Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FatalEror


FatalEror
addikt

Pl. az itt is lévő Uppolás egy nagyon jó 5let!Ezt mindenképp érdemes tovább vinni!
Hasznos még nagyon a privát üzenet,illetve hsz-ben feltenni a kérdéseket,mert annál nincsen jobb mikor az illető baxik megadni a tel számot az e-mail címet meg sohasem nézi,és még ő akar eladni!Jó ha vannak kategóriák,de azért legyen határ is,tehát a használt olajos rongyot,meg a fél disznót ne akarják már eladni.Továbbá hasznos a moderáció is.Adott esetben pedig nem rossz a város/megye szerinti szűkítés.Továbbá jó lenne valami mód arra,hogy szűrjük az analfabétákat,mert amit néha írni tudnak egy-egy oldalon az kritikán aluli,és csak az asztalt kaparom.További jó dolog,illetve majdnem,hogy fontos,hogy a képeket ki lehessen nagyítani szép nagyra!

HardCore is my LifeStyle

(#2) HuMarc


HuMarc
addikt

Hát ami nagyon fontos, hogy minél több listázási lehetőség legyen.

- ár szerint
- név szerint
- helység/megye szerint
- típus/kategória szerint
stb.

Aztán az oldal presztízse szempontjából jó, ha megkötsz pár dolgot: kötelező képet feltölteni, pontos leírást adni, stb.

[ Szerkesztve ]

(#3) raczger


raczger
őstag

Köszönöm, eddig nagyon jó ötletek ( egy részükre már én is gondoltam) :R

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4) Picike8


Picike8
aktív tag

Ár szerint csoportosítás, ellenőrzött hirdetések, nagyon csoportosítható (például.: telefon>mobiltelefon>okostelefon>androidos okostelefon>motorola>razr széria>razr i>fekete)

(#5) ADAM1337 válasza HuMarc (#2) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

igen az ár szerint nagyon jó lenne, de sokan nem adnak meg árat vagy 1ft és társai miatt gáz.
Illetve a hirdetők mindenre ráírják hogy gémer és társai marketing ...-ok.

(#6) raczger válasza Picike8 (#4) üzenetére


raczger
őstag

Köszönöm, bár most így elsőre nem tűnik jó ötletnek, hogy ennyire részletes legyen egy kategória. Egy direkt mobilokkal foglalkozó aprón jó dolognak tűnik, de egy nagyobb, mindent érintő, általánosabb oldalon nem vagyok benne biztos. hogy jó ötlet. Elsőre a razr szériánál megállnék a kategória tekintetében.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#7) Mr X


Mr X
veterán

Még egy szabály...

Városnak csak egyet szabadjon megjelölni. Ha posta is van, azt írja bele a hirdetésbe, vagy legyen rá egy checkbox. Ettől itt is a falnak tudnék menni.

(#8) adalbert1


adalbert1
veterán

Szerintem ami nagyon jó, ha minél több tulajdonságra lehet szűrni akár egyszerre is, mint pl. az ipon webshopjánál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.