Hirdetés

2019. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

(#46) tildy válasza bambano (#40) üzenetére

tildy
(PH! nagyúr)

Ezek a dolgok abszolut nem haszontalanok, sot. Kellenek, hogy az ember tervezni tudjon. Nekem a sturkturalassal van kisse problemam otthon. Eloszor van a fej tanayaggal tomese, jopar evvel kesobb a valodi felhasznalas. Valahogy lehetne egyszerre is peldakat hozni,megmutatni meirt jo. Peldakat kitalalni, es arra megoldasokat varni. Nem csak egy felet, akar, hanem tobbfele modot is. Hackatonok, pl?

Egyeni szoc problem, de nekem sokkal jobban bevalt, mikor megfelelo magyarazatot is kaptam, adott esetben miert jo ezt vagy azt a dolgot hasznalni, nem pedig csak egy altalanos elmeleti szoveget.

Mondhatni ott es akkor nem kerult gyakorlatba atultetesre az elmeleti resz. Vizualis tipus vagyok, akkor rogzulnek dolgok , ha csinalom. Gondolhatod , hogy fogtam par ev utan a fejem, mikor megvilagosodott jopar dolog az OOP-vel kapcsolatban.

Szoval mai fejjel en inkabb 18 evesen elkezdtem volna leulni kodolni, 23-25 evesen kezdtem volna munka mellett a sulit, joval egyszerubb lett volna , sokkal jobban atlathatobb lett volna az, amit tanitottak.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.