Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) qad


qad
senior tag

Fallout-os beütés, akkor rossz már nem lehet. D

(#2) cannibal


cannibal
senior tag

Nekem tetszik nagyon:) Mondjuk az AI nem egy észlény :DDD

(#3) kovsol


kovsol
titán

még akár jó is lehet :B

May the Force be with you!

(#4) Tibor92


Tibor92
tag

Érzésem szerint jó játék lesz. Várjuk szeretettel... :DD :DD

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#5) keIdor


keIdor
titán

Fallout 3 meg NV-re emlékeztet nagyon. Tetszik. :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Jofi81


Jofi81
őstag

Jó lesz ez, nagyon úgy tűnik. A Fallout egyik részével sem játszottam eddig, de ha az is ilyen, akkor vetek rá egy pillantást. :D

(#7) mickemoto


mickemoto
őstag

Eredetileg úgy volt hogy a fegyók,páncél fejleszthetők lesznek, kíváncsi leszek milyen lesz.
Remélem több mint egy agyatlan fps, bár elsőre nem úgy tűnik.

(#8) Xaels


Xaels
félisten

Egyelőre 3 FPS van amire beruházok idén valószínűleg: BF3, Deus Ex:HR, Rage. Az első egyértelműen a Multi miatt, míg a másik kettő a sztori miatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Kanczy


Kanczy
veterán

Ez valami elképesztő... azt a rohadt, nem jutok szóhoz. Pluszpont a végén a BFG :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#10) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Megmondom őszintén, hogy nagyon tetszik.

Hatalmas piros pont volt nálam az a jelenség, hogy amikor a mob megkapta a "fejest" akkor utolsó mozdulatként a fejéhez kapott. Lehet, hogy máshol is van ilyen, de eddig ez csak ebben a játékban tűnt fel markánsan nekem. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#11) tome.jr


tome.jr
addikt

Kibeb@szott jó lesz :DDD

(#12) havasa válasza mickemoto (#7) üzenetére


havasa
aktív tag

Remélem, agyatlan HC FPS lesz, mint az ID többi játéka. :D
Az ID neve garancia arra, hogy az év játéka lesz, eddig soha nem csalódtam még bennük.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#13) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

A Quake és Doom hangeffekt üt a power-upok felvételekor. :D

Én nagyon szeretnék egy Fallout-ot ezzel a motorral. :B

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

régen vártam ennyire játékot.... :C

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#15) Nova96


Nova96
őstag

Csak nekem hasonlít a Oddworld: Stranger's Wrath-ra?íj a város? :Y

[ Szerkesztve ]

(#16) Yutani


Yutani
nagyúr

Szépnek szép, de valamiért nem fogott meg. Egy átlag shooter jó grafikával.

#tarcsad

(#17) leviske


leviske
veterán

Na jó, én az ilyen "hirtelen a semmiből előugrik valami" játékokat nem bírom, pedig a kocsikázás miatt nagyon vártam. :DDD Ennek a motorjára fog épülni a Skyrim is, jól tudom?

(#18) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez tényleg jó, és ha lesz benne cop, az maga lesz a mennyország:)

(#19) Psych0


Psych0
őstag

A doomos meg quakes easter eggeket, még a kiadás előtt le kell lőni ugye? Csak nekem tűnik műanyagnak amúgy?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#20) fasterware


fasterware
aktív tag

Na ez olyan játék lesz amivel csak este szabad játszani, legalább 5.1 hangzással. Para szint a csúcson lesz, már várom.

(#21) MerLinh válasza leviske (#17) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát őő aszem nem, a skyrim egy dx11 motort kap amit nem teljesen használnak ki, ez meg ügye elvileg opengles

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#22) Najz


Najz
tag

Ez jónak igérkezeik :C

Lassan járj többet mész. Esőben a nyílt difi is sperr

(#23) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ááááhhh, ez nagyon nagy! Az id Software megint nagyot alkotott ,ez a játék büntet mindent szempontból! Micsoda kivégzések, micsoda shotgun, mennyi vér! :C
Fülig ért a szám miközben néztem a videót, a grafika is elképesztően gyönyörű még így fos YouTube-os videón is, milyen lehet élőben ,te jó ég!
Aztán egyszer csak meghallottam azt a Quake-es sound effectet, amikor felszedte a dobozt
. Imádom!
A végén csak nem egy BFG-t hívott segítségül a játékos? ;]
Most már teljesen biztos vagyok benne, hogy e játék miatt abszolút megéri új gépre gyűjteni! Ha lesz hozzá megfelelő gépem, azonnal megveszem! Egyszerűen nem jutok szóhoz, ez fenomenális, már most ki merem jelenteni ország világ előtt, hogy ez az év játéka lesz (legalábbis az én szememben :D )!

#17: Nem, a Skyrim egy teljesen saját, DX9-es motort fog használni és nem a Tech5-öt!

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#24) julius666


julius666
addikt

Ok, visszavontam a látvánnyal kapcsolatos kételyeimet. Ez piszok jól néz ki. :))
Valószínűleg a régebben kiadott videók a konzol változatból voltak ez meg a PC-sből. Hát igen, a textúrák felbontása nagyon sokat számít...

(#25) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nagyon brutális lesz:Y
nagyon jó.. Borderlands szebb grafikával.

szerk.
milyen "érdekes" volt az a Q betű! ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) hohoo


hohoo
senior tag

hát ez nagyon falloutos... az a bethesda softworks felirat az elején micsoda?

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#27) huskydog17 válasza hohoo (#26) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Hogyhogy micsoda? A tulajdonos cég neve. :)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#28) Kassadin


Kassadin
addikt

Tetszetős a videó, kíváncsi leszek mennyire lesz jó maga a játék.

[ Szerkesztve ]

(#29) Rayyy


Rayyy
senior tag

Azért remélem lehet majd jobb minőségre is állítani a grafikát, mert nagyon jó a hangulata az egésznek, csak sok helyen nagyon buták a részletek... ez az ára, ha ilyen részletgazdag a környezet.

Minden a legnagyobb render!

(#30) eL Geri


eL Geri
őstag

Azta... én régóta temettem ezt a játékot és szegény IDt úgy ahogy van!
Nekem az eddigi képek, videók nem jöttek be. A témában se láttam már fantáziát, a grafika se tűnt IDhez méltó újításnak... De ez most nagyon tetszett!
Már csak egy rossz érzésem van a gameval kapcsolatban, ez lesz hosszú idő után az első játék ami miatt a már nem mai gépemet kellene frissíteni :)

Ha az egész játék alatt sikerül ezt a színvonalat tartani akkor gratula a készítőknek.

(#31) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A francba, most már biztos, hogy a HD6850-et kell megvennem. :D

(#32) Angel1981


Angel1981
veterán

Igényes munkának tűnik - mondjuk mar 7 éve fejlesztik.
Lesz még valaha olyan nagy költségvetésű FPS, aminek a demonstrálása nem konzolon történik? :U

(#33) hohoo válasza eL Geri (#30) üzenetére


hohoo
senior tag

nem biztos hogy új gép kell, azért az id-nél tudnak(legalább is eddig tudtak) optimalizálni, meg elvileg nem is szar directx-es a játék, ami megint ad a teljesítményhez.
(bár lehet hogy erre is rárakják a wrappert mint az összes konzolos játékra, akkor meg rosszabb mintha eleve dx lenne.

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#34) leviske


leviske
veterán

MerLinh és huskydog17: Köszi. :R Akkor gondolom csak azzal kevertem, hogy a Tech5 már nem megy házon kívülre, megmarad a Bethesda és iD játékainak.

(#35) Mans20


Mans20
addikt

Eddig csak a fallout tetszett a bethesdától,lehet ez lesz a második.

(#36) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

A játék nagyon tetszik de a grafika szerintem egyáltalán nem jó. A karakter kidolgozások elmennek viszont a terep a háttér nagyon silány minőségű, még jó, hogy ezt csak másodlagos tényezőnek tekintem így összességében tetszik :D

(#37) banhammer


banhammer
veterán

Látszik a játékos mozgásán, hogy konzollal játszik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#38) gantum


gantum
aktív tag

elefén kicsit tényleg falloutos, de aztán kezdődik az igazi akció, szuper lesz, várós. :)

01:10-nél meg helikopterezik a lába? :DDD

(#39) TaS1kaaa válasza banhammer (#37) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

ennyire hulla bénán csak konzollal lehet játszani :D:D ... sorry konzolosok de akkor is true :P

(#40) Malachi


Malachi
addikt

1. - Quayola Quayons Quake quarakteres betűkkel :D

2. - 1000%, hogy ez konzol volt, látszik a mozgáson és az elnagyolt textúrákon

3. - állatira kíváncsi vagyok, milyen lesz PC-n, így is jól néz ki, de még kicsit reszelnének rajta...

4. - első napos vétel, egyértelmű. 15 óra ebből? vicceltek? kell.

(#41) Thodeus válasza banhammer (#37) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Én több helyen is "E" betűt látok benne ami igencsak pc-re utal. Max kontrollerrel tolják.

(#42) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

poisoned water supply: Diablo1 elso quest!!!!

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#43) Angel1981 válasza Thodeus (#41) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha így van, akkor az viszont tényleg a baromság teteje...
PC-s FPS-en kontrollerezni... :W

[ Szerkesztve ]

(#44) Suker10


Suker10
aktív tag

Nagyon ütős játék és jók a fegyverek is. Azért ezek az ellenfelek nem olyan primitívek, de nem hiszem, hogy több intelligenciára lenne szükségük. Van egy különleges hangulata az egésznek. :U

Müzli 38% gyümölccsel: "Száraz, hűvös helyen tárolandó. Az elemzés értékeit a természetes termékek biológiai variáció. Hiszen ebben a gabonafélék természetes termék tartalmazhat nukleáris alkatrészek, részek és kő shell alkatrészek is." De legalább természetes.

(#45) atidzsiforc válasza Angel1981 (#43) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Pc-s fps-t is lehet kontrollerrel jatszani. Ja, de azzal nem lehet a fejere rantani x tizedmasodperc alatt? Senkit nem erdekel.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#46) Scholes9 válasza Malachi (#40) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ennyi és pont a szülinapom előtt fog nem sokkal megjelenni, meglepem vele magam :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#47) riolobo


riolobo
tag

Remélem a végleges verzióban is ilyen markáns lesz a zenei aláfestés a harcok közben,hangulatos.

(#48) Findzs


Findzs
addikt

nagyon bejön
végre ki lehet használni az összes fegyvert
a legutóbbi fps -nél (crysis 2) amivel játszottam 1 fegyverrel végig lehetett vinni, szinte teljesen mindegy volt mi van az embernél (kivétel a különleges helyzetekben)

süt róla a profizmus, ahogy a pályák megvannak csinálva meg a karakterek animációja, fegyverek ereje érezhető, egyszóval remek lesz és már nincsen olyan messze :K
év játéka várományos a portal 2 mellett

hogy rosszat is mondjak:
úgy látom nem lesz pálya rombolhatóság sajnos :(((

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#49) - = Zk = - válasza atidzsiforc (#42) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tiszteletem, én volnék SchalkeFan ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#50) ollie válasza keIdor (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A játékmenet inkább a Borderlands-re.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.