Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Švejk


Švejk
őstag

Basszus, azt a Lidl-set mi is vettük tonnaszám régen, már ha egyre gondolunk. Isteni finom volt, tele csokival, jó ostya, hú de szerettem. Erre kivették a kínálatból. A jó dolgoknak nincs piaca.
Ugye az amire gondolsz, kék csomagolású volt, tán Fin Carré márkájú?

A teszkóban régebben lehetett kapni vicc áron nagyon finom lekvárt, vettük is mindig. Erre kiirtják azt is...

(#2) Doki16


Doki16
addikt

Én az Aldiba szoktam venni csokis nápolyit. Elég apróra van vágva, de nagyon finom. (legalábbis én nagyon szeretem. Fél kilós piros csomagolásban van, nem tudom mi a pontos márkája.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3) DeFranco válasza Doki16 (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én nem tudom mit csinálnak az Aldiban, de basszus tényleg majdnem mindenre ez a jó válasz...

(#4) Doki16 válasza DeFranco (#3) üzenetére


Doki16
addikt

Mármint, hogy inkább az Aldiban vedd meg amit akarsz ne a Lidlbe?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#5) DeFranco válasza Doki16 (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem.

Hol kapni jó szerszámot olcsón? Aldi
Hol van olcsón finom jégkrém? Aldi
Hol van frankó torma? Aldi
Hol van olcsó szélvédőmosó? Aldi
Hol van olyan négercsók mint a régi? Aldi
Hol van jó nápolyi? Aldi

A lidli is jó, de az esetleges, ott több a gagyi. Mondom ezt úgy, hogy elvileg egyiket sem szeretem, de kezdem belátni, hogy ha jót akarok magamnak oda megyek.

(#6) Doki16 válasza DeFranco (#5) üzenetére


Doki16
addikt

Egyik boltba se szoktam vásárolni. Még régebben bementem és vettem ezt a nápolyit. 2 havonta fogom magam elmegyek és veszek egy zacskóval ha olyanom van. Nekem teljesen bejött és azóta nem váltottam :) Legutoljára bringás felsőt vettem ott és az is baromi jó volt az áráért.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

MI a baj a szőlőcukorral? Legföljebb az adagolását ronthatják el (spórolhatják ki), amitől más, mint sima cukorral, mert amúgy ugyanolyan.

(#8) beefjeez válasza DeFranco (#5) üzenetére


beefjeez
senior tag

Mert talán egész jó kaják vannak ott?
Ennyire bánt ez téged?

(#9) DeFranco válasza beefjeez (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Engem nem "bánt", mert ha jó termék van jó áron, annak örülök. Ha ez hazai boltban lenne, ide csorgó profittal, annak jobban örülnék, de nem a berzenkedés volt a lényege a hozzászólásomnak, hanem a nahát-faktor.

(#10) Agostino


Agostino
addikt

tescóban van ilyen kilós kiszerelés műanyag vödörben, alsó polcon a chips meg nápolyi részlegen. szerintem nagyon klassz

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#11) FatalEror válasza DeFranco (#5) üzenetére


FatalEror
addikt

Mert német import cuccokkal kereskednek olcsón!És tényleg tudnak,pl a vanillás puding darabja 20FT,és simán van olyan jó,mint a Dr.5ker.Múltkor hajrögzítőt vettem 1k-ért,és simán veri a 3k-s Wella rögzítőt,tartásban.A szerszámok is tényleg jók,illetve a tartozékok is nagyon szimpatikusak,és ránézésre is minőségi cucc érzetét kelti.Másik kedvencem az ottani csirke mell felvágott,300ft,viszont sokat raknak bele,és vastagok a szeletek,asszem 300g a csomag máshol a 100g 200ft,de többet is kell a szendóba rakni,mert nem olyan intenzív az íze.A jégkrémük is tényleg olcsó,és finom,persze van finomabb,nem vitatom,csak negyed annyit kapok a pénzemért.Már 5 éve vásárolgatunk ott,már nem is megyünk egyáltalán máshova.

HardCore is my LifeStyle

(#12) DeFranco válasza FatalEror (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mert német import cuccokkal kereskednek olcsón!

Ez így amúgy konkrétan nem igaz... ott van pl. a le gusto torma, azt is itt gyártják Magyarországon (Koch's)... de persze akad német cucc is, csak nem kell felülni a marketingnek, hogy minden "német" :D

(#13) FatalEror válasza DeFranco (#12) üzenetére


FatalEror
addikt

Igen vannak magyar cuccok is,asszem a tubosos,és s sűrített paradicsom is az,de a drágább spáros híg f*sra köröket ver,mind ízben,mind sűrűségben.A tésztájuk is pöpec,és olcsó,spagetti 200FT ebből a gyermei 4-500,az alatt meg nincsen semmi,csak tescos,meg ilyen selejtes vackok.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#14) DeFranco válasza FatalEror (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a le gusto tormára kb. úgy találtam rá, mint a reklámban szokás, elém tették vendégségben, nyammogtam egy sort, hogy de finom, mi ez, aztán a háziasszony büszkén mesélte, hogy aldis... azóta vettünk persze mi is.

(#15) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Jó nápolyi a Penny Market-be van.
199 ft, egy olyan nagyobb "lap". Márkanév nem ugrik be.

A Lidl-be a Fin Carré meg nálunk is mindig volt... Anno a Pennys is ugyanaz volt...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#16) DeFranco válasza Earl_Muttley (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ben

(#17) Earl_Muttley válasza DeFranco (#16) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

sorry, thx :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#18) raczger válasza Švejk (#1) üzenetére


raczger
őstag

Már nem emlékszem mi volt a márkája, de jó eséllyel az volt (sötétkék csomagolásra emlékszem csak). Pár hete Olaszországban találtam ugyanolyan ízűt (sajnos ez már csak itthon derült ki, így csak egy darabot vettem), nagyon gyorsan el is fogyott:D

(#2) Doki16: ismerem, nem finom, ugyanolyan kb mint a győri nápolyi, nem csokis, hanem kakaós (tudom, ez így hülyén hangzik, de aki már evett olyan nápolyit tudja miről beszélek)

(#10) Agostino: az sem finom :)

(#15) anevemearl: és abban rendes csoki, vagy csak kakaópor van? Pennybe nem szoktam járni, szóval azzal még biztos nem találkoztam.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#19) Earl_Muttley válasza raczger (#18) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Azt látod nem tudom, de finom és kész :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#20) Doki16 válasza raczger (#18) üzenetére


Doki16
addikt

Nekem az is izlett, de ha talalsz olyat amirol beszelsz akkor megkostolnam. Kivancsi vagyok milyen az igazan finom napolyi :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#21) Švejk válasza raczger (#18) üzenetére


Švejk
őstag

Akkor szerintem egyről beszélünk :K

(#22) Gergosz2


Gergosz2
veterán

nem fél kilós kiszerelésben volt a náőolyi csokis, meg csoki-mogyoró ízzel.
Mert azok tényleg nagyon jók voltak, nem azok kakaómasszás szarok.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.