Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Jól néz ki, szórakoztató. A középszerű első résznél biztosan élvezetesebb és változatosabb lesz. Inkább ez mint a Borderlands.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Kár, hogy az effektek ennyire buzisak.

(#3) wjbhbdux válasza antikomcsi (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Regisztrált
2004

hogy élted túl ezeket a homofób drivebyokat 15 évig? haverod a moderátor?

/s

(#4) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ez a játék valami brutál állat lett :Y Ráadásul kapunk BFG-t is, ohhh yeaaah! :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) kutga válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


kutga
nagyúr

+1

Let the Zone take me if I am.

(#6) rodrigez válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


rodrigez
senior tag

A buzis szó szerintem már régebb óta a szlengünk része, minthogy a homofóbia mint probléma előkerült volna. Inkább sztereotíp mint homofób, de minden sztereotípiának van alapja. Ha smucig vagy és azt mondom neked ne légy már ennyire skót, akkor az a skótokra nézve meg rasszista? :)

(#7) oriic válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Első rész nekem annyira nem jött be, ez viszont day-1 lesz. :)

Live-Die-Respawn

(#8) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Szerintem jó irányba változtatták a játékmenetet az első részhez képest. A Doom ütős lett, (vagy 4-szer biztos végigjátszottam már,) a Wolfenstein szintén, már csak egy jó Hexen kellene.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#9) oriic válasza Ragnar_ (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1 Heretic :)

Live-Die-Respawn

(#10) Plazmacucci válasza oriic (#9) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem egy Strife is adná :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) antikomcsi válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Most tulajdonképpen engem sértegetsz, vagy az oldal dolgozóit?

Mindegy is, mert mindkettő alaptalan! ;)

(#12) kutga válasza antikomcsi (#11) üzenetére


kutga
nagyúr

Szvsz mindkettőt. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#13) Puma K válasza antikomcsi (#2) üzenetére


Puma K
veterán

Azért ilyenek, mert ezek fogják meg az emberek tekintetét :(

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#14) NemMo


NemMo
őstag

Nekem sem tetszik a színvilága, túl harsány. Jobban illene valami komor színvilág ehhez a játékhoz

(#15) Šolaire


Šolaire
veterán

Állatvédők ajánlásával. :D [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#16) Deck válasza NemMo (#14) üzenetére


Deck
titán

Pedig szuper a színvilága. Sajnos Co-op és multi nélkül nem tudom mennyire lesz életképes... Én emiatt meg sem dogom venni. Hihetetlen, hogy ezek nélkül jönnek :/

PS5

(#17) Hopkins95 válasza Deck (#16) üzenetére


Hopkins95
addikt

Rage 2 won't have multiplayer but will have "a social component"

Szóval elvileg lesz bene valami hasonló, bár még egyelőre nem árulták el, hogy mi. Én is egy coopnak igen örülnék amúgy.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#18) Ken Levine


Ken Levine
kezdő

Jól néz ki meg minden, de elég erőltetett a többsége ha kicsit belegondoltok.
Persze értem én, nem kell túl komolyan venni és akkor nincs gond.

(#19) Ragnar_ válasza oriic (#9) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ja. Heretic/Hexen is akár, de a kettő elég hasonló, viszont ilyen jellegű dark fantasy FPS nem nagyon van.. Talán a Witchfire lehet , hogy jó játék lesz.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20) Ragnar_ válasza Deck (#16) üzenetére


Ragnar_
addikt

A Wolfensteinben sincs multiplayer, de egy pillanatig nem hiányzik. Azaz nem lenne rossz, ha lenne, az Enemy Territory amúgy is elég jó volt, de attól a Single része teljesen rendben van.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#21) Deck válasza Ragnar_ (#20) üzenetére


Deck
titán

A Co-op lenne a minimum.

PS5

(#22) Ragnar_ válasza Deck (#21) üzenetére


Ragnar_
addikt

Persze, aki haverokkal játszik rendszeresen annak lehet, hogy tényleg hiányozhat a coop mód, nekem speciel nem hiányzik sem a Doomból sem a Wolfensteinből.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#23) snecy20


snecy20
veterán

Na, ezt már azért nem dislike-olták annyian. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#24) Segal válasza oriic (#9) üzenetére


Segal
veterán

+Blood

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25) macskabenzin válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


macskabenzin
csendes újonc

hogy elted tul eddig aids nelkul?

(#26) Deck válasza Ragnar_ (#22) üzenetére


Deck
titán

Legyen rá lehetőség ha mondjuk valaki úgy vinné végig vagy a story után nyomna egy kis Co-op-ot a haverjával. Ez a játék üvölt érte. Minden hasonló játékba van és ugye a teljes áráért igazán belefért volna.
Tudom, hogy írták lesz valami hasonló benne, amire kíváncsi leszek.

PS5

(#27) Ragnar_ válasza Deck (#26) üzenetére


Ragnar_
addikt

Mondjuk rontani biztos nem fog a játékon, ha esetleg mégis lesz benne. A Doom Eternalban úgy tudom démon oldalon lehet majd más campaignjában csapatni. Az elég érdekesen hangzik.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.