Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Rage scannek

Hozzászólások

(#1) konas


konas
senior tag

Szep kepek.Ugylatszik jo lessz a jatek.
Bar valami gameplay-t kiadhatnanak mar..

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

tetszik, amit írnak róla... kicsit terminator feelingje van a képeknek :) mármint a kihalt, posztapokaliptikus környezet miatt főleg... jó lesz ez... a hatalmas bejárható környezettel meg kicsit fallout irányba próbálnak szerintem mozdulni... csak jönne már... nagyon várom...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Inkább Mad Max ;)
Ez a meteoros sztori elég lejárt lemeznek tűnik így első hallásra. Kitalálhattak volna valami érdekesebbet, de a játék biztos siker lesz sztoritól függetlenül. Nálam a legjobban várt játék, mert a többi város dologról már előre lehet tudni hogy kb milyen lesz. Úgy érzem nagy meglepi lesz ez a játék.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

John bácsi megint(?) megcsinálta/ja....:C
Az újságcikket, még nem olvastam el. De ha hazajövök bankból, tuti első dolgom az lesz:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Enton válasza konas (#1) üzenetére


Enton
addikt

Ennél ingame-ebb gameplay nincs róla:
[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6) konas válasza Enton (#5) üzenetére


konas
senior tag

Aa koszonom..Igen ezt mar lattam de meg most is jo volt.

(#7) - = Zk = - válasza Enton (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

BA :Y Ez a vid nekem új. Volt egy másik, de eztmég nem láttam...
Azért az EA logó befigyelt....:U

Ha olyan lesz, mint a videóban, megeshet, hogy év játéka lesz. Hacsak nem jelenik meg vele egy időben a D3....! Nem?:U (Megjelenésekről nincs infóm,...)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nekem simán a Mad Max ugrott be róla. Így elsőre tetszik. :C

(#9) Geller72


Geller72
veterán

...nehogy beleszaladjunk abba, hogy olyan sokáig hegesztik, mire megjelenik, elavul. Igen régóta készül...

(#10) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A Gamekapocs is most közölt egy exkluzív előzetest a játékról.

Itt találhatjátok.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hát ha nem b*sszák el azzal, hogy 5-6 óra alatt végig lehet rajta rohanni, akkor nálam a "Mus't have" kategóriába fog kerülni :)

(#12) Verrion


Verrion
tag

Jaj jaj, ha így folytatják oda a zsebpénzemnek... :))

(#13) feka007


feka007
nagyúr

Hát ez sztem jobb lesz mint a Fallout :U

(#14) ANW2


ANW2
tag

Zsír zsír! De mikor is jön? :)

(#15) -=Sziszi=- válasza ANW2 (#14) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Szerintem ha kész lesz. ;]

"When it's done."

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#16) mad1


mad1
veterán

Nehol elnagyoltok a sziklak elei,ez kisse illuziorombolo,mert minden mas penge.
Ez lesz az uj hl? :) Amugy melyik enginere irtak?2gput lekezeli?
Remelem nem 1gyenge konzol port lesz,bar AAt olvastam hogy lesz.

Ne szemetelj ! = Steam

(#17) ANW2 válasza -=Sziszi=- (#15) üzenetére


ANW2
tag

Hát erre egyedül nem jöttem volna rá okos tóni!

Sztem az ilyenekre senki sem kiváncsi tehát ha nem tudsz értelmes válaszokat adni akkor inkább ne írkálj ha megkérhetlek köszi.

(#18) Enton válasza mad1 (#16) üzenetére


Enton
addikt

Az id féle Tech 5 dörömböl alatta. Nem hinném, hogy nagyon félni kéne az optimalizálatlanságtól. Elsőbb rendő szerepben a PC és Xbox360 platform, PS3-ra meg majd lesz amilyen lesz.
Kis info róla, habár már régi az írás, azóta történtek dolgok:
[link]
Egyedüli előnye a PS3-nak a BR disc támogatás. Carmack nem szeretné 3 DVD-re nyomatni a játékot, pedig eddig nagyon úgy fest, hogy az lesz belőle.
Megjelenés 2010 valamikor, plusz ha azt mondják, hogy kész van. ;]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#19) konas válasza ANW2 (#17) üzenetére


konas
senior tag

Jo hosszu legyen,es dx 11-es..
2010-re biztos megkapjuk. :K
Bar a gond hogy a Tech 5 engine-t mar 2007 ben megalkottak.
Tenyleg nehogy elavuljon mire a game-t kitoljak,nekem egyebkent ugy tunik olyan Fallout3 szintu a grafika..

[ Szerkesztve ]

(#20) ANW2 válasza konas (#19) üzenetére


ANW2
tag

Köszi meg Enton-nak is! :)

(#21) Geller72


Geller72
veterán

Hát, ha valaki HL-t vár, nagyot fog koppanni..:DDD.

(#22) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Remélem a fő story vonal jó hosszú lesz+azt is remélem, hogy lesz sok-sok mellék küldetés, hogy ha végzünk a fő storyval akkor ne csak a score javítós versenyzés legyen, mert azért az nálam gyorsan unalmas lenne :U

Fallout 3 a rengeteg bejárható helyszín mellett a sok küldetés miatt is jó és ahoz, hogy letaszítsa a "trónról" a Rage, a sok helyszín mellett sok küldetés is kell :U

(#23) Dark KillerX válasza konas (#19) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Dx11 kilőve,ugyanis OpenGL alapú lesz az engine.[link]

(#24) D1Rect válasza Enton (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Király, köszi! :R

(#25) konas válasza Dark KillerX (#23) üzenetére


konas
senior tag

Nem is fog DirectX-et hasznalni a game?Ha igen akkor milyet

(#26) -=Sziszi=- válasza ANW2 (#20) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Azok után, hogy milyen sokat késett a Domm3, elég értelmes a válaszom. Simán késhet akár 1 évet is. Most hogy írták hogy 2010-ben jönni fog okosabb lettél? Ma már egy hivatalosan bejelentett megjelenési dátum sem biztos.

Nem kötekedésből írtam azt amit, csak ez az igazság. Dátumot minek mondjanak? Készítik és amikor nagyjából kész, csak az utolsó simítások, hibajavítások vannak hátra akkor bejelentik hivatalosan a dátumot és akkor jönni fog.

Sajnálom, hogy kötekedésnek érezted a válaszom.

Üdv Szisz

(Szerk: off)

[ Szerkesztve ]

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#27) Dark KillerX válasza konas (#25) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Az id Tech 5 motor OpenGL és DirectX 9 alapú. :K

[ Szerkesztve ]

(#28) Szirti


Szirti
tag

Hangulatos a dolog, de mi az hogy barátunk nem tud meghalni???? NE menjünk már el casualnek (nembaj, majd 2 nappal a megjelenés után lesz rá mod).

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Rage scannek
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.