Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [raczger:] Póráz

Hozzászólások

(#8) szaszlaci válasza raczger (#5) üzenetére


szaszlaci
addikt

Arra szerettem volna felhívni a figyelmed, hogy talán mégiscsak te látod rosszul, és a gerendát nem veszed észre... Nekem nincs bajom a bringásokkal, de ahogy az autósnak kell vigyáznia a biciklisre, úgy utóbbinak meg a kutyákra. Gondolom te se veszed jó néven, ha az autós hasonlóan nyilatkozik a "hülye bicajosokról", és itt most nem a tényleg hülyékre gondolok. Mert hogy minek tököl előtte, meg mittomén milyen bajuk szokott lenni...

A törvényre hivatkozni nagyon sokszor hiteltelen, főleg, hogy neked itt a személyes hasfájásod a bejegyzés oka, és azt kívánod, hogy mindenki az út szélén maradjon és csak sétáljon, mert te "száguldozni" akarsz. A szelíd vagy nevelt kutyát igenis lehessen szabadon engedni az erdőben, ha a törvény más, akkor hibás és változtatni kell rajta!

Arról nem beszélve, hogy a bringás simán kijöhet gyorsan és eléggé kevés hanggal egy kis ösvényről, szóval nekem gyalogos turistaként bizony figyelni kell erre, mert ő nem mindig tud időben észrevenni.

"Út közepén sétálnak, út közepén kutyát sétáltatnak,"
Akkor ott mi a váratlan esemény? Azon az úton előre látod, mi a helyzet. Viszont az nem épp erdei turistaút, mint a bejegyzésedből eddig gondoltam: a hegyen erdőben, ami mellesleg természetvédelmi terület." Nálam az így néz ki. Nehogymá' itt egy szelíd kutyát pórázon vigyek.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [raczger:] Póráz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.