Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

az előlapi gombokat nyugodtan hanyagolhatták volna. rém rondán néz ki.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2) Watchdog


Watchdog
aktív tag

Úgy néz ki, mint egy múltszázadi kém-öngyújtó... :DDD

(#3) Locutus


Locutus
veterán

Vajon a nép erre is ráhúzna valami ocsmány gumitokot? :F

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4) Griff55 válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


Griff55
senior tag

az egész ronda

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hu, ennek nagyot ut a dizajnja. Ha ennyire penzes lennek, eskuszom, megvennem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) sz.balazs.95 válasza Griff55 (#4) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nekem a gombokat leszámítva tetszik. :D

mondjuk utcára nem vinném ki. :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7) moleculez


moleculez
veterán

Sztem nem elég drága. Ugy millatol felfelé már elég felesleges, igy csak simán drága.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Anyaghasználat jeles, de a dizájn az hát nem az én ízlésem. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9) danifigo


danifigo
csendes tag

Na! Ez csúnya, drága, de legalább sz@r is, viszont annyira nem drága, hogy übergazdagéknál menő legyen(csak két ájfon jön ki belőle) :D

[ Szerkesztve ]

Köszönöm mindenkinek, aki válaszol! :)

(#10) xmaas


xmaas
őstag

Klasz keszulek retros dizajnal de ami igazan belefert volna egy Xperia Z1 mini szintu hardver ha mar ennyi penzert osztogatjak es akkor igazan tetszetos lenne

(#11) Csapoati válasza xmaas (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Aki ezt veszi, az leszarja a hardvert, sőt nagy valószínűséggel fogalma sincs a telefonos hardverekről. Android vagy iOS, aztán jónapot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) #72042496 válasza Csapoati (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Aki ezt veszi, az leszarja a hardvert, sőt nagy valószínűséggel fogalma sincs a telefonos hardverekről."

Szerintem ez nemcsak azokra igaz, akik ezt veszik, hanem úgy általában az emberek 95%-ára. :)

Nekem nem tetszik ez a telefon, nagyon bumfordi lett.

(#13) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Egyszer megkérdezhetné már valaki a luxustelógyártókat, miért gondolják az összes többi luxusmárkával (autó, óra stb.) ellentétben, hogy itt elég valami alsó-közép szart átcsomagolni, a vevők úgyse veszik észre... Mintha a Bently 3 hengeres 1 literes motorral, műszálas üléshuzattal kopogós műanyagokkal próbálna 10 milkáért autót eladni.

Nem a lényeg a fontos.

(#14) DemonDani válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


DemonDani
addikt

Nem sok variálni való van rajta. Vékonyabb lehetne a keret, meg a gombok sem kellenek, bár az érintésérzékeny titán azért állat.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#15) Csapoati válasza dreamdancer (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ennél a telefonnál pont nem stimmel a hasonlat, mert ebbe azért négymagos cucc került, ami ugyan nem a csúcs, de nagy gondja nem lesz vele a tulajnak (mind a 999-nek ;] ).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) DemonDani válasza Locutus (#3) üzenetére


DemonDani
addikt

Készül hozzá krokodilbőr tok. 200 dollár lesz.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#17) batai15


batai15
félisten

A cpu vajon mtk? Nagyjból elmegy a dizájn ha azt nézzük tényleg önvédelmi fegyver.

(#18) sz.balazs.95 válasza batai15 (#17) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

99%, hogy igen.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#19) batai15 válasza sz.balazs.95 (#18) üzenetére


batai15
félisten

Sejtettem. Annyira szeretnék eszélni az ilyen gyártókkal hogy vajon ilyenkor mit éreznek..

(#20) Goose-T válasza Csapoati (#11) üzenetére


Goose-T
veterán

Miért, szerinted akinek sok pénze van, az mind hülye? Akkor hogyan gazdagodott meg?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#21) Csapoati válasza Goose-T (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt hogy sikerült kiolvasni abból, amit írtam? Az, hogy nem érdekli a telefon hardvere, nem egyenlő azzal, hogy hülye. Csak szimplán nem érdekli annyira, menjen, ne fagyogasson meg akadozzon és kész. Én nem tartom magam hülyének, még sincs fogalmam pl. a kávéfőzőkről. Azt veszem, ami tetszik/jó árban van/jó kávét csinál. :)
Azt meg viszont már csak nagyon halkan merem megjegyezni, hogy nyilván kivagyiságból vesznek ilyet, az meg sokszor az örökölt pénzt szóró aranyifjakra jellemző. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Egesz jol nez ki.

(#23) deja vu


deja vu
addikt

Nagyon baba, mondjuk pár dolgon változtatnék. Előlapi gombok nem kéne, elöl az az oldalsó gresso feliratos betét sem, és kicsit kisebb készülékház, hogy ne legyen ilyen nagy a káva, vagy nagyobb kijelző. A hátuljába nem tudok belekötni.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#24) WinPho


WinPho
senior tag

Kövezzetek meg, de tetszik! :DDD Valaki akar kölcsön adni?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#25) ghost364


ghost364
senior tag

Nagyot üt... Ha lenne akkor kéne hozzá biztondági őr, nehogy ellopják...:D

(#26) macskea válasza dreamdancer (#13) üzenetére


macskea
őstag

Biztos fájni fog az igazság, de az autógyártók is pontosan ezt csinálják. XD Csak azzal sem foglalkozik senki. Szakmailag.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#27) macskea válasza Goose-T (#20) üzenetére


macskea
őstag

Nem hülye, csak nem ér véget ott az élete, hogy hány collos a kijelző a telefonján, milyen verziójú az android rajta és hogy kettő vagy négy magon nem akad. ;-)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#28) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Nem tul hivalkodo ;] , tetszik.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#29) Paul119


Paul119
addikt

Ehhez kell ám ízlésficam :Ddd

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30) M5Norbi válasza dreamdancer (#13) üzenetére


M5Norbi
őstag

Háááát Aston Martin-ból volt ilyesmi :DD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#31) Csapoati válasza Paul119 (#29) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mert? Ez egy letisztult valami. Az lehet, hogy nem tetszik valakinek, pl. neked, de egy letisztult, elegáns forma, normális anyagokból.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) danifigo válasza Csapoati (#31) üzenetére


danifigo
csendes tag

Számomra ez abszolút nem letisztult, kifinomult, de olyannyira, hogy azt is le merem írni, hogy ebből kiindulva tudnék stilusosabbat, összeszedettebbet tervezni.( tudom, hogy nem nekem írtad csak ezt annyira le szerettem volna írni)

Köszönöm mindenkinek, aki válaszol! :)

(#33) sz.balazs.95 válasza danifigo (#32) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

terveznél egyet?
nem kötekedésből kérdezem, csak szimplán érdekel/kíváncsi vagyok rá. :K

de tényleg... :B

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34) Cyberpunk válasza danifigo (#32) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A lehetőség adott. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#36) Graphics válasza #32839680 (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Inkább a Lenovo

@Csapoati: Tudunk olyan négymagost ami semmire se való... 8225Q

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) danifigo válasza sz.balazs.95 (#33) üzenetére


danifigo
csendes tag

Igazából tényleg gondolkodom rajta, de most nincs túl sok ilyesmire felhasználható "idő kreditem", gondolom nem vagyok ezzel egyedül így karácsonykor :D

Köszönöm mindenkinek, aki válaszol! :)

(#38) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Android 4.1, 540 x 960
Ha már ennyire de drága, meg hű de fasza cucc, mért nem képesek tényleg normális cuccot összerakni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#39) Graphics válasza enginev3.0 (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

4,5-en felesleges nagyobb felbontás, csak az akksit zabálná...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) sz.balazs.95 válasza enginev3.0 (#38) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én 4,3"-on használom ezt a felbontást, és teljesen oké. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#41) enginev3.0 válasza sz.balazs.95 (#40) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ott én is használtam, de ha már tudnának FULL HD-t tenni akkor mért ne?
Bevallom én már a HD felbontást is megszólnám ilyen ár mellett

Akksit szívja? Szerintem mindegy hogy este 8 vagy este 9kor teszi fel az ember töltőre, mert oly annyira azért nem befolyásolná az egyébként is valószínűleg 1 napot üzemidőt :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#42) sz.balazs.95 válasza enginev3.0 (#41) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

de amire a telefon célközönsége használja (telefon, sms, e-mail, tárgyaláson kitenni az asztalra ;] ) arra ez a PPI-érték is bőven elegendő.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#43) Graphics válasza enginev3.0 (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát soso. Nagyobb akksi kéne. Mint a Lenovo P780-ban, pedig az se csucsmodell...se nem titánistennyila

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) enginev3.0 válasza Graphics (#43) üzenetére


enginev3.0
félisten

Magyarul ez egy fabatkát sem érő valami, amit csak azért vesznek meg a leggazdagabbak, mert ez a legdrágább
A világ megérett a pusztulásra :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#45) Graphics válasza enginev3.0 (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:DDD itt karácsony lesz, ha beledöglünk is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) enginev3.0 válasza Graphics (#45) üzenetére


enginev3.0
félisten

Egy éve világvége volt, lehet idén is lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#47) Csapoati válasza enginev3.0 (#44) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Isten hozott a világunkban. :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) exedoc


exedoc
senior tag

Megfigyelte már valaki rajtam kívül, hogy az ótvar kinézetű, gyenge hardverrel és ősrégi Androiddal rendelkező, node extrém anyagokból összeszerelt telók alkotják a luxust? Szerintem ez iszonyat béna telefon. A 19 éves Tetrisem különbül néz ki. :D

Láttam valaki linkelt be képet a Lenovo K900-ról. Nemtom ki volt, de a neve legyen áldott. Az egyik legszebb telefon a piacon a sok szappantartó között.

(#49) Graphics válasza exedoc (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajnos a folytatása már nem követte ezt a vonalat a K910 jó, de nem az igazi...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.