Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Egy nap alatt kétszer léptem ugyanabba a gödörbe (nem vót jó a dzsípíesz:D)
A javulási idő kb 2 hónap. Azóta 2 évente mindíg félrelépek. Akkor 1 hónap kb amíg olyan mértékben jön helyre, hogy erősebb és hirtelen terhelésre sem jajdulok fel.
A kiránduló boka ezentúl a megnyúlt inszalagok miatt hajlamosabb a kirándulásra :DDD

(#2) raczger válasza gabor85 (#1) üzenetére


raczger
őstag

2 hónap? Akkor szerintem ott azért volt már részleges ínszalagszakadás is, neten utánaolvasva 1-2 hetet írnak a legenyhébb bokarándulásnál, mármint annyi idő után lehet visszatérni sportolni elvileg. Meglátom nálam mennyi lesz, de remélem mihamarabb rendbejön.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#3) maláj


maláj
őstag

2 hét mire már nem "érzed", 3-4 hét mire már nem is félsz használni (elrugaszkodás, hirtelen fordulás, stb.) ==> saját tapasztalatokon alapul

(#4) Daweee


Daweee
őstag

Hát nekem még csak olyanom volt hogy szakadt minden, műteni kellett... De legalább sportbaleset volt, tesiórai focizás közben történt, azt a részét meg nem szoktam híresztelni, hogy a labda a közelben nem volt csak séta közben rosszul léptem ;] De utána még simán játszottam vagy 5 percet, csak akkor esett le hogy ez most nem fog elmúlni :W

(#5) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nekem még nem volt súlyos bokarándulásom, szóval egy héten belül meggyógyult a lábam. Két hét után mondhattam azt, hogy már tényleg nem érzek semmit és megerőltethetem. Nem tudom a tiéd milyen állapotban van.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#6) gabor85 válasza raczger (#2) üzenetére


gabor85
őstag

remélem is hogy rendbejön. az én bokámat orvos nem látta akkoriban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.