bár...végülis teljesen mindegy ;]

(#24) vince


vince
őstag

Létezik egyáltalán töld színű kobra?

létezik, találtam ilyet :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#25) Normi™


Normi™
őstag

Édes Istenem de ronda szegény... :F

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#26) Borgi


Borgi
aktív tag

HI,

Ez a ház nagyon bejön, a mostani házam is hasonló témában létezik, de az kb egy fekete ház és pár zöld led-es venti és neon harmoniája, amúgy meg filmezés közben is elég szolíd az enyém így nem zavaró egyáltalán, sőt kimondottan kellemes.

nameg 5 m-es hdmi kábel messzire elviszi a filmet :D

üdv,
Borgi

[ Szerkesztve ]

Resistance is Futile!!

(#27) Whysperer válasza mghltm (#4) üzenetére


Whysperer
addikt

Pont ez volt az első gondoltam nekem is ami eszembe jutott 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#28) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Én eddig sosem értettem, hogy mitől lesz valaki gémer. Ha napi 3-4 órát játszol akkor már annak számítasz?
Vagy kötelező megvenned a rondábbnál rondább "gémer" kiegészítőket, amik ráadásul drágák is.

Aki ilyen házat vesz és telepakolja ledekkel, az a pcs világ neonos sárkányosmatricás suzukisa.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#29) Ł-IceRocK-Ł válasza macilaci78 (#3) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ahhoz túl sötét :D

am egész jó, tetszik a sötétzöld szín. bár belül az az nv zöld... :U

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30) ViZion


ViZion
félisten

Bár ez nem tetszik igazán (teteje és az eleje miatt), de azt meg kell hagyni, h a Raidmax minőségi cuccokat csinál, akkor is, ha designben néha elszalad velük a paci :D
Szerelhetőség, az anyagok minősége, a festés, stb. hibátlan. Nem nyeklik, nem nyaklik, a csavarmentes nem azt jelenti, h "szopóági", hanem könnyen szerelhető.
+1 a Ninjára és a Smilodonra! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31) tvse1995


tvse1995
senior tag

Hát ez csodaszép. :U
Bár annak akinek ez a design bejön annak nem olyan rossz választás...

(#32) bladegery


bladegery
senior tag

Csúnya!

gergely-szabo.com

(#33) waithEard


waithEard
őstag

Gamer = ízléstelen? Vagy az átlag "gémer" tényleg ezt szereti?
Kéne csinálni egy felmérést, itt a PH-n, hogy mit szeretünk valóban, mi gémerek.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#34) r-chee


r-chee
őstag

Gamer.... :W
Egy gépház az gépház. Nem több.
Két szóval lehetne ezt a házat jellemezni: ronda; sablon.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#35) zapok


zapok
aktív tag

Tegnap már megcsodáltam az Iponon. :P

Most sem változott a véleményem, hogy ez egy ízléstelen tésztaszűrő, bár van akinek éppen ez az álma... ;]

Ráadásul még drága is, mert ugye 69 USD=69EU, azaz 20k HUF.

Még mindig nem találtam meg a nekem való PC házat, pedig a Zalman Z9 Plus még valamennyire tetszik is és az ára is tűrhető lenne (16k), ha lehetne kapni itt vidéken, akár 20-30%-os felárral is, mint a többi alkatrészt.
Csodálkozom is, hogy egyáltalán még van aki vesz valamit egy számtech. boltban itt vidéken, a második legnagyobb városban. :U

Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

(#36) skilled88


skilled88
tag

minnél újabb v.mi annál ocsmányabb

"Powered Forever*Corsair HX520 Modular" Lumia 800 Black

(#37) kromatika válasza #56573440 (#10) üzenetére


kromatika
veterán

nekem tetszik.és nem is rossz árban van.én ellentétben sokakkal,most kezdtem megkedvelni a plexis,neonos házakat."régebenn Antac P180,P183-at használtam a letisztult dessing tetszett.de mostanában meg szerintem ezt a jelzőt viszik túlzásba de nagyon.lassan már egy konzerv doboz,vagy egy elejű házra is a letisztult jelzőt használják..mint pl az Enemax Ostrog ,letisztult és elegáns.na ez minden csak nem az.[link]

(#38) b.


b.
félisten

Kövezzetek meg, de nekem tetszik. Amúgy egy ház attól hogy egyedi, nem feltétlenül gamer. Szánonra elég fontos a kinézet, mert többet bámulom ezta rohadt dobozt mint bármi mást egy nap. szóval akinek tetszik és úgy gondolja hogy ez bármi módon illik hozzá annak bejön. Mint én :D. Likeolom a zöld szint.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#39) Killer01 válasza b. (#38) üzenetére


Killer01
őstag

Lehet én csinálom rosszul, de a monitort szoktam nézni ;]

(#40) b. válasza Killer01 (#39) üzenetére


b.
félisten

Én is, de nincs sz. gép asztalom és a monitor mellé fel van téve egy beépített szekrényben :) ezért sajnos elkerülhetetlen :d. Vagy nem is, rosszul csinálsz valamit :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#41) #56573440 válasza kromatika (#37) üzenetére


#56573440
törölt tag

én ezen a plexis neonos történeten már túl vagyok, konkrétan "túllőttem" magam vele. azóta meg csak pleximentes, egyenes vonalvezetésű, leginkább ajtós házban gondolkozok a műanyagra meg allergiás vagyok... bár most a bitfenix prodigy az nagyon tetszik...

ízlések és ficamok.

(#42) Satyricon


Satyricon
addikt

Írjátok már be a google-be, hogy Raidmax Cobra.

Csak én emlékszek arra, hogy 2004-2005 környékén adták ki a szintén Raidmax Cobra nevezetű gépházat? :F Végülis nincs ezzel semmi baj, de basszus adhattak volna neki más nevet...

Egyébként ez sem rossz, elfogadnám harmadiknak! :DDD

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#43) Killer01 válasza Satyricon (#42) üzenetére


Killer01
őstag

Hoppá, ezért volt ismerős a neve :DDD

(#44) Pollux66


Pollux66
tag

óóó jesus cry's...mikor először elolvastam ezt a márkanév terméknév párosítást egyből összeszűkült a gyomrom. Lehet még vki emlékszik rá...régebben volt ennek a "csudás" cégnek szintén egy kobra nevű háza. Én akkor vakbuzgó 16évesként elragadtatva magam beruháztam ama überbrutál-nak tűnő förmedvényre. Azóta sem hevertem ki a traumát...minden alkalommal mikor ez márkanév felcsendül valahol, felmászom a padlásunkra és a legeldugottabb sarokban rituálisan megrugdosom a fekete-sárga színekben "pompázó" minden létező hibával megáldott kacatot. Most nem tudom mi fog történni....asszem megyek a benzineskannáért! ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." George Carlin

(#45) r-chee válasza Pollux66 (#44) üzenetére


r-chee
őstag

Helyedben én beperelném őket, hogy fiatal korodban súlyos depresszió s lelki trauma ért a termékük miatt :D
Benzinnel csak óvatosan :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#46) Stanchore válasza #56573440 (#41) üzenetére


Stanchore
senior tag

Nem egy letisztult design, az biztos..

Origin / Steam: Stanchore

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.