Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

mSATA SSD rendszernek + 2 db HDD tükrözve háttértárnak. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Tetszik a msata verzió, sok mindenre használható, kíváncsi leszek az árára.

Szerk.: Mondjuk ebben már talán túl erős is a proci. Más kategóri de szerintem az [Asrock Beebox] is elég lesz minden egyszerűbb felhasználásra, office, net, htpc, abban is a msata tetszett meg.
(Intel Braswell, ventilátor mentes, integrált DC-DC táp, 1xmsata, 1x2,5"sata HDD, 2xHDMI)

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#3) sb


sb
veterán

Előlapi COM port?
Nem csak hasznos, jól is néz ki!
:C

(#4) dagonya


dagonya
aktív tag

előlapról hiányolok még LPT és MIDI prtot

(#5) Alchemist


Alchemist
addikt

Vezérléstechnikai felhasználásra jól jön a direkt COM port.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#6) sb válasza Alchemist (#5) üzenetére


sb
veterán

Ezzel én tisztában vagyok, de nem az az ipari cucc kinézetre sem. Nem hiszem, hogy a hátra a raktárba szánták a marketingesek.

[ Szerkesztve ]

(#7) macilaci78 válasza sb (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És felülről is elég karcsú, legalábbis ezen kép TOP-nézete alapján. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) sb válasza macilaci78 (#7) üzenetére


sb
veterán

Állítva. :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Viktor81


Viktor81
senior tag

Nagyon kivancsi lennek az arara...
Epitettem most egy ilyet (bar kicsit izmosabb es passziv), de az nem volt eppen olcso. Erdekelne egy fullos konfig ara, hatha megut a guta. Az viszont dicseretes, hogy szepen megraktak I/O portokkal. Van itt HDMI, DP, USB, COM, Dual Gigabit... Igazabol csak a ventillatorert kar, bar vallalati kornyezetben mindegy lenne, ahhoz viszont tulzottan muanyag, zongoralakk es feher. Ez amugy egy jo irany, mert a felhasznalok nagy reszenek boven eleg lenne egy ilyen pici, takarekos PC, amit felakaszt a monitor, vagy a TV hatuljara.

(#10) bsh


bsh
őstag

az erősebbik konfiguráció az R1531 számozást viseli, A "gyengébbik" vas az R1323

mármint Ri531 és Ri323 (direkt kisbetűvel, hogy látható legyen)

(#11) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Nagyon tetszetős, azt hiszem megvan az otthoni médiaszerverem! :C

"in medias res"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.