Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nagyon jó lenne ha minél hamarabb elérhető lenne egy ilyen csomag nálunk is.Most tervezem a külföldi munkavállalást és nagy szükségem lenne a mobil netre.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2) rankesz


rankesz
veterán

És mi lesz a határon belüli mobilnet tarifákkal? Eléggé stagnálnak az árak...

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Hujjuj, gyerekek engedüjnk egy kicsit, mert elkap a gonosz EUbiztosnéni. :U

"A fogyasztók gyakran 5 eurocentnél is kevesebbért töltenek le egy megabájt adatot a hazájukban"

VS.

"Travel & Surf névre keresztelt ajánlata 10 megabájt forgalomért 2 eurót, 50 megabájtért 5 eurót számláz"

Ez már a radikálisan olcsóbb?

Szaladok kötni egyet magamnak. Sőt kettőt, hogy a páromnak is legyen.

[ Szerkesztve ]

(#4) DesertDog válasza jozefgucci1 (#1) üzenetére


DesertDog
tag

Szerintem, ha tartósan külföldre készülsz dolgozni, akkor ne ilyen napidíjas csomagban gondolkodj, hanem vegyél egy "eldohatót" kint, ami ott helyi tarifákkal fog működni, aztán amikor(/ha) haza jössz eldobod a SIM kártyát jobbal a hátad mögé. (természetesen úgy, hogy egy szelektív hulladék gyűjtőponton landoljon :D ) Én már két hét kint tartózkodásra is vettem németországban az Aldiban egy feltöltős mobilnet csomagot, mert jobban megérte, mintha a cég kiemelt T-mobile partnerként vett volna itthon valami roaming csomagot.

(#5) jozefgucci1 válasza DesertDog (#4) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszönöm a választ , sokat segítettél.Nekem a net odakinn csak skyp-ra msn-re kellene , hogy a családdal olcsóbban lehessen komunikálni .Gondolom erre elég a feltőtőkártya amit írtál ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#6) DesertDog válasza jozefgucci1 (#5) üzenetére


DesertDog
tag

Nekem is csak arra kellet, megy hogy OCS-en elérhető legyek a munkatársak számára. Ha nem videózol a Skype-on akkor egy pre-paides mobilnet csomaggal vígan elleszel, amit -mondom- már a supermarketekben is utánad hajítanak. Ha jól emlékszem, az Aldis cucc németben 3 Giga adatforgalommal, és a modemmel együtt volt valami 8 ezer Ft átszámítva. Modemet meg persze csak egyszer kell megvenni, így hosszútávon még sokkal olcsóbb lesz a dolog, és a 3 Giga/feltöltés (talán 10 EUR körül volt) hónapokig is elég lehet.

[ Szerkesztve ]

(#7) HXY


HXY
addikt

Megéri venni egy német SIM kártyát, és 45 EUR-ért tényleg teljesen korlátlan netet adnak, amit bármelyik hálózaton használhatok??? :Y

(#8) Lenry válasza D1Rect (#3) üzenetére


Lenry
félisten

radikálisan kevesebb, mint az eddigi külföldi netezés, és így ugyanannyi, mint a belföldi (amire az első idézet vonatkozik)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) D1Rect válasza Lenry (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Parancsolsz? :F

(#10) nbg válasza HXY (#7) üzenetére


nbg
senior tag

Hogy jott ki a 45€ ?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#11) Lenry válasza D1Rect (#9) üzenetére


Lenry
félisten

kérdezted, hogy ez most radikálisan olcsóbb-e én meg megválaszoltam, hogy igen.
de gondolom valamelyikünk k*rvára félreérti a másikat :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Erasmus válasza nbg (#10) üzenetére


Erasmus
őstag

én sem vágom, miért a méltatlankodás. az 50 megás csomagban 1 mega 10 centbe kerül, amiből itthon lesz kb. 34 forint. ennek a duplája ma magyarországon a legjobb roamingos ajánlat (a vodáé). világos, hogy ez még messze nincs a belföldi díjak közelében, de ezt nem is mondta senki.

Szerk.: bocs, ez D1Rect-nek lett szánva.

[ Szerkesztve ]

(#13) jozefgucci1 válasza DesertDog (#6) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Erre az Aldis csomagra ruházok be én is ezek után .Köszi az infót sokat segítettél .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#14) Kriza


Kriza
őstag

Az Androidos telók külföldi hálózatra is kérdés nélkül felcsatlakoznak és csinálják az adatforgalmat? Mert akkor egy húzósabb adatforgalom magas roaming díjjal elég fájdalmas lehet, ha az user nem védekezik időben...

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#15) Killing válasza Kriza (#14) üzenetére


Killing
addikt

Ha csak nem pipáltad be az 'adatroaming' fület akkor nem fog külföldön felmászni a netre. De ha kirakod az energiagazdálkodás eszköztárát az 'asztalra' , ott az utolsó előtti ikon a szinkronizálásé, azt letiltod akkor nem fog szinkronizálni se. Ezt megfejeled egy APN droiddal, amiben beállítod hogy MMS-t engedjen és öröm bodottá, hót biztos hogy nem lesz váratlan mobilnetszámlád.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#16) HXY válasza nbg (#10) üzenetére


HXY
addikt

Akkor 60.. :D
Sztem 16000 -ért még akkor is megéri, ha valaki tényleg korlátlan netet akar.

(#17) Kriza válasza Killing (#15) üzenetére


Kriza
őstag

Igen-igen, APN on-off már fent van, meg kikapcsoltam a szinkronizálást is.

Viszont azt érzed, hogy elég sok HA volt a hozzászólásodban. Nekem elmegy, valamicskét konyítok az informatikához, de egy olyan átlaguser, aki pl. a szomszéd gyerekkel csináltatja a laptopját, szerinted mennyire fogja ezeket vágni. Lesz majd nagyotnézés, ha jön a számla, nem kell hozzá adatroaming sem (mert adatszolgáltatás előfizetés nélkül is szép forgalmi díjak vannak). És azt fogja leszűrni, hogy köcsög szolgáltató, köcsög droid, és nem is alaptalanul. Mert a telefonvásárlásnál nem szólnak (legalábbis nekem nem szóltak), hogy droid mellé kell a mobilnet is, mivel az a vacak kérdés nélkül mászkál a hálón, net nélkül meg úgyse ér semmit.

:R

[ Szerkesztve ]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#18) Killing válasza Kriza (#17) üzenetére


Killing
addikt

Akinek sok volt benne a HA az majd visszakérdez, szívesen elmagyarázom. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#19) #06658560 válasza jozefgucci1 (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Van a blau.de-is, a blauworld emellett, ha telefonálás is fontos külföldre, a nettonak is van sajátja, congstar, phonic, stb. stb. Szóval ajánlott előre tájékozódni, asszem a conect újság ami igen jó összevetéseket szokott adni havonta erről.

(#20) D1Rect válasza Lenry (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Igaziból az a bajom, hogy a radikálisan olcsó is k*rvadrága. :DDD

(#12) Erasmus: Szerintem 1 kezemen megtudom számolni az európai szolgáltatókat.
Színtiszta lehúzás a roaming.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.