Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

egy-két apró hiba:

ujjlenyomatot egybeírjuk, a/az névelőhibák.

Cikk: a ház tetszik, vagyis félig, mert a a ledek, meg az előlapi dizájn nem kell, de a csavarokkal rögzíthető kártyák, a "kincsesláda", és társai jópontot érdemelnek. :))

A fényképezőgépeden a fehéregyensúly állítása nem hozott eredményt? :F (rózsaszín képek)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Úgy néz ki ez a ház még mindig népszerű.
Több mint két éve írtam róla cikket, szinte ugyanaz a ház csak az előlap más. Úgy vettem észre a vázat rengeteg gyártó használja és csak az előlapokat cserélgetik.

"Csak úgy mondom"

(#3) DeltaPower


DeltaPower
őstag

30k-s árat annyira nem tartom magasnak egy ilyen kategóriás ház esetében, bár vannak rajta nem tetsző megoldások is (kitördelős kártyahelyek pl.).

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#4) Isee válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


Isee
senior tag

Köszönöm az észrevételt, amit tudtam, azt javítottam. Igazándiból kölcsön kértem egy normálisabb gépet, hogy tudjak szép képeket csinálni, de nem értek hozzá, nem vagyok fényképész, ezért nem is feszegettem annyira a képminőséget :R

Csapi007: Tény és való, hogy maga a ház, amiről írtál cikket belülről teljesen ugyanaz.
Igazság szerint ezt a házat már vagy 2 éve gyártja a Raidmax (ha nem több), de Magyarországon csak 2009. augusztusától lehet kapni.

DeltaPower: igaz, az ára annyira nem magas, én a Ninja és a Sagitta 2-höz viszonyítva értettem az árat, amiket anno még 16-17k körül vettem meg, most 19-20 között van mind2 házikó :B

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#5) 5h4rK


5h4rK
tag

Praktikus, csk nem tudom, hogy mitol "gamer" a haz :DDD

(#6) Isee válasza 5h4rK (#5) üzenetére


Isee
senior tag

Hasonlítsd össze egy XDL-Happy 5B-vel ;]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#7) Mr.Csizmás válasza Isee (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem az van, igaz most ki van szerelve a gép ;]

/fekete-narancssárga dizájnos/

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) Depression


Depression
veterán

A ház többe kerül, mint a benne lévő alkatrészek együtt.
Valójában ennyi pénzből, és rengeteg időből sokkal értelmesebb 'házat' lehet alkotni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) LackoMester


LackoMester
addikt

grat a cikkhez :C

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10) LackoMester


LackoMester
addikt

grat a cikkhez :C de ez aház,iszonyat randa(nem tetszik),ennyi zséböl jobb házat lehet venni:U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11) Isee válasza LackoMester (#10) üzenetére


Isee
senior tag

Köszönöm :R
Valójában azért fogott meg ez a ház, mert olyan "Transformers-es" kinézete van, én meg kiskorom óta rajongója vagyok.
Már amikor a Ninját megvettem, már akkor ez a ház volt a best nálam, csak ugye akkor még nem nagyon lehetett kapni az országban :R

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#12) JanR válasza 5h4rK (#5) üzenetére


JanR
addikt

Megy rajta a krajzisz fullon :DDD

(#13) TazLeacher válasza 5h4rK (#5) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont ezt szerettem volna én is kérdezni...

Már a címen megütköztem...mitől gamer is a gamer ház? :F
Jobban megy tőle a játék? Vagy vannak az oldalán játéktartó fakkok, lehet vele flipperezni, vagy mitől?
Ezt persze tetézik a sajtónyilatkozatok, hogy "játékosok igénye szerint"... :W

Szóval a házhoz grat, használd egészséggel, de a címet akkor sem értem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14) XuChi válasza 5h4rK (#5) üzenetére


XuChi
addikt

Mert világít benne pár led :DD.

Szeretem az ilyen "gémernek" nevezett termékeket :D Apszólút pénzlehúzás.

Pl: Sennheiser Gaming Line sorozat :DD. A lehúzás totális iskolapéldája :D Semmiben nem külömbözik mint a sima cx, sx, hd sorozat csak annyiban hogy ráírták GAMING :D

(#15) XuChi


XuChi
addikt

Tudjátok mit várok :D?

A Gaming DVD-Rw Drive-ot :D.

Azért lenne gémer mert csak és kizárólad játékokkal kapcsolatos lemezeket olvsna be :D De azt 32x sebességel.

-Ultra Fast Gaming Read

-Higher Laser Accurcy for fast Game Read and Write

-10x faster Game Installing

-Full DirectX 12.2 Compatibility :D

Na ez gémer :D

(#16) Isee válasza TazLeacher (#13) üzenetére


Isee
senior tag

Igazándiból, hogy ez ház miért is gamer, azt nem tudom én se, csak ugye így van reklámozva, illetve hirdetve mindenhol :B
Tény, hogy a "gamer" jelzőt el lehetne hagyni a végéről, de az is, hogy pl egy átlag user nem feltétlen vesz ilyen kecót a cuccainak.
Mondjuk egy gamer-nek lehet nevezni egy olyan házat, amiben már van pl vízhűtés (vagy ha nincs, akkor legalább elő van készítve annak), lásd: Gigabyte 3D-Aurora :R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#17) sirzollee


sirzollee
tag

Jó kis cikk :C ,de ez a ház nem jön be-nem tetszik.

(#18) Isee válasza sirzollee (#17) üzenetére


Isee
senior tag

Ízlések és pofonok :D nem mindenkinek tetszhet az ami nekem
Kedd este se fog egész Európa a Lokinak szurkolni ;]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#19) zolikaDB


zolikaDB
veterán

A cikk jó lett, a gép ötletes, de ha nem használod ki a gamer kiépítést, akkor nem volt sok egy kicsit a 30k? Ebből kijön 2db Aerocool Aeroengine II v Extremengine, azok is jó nagyok, fér beléjük minden, a csavarmentesség meg annyi, h kettőt kell kézzel kitekerni és lent is van az oldala. Az eleje annak is világít, oldala plexi, nameg mindenki a maga lovát dícséri :DDD
Fehér DVD író fail! :)

(#20) Isee válasza zolikaDB (#19) üzenetére


Isee
senior tag

:D Teljesen igazad van abban, amit mondasz, de annyit leszögeznék, hogy már több mint 2 éve vágyom erre a házra. Azt írtam is, hogy a konfig benne közel sem érdemli meg a "gamer" jelzőt, de engem elsősorban a háznak a külseje, a megjelenése fogott meg.
Lényeg a lényeg, bármi is lesz a közeljövőben az informatikában, gépházra már nem kell költenem, hacsak nem jön valami ultra-atx szabvány :D:D

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#21) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

köszönjük ezt a ritkaságot!

Aurea mediocritas

(#22) zolikaDB válasza Isee (#20) üzenetére


zolikaDB
veterán

Na igaz, nekünk pl eddig Aerocool házunk volt, az új is az lett, és nemcsak márkahűség/elégedettség végett, hanem mert tetszett :DDD
Amúgy számomra a Raidmax házak kissé futurisztikusak! (mondom én, akinek a házát Dart Vaderre hasonlították egy cikkben!)

(#23) LackoMester


LackoMester
addikt

igen,Gigabyte 3D-Aurora jobb választás-legalábbis nekem jobban testszik...majdnem olyan házat vettem...azt egy Isteni szikra :DDD hatására lett Soprano FX1000-es(volt már jobb házam is) :U

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#24) HJPOWER


HJPOWER
csendes tag

Sziasztok!

Kb. 1 éve van ilyen házam, nagyon jó, praktikus, könnyű szerelni => Erre és a jó szellőzésére utal a gamer megnevezés és az ára sem olyan vészes. Masszív, rohadt nehéz, nem feltétlenül lan partis ház, de én teljesen meg vagyok vele elégedve. Igen és ami a legfontosabb, ezt csak egyszer kell megvenni, nem évente csere, mint egyéb összetevők esetében...

Szóval összegezve, megéri az árát!

Üdv.: HJPOWER

;)

(#25) djrobaa


djrobaa
aktív tag

Ez a ház detto mint a Smilodon. Csupán az előlapban tér el. Nézzétek meg. Nekem Raidmax Smilodon házam van, és az előlapot kivéve ugyanilyen.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#26) Isee válasza djrobaa (#25) üzenetére


Isee
senior tag

Hát a Smilodon-on kívül még van egy pár kecó, ami dettó ugyanilyen, csak más az előlapja :K
Nálam pl az előlap is közrejátszott ennek a háznak a választásában, nem kicsi mértékben.
Majd az Előlapi kék ledeket kicserélem pirosra, illetve az oldalsó 8cm-es coolert pedig egy halkabbra.
:R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#27) djrobaa válasza Isee (#26) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Igaz. Nekem kék világitosak vannak benne, de az oldalsót lekellet vennem mert a proci hütöm nagyon kilóg és emiatt nemtud müködni a venti mert a lapátjai elérik a hőcsövek végeit. (Scythe Infinity Mugen) De igy is elég hüvös van belül, legalábbis Everest szerint. A CPU csak 35fokos (Phenom II 940 3.0Ghz@3.2Ghz), a VGA is 46fokos ami szerintem jonak mondható. (GTX 260) Levett oldallappal is ezek a hőfokok vannak.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#28) AccessDenny


AccessDenny
csendes tag

Egy dolog hátránya viszont van, amikor az ember a kezébe fog egy ilyet, vagy akár teszem fel véletlenül pont ezt a darabot :B pár km buszozás, és pár száz méter séta után az a kis 15kilója(kb) az utazás végére akár 150Kg-ra is növekedhet effektíve, főleg, hogy az előlapi cuccos miatt nem lehet az elejénél alányúlni, csak majd egy 10 centivel bentebb, mert hipp-hopp letörne a műanyag ajtaja. Jó ház, tetszik, minden jó elmondjató róla, csak aki sokat költözteti a gépét, annak nem praktikus.

(#29) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Szép ház.

(#30) Isee válasza AccessDenny (#28) üzenetére


Isee
senior tag

Hát igen, venni kell egy PC-tatyót, és akkor sokkal könnyebb a dolog :K
Gazsi00: :R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#31) Isee


Isee
senior tag

Hamarosan érkezik ugyanennek a háznak egy kicsit általam moddingolt verziója :K

Cikk is lesz, csigavér ;]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.