Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Mondjuk az hogy milyen böngészők vannak mobilokra és melyik jobb?Vagy a mostani op rendszerekről (android,winmo stb) mondani pár szót stb.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) plus44 válasza GALARDO (#1) üzenetére


plus44
veterán

Vagy inkább a Mobile Meeting-ről egy kis összefoglaló. A te témáid nagyon jók, de kétlem, hogy beleférne az időbe, meg némi felkészülés nem árt, ha pedig fáradtak (tuti azok), akkor meg "felesleges" lenne a plussz munka. Ellenben jövő hétre én is megnéznék egy op. rendszeres, vagy böngészős témát!:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) Pantal válasza plus44 (#2) üzenetére


Pantal
senior tag

Mobile Meetinges élménybeszámolóra szerintem kíváncsiak azok akik nem lehettek ott, jó ötlet!

[ Szerkesztve ]

(#4) GALARDO válasza plus44 (#2) üzenetére


GALARDO
addikt

Igaz ez jó ötlet! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Én Android WinMo történelmet és várható jövőt szívesen hallgatnék,de ha nem vagytok rá felkészültek,akkor jó lesz az élménybeszámoló.

(#6) D@niel


D@niel
addikt

Csaba, szerintem lehetne arról beszélni hogy az új mobilokat megjelenésük után mennyi idő elteltével lehet megvásárolni, vagy azoknak akiknek igényük hogy az átlagnál hamarabb hozzájussanak egy adott modellhez, milyen opcióik vannak.

más: mobilon való internetezés, miért növekszik ennyire dinamikusan a mobilnet előfizetők száma, böngészők, adatforgalom.

más: mobil design, külsőségek, esztétika, telefonok anyaga, összeszerelési minősége.

más: mobil e-mailezés, qwerty, push, fetch new data (fiók automatikus lekérdezés).

más: mobil üzemidő, akkumulátorok kapacitása.

más: mobil tartozékok, mit kapunk a mobilunkhoz extraként, mi számít extrának (!!!), tokok, fülhallgatók, USB / Tv-kábelek, kijelzős mobiloknál érintő ceruza (stylus), kijelző tisztításához rongy.

más: mobil kijelzők, Amoled, Super amoled, TFT, fényerő, láthatóság, élesség, szenzorok (mi ez, mire jó).

más: mobil szórakozás, zene hallgatás, videózás, játékok.

más: mobil rendszerek bővíthetősége, lehetőségek, korlátok és korlátozások.

Szépen lemaradok a mai adásról mert utazok vidékre.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#7) szentkuti11


szentkuti11
addikt

mobil szórakozás, zene hallgatás, videózás, játékok-ez már szerintem volt darabokban

a többi jó.sőt,nagyon jó.

(#8) Bog válasza D@niel (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Na, ez királyság, mind 1-1 adásnyi téma, thx :R

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) Bocha válasza GALARDO (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A böngésző sajnos túl mély a rádióba, nehéz elmondani, hogy melyik miért jobb, mint a másik — ezt látni kell.

Az oprendszerekről pedig sajnos nemrég volt szó, mármint nem sajnos, csak ez a téma már kilőve, pedig az ötlet jó! Köszi!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#10) Bocha válasza D@niel (#6) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az utolsó kettő már volt, de a többi közül simán lehet, hogy valamelyik jó lesz most is, ha fel tudunk készülni! Betelefonálsz majd? ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#11) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Tényleg lehetne betelefonálás,hogy kinek hogy tetszik az új design :)

(#12) GALARDO válasza Bocha (#9) üzenetére


GALARDO
addikt

Ok! :R Még egy ötlet, nem tudom lehet volt de lehet hogy nem: Alkalmazásboltok (ovi stb).Vagy ez is olyan mint a böngészők?

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#13) D@niel válasza Bocha (#10) üzenetére


D@niel
addikt

Ahha majd betelozok, vagyis megprobalok de legysz dobj mar egy PU-t mi lesz a tema, epp most is uton vagyok, nem nagyon erek ra figyelni a topikot.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#14) leviske


leviske
veterán

Nagyon király a fejléc! :)

Amúgy sajnos nem nagyon hallgatok radiocafé-t, tehát nem tudom, hogy milyen témákat jártatok eddig végig. Ha a későbbiekben lesz egy kis elemzés a jelenlegi OS helyzetről (milyen esélyekkel indul a MeeGo és a Samsung üdvöskéje, kerülhet-e újra nyerő helyzetbe a Microsoft a piacon, a Google-t mumusnak kikiáltóknak mennyire kell ódzkodnia az Android-tól, stb) azért szívesen odakapcsolnék, bár egy ilyen témájú cikken is szívesen elnyammognék. :)

(#15) Maxentius


Maxentius
addikt

Esetleg a Nokiával kapcsolatban valamit? Eléggé hallgatagnak tűnnek mostanában szvsz... :F

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.