Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) The DJ


The DJ
addikt

Na csak összejött ez :R
Örülök, hogy te is itt vagy és ittléteddel gazdagítod ezt az olykor eléggé IQ light közeget :DDD

A munkáid nagyon jók, de ezt már mondtam párszor (és még fogom is valószínűleg). :)

Követem majd a bejegyzéseid és firkantok hozzájuk valami érdemlegeset, ha tudok. Sajnos nem vagyok akkora művészlélek, amekkora szeretnék lenni, de a szemem azért jó a dolgokhoz ;)

Személyes kedvenc jelen alkotások közül a középső oszlop úgy teljes egészében.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2) gamek!ller válasza The DJ (#1) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az IQ light-os részt kikérem magamnak.. :D :DDD

(#3) Probber


Probber
őstag

Csak sikerült. :)

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#4) Racze válasza Probber (#3) üzenetére


Racze
tag

Bizony sikerült, mindenkinek köszönöm a közreműködést :D.

The DJ: Köszönet elismerő szavaidért, az ilyen lelkes "rajongók"(? :D) adják a pozitív energiákat.

****

(#5) LadyLorien


LadyLorien
tag

Nagyon jók a rajzaid, gratulálok! Remélem valamikor összehozunk egy közös alkotást! ;)

Szerény személyemnek ez tetszik a legjobban: [link]
Remélem majd megosztod az újabbakat is, mert kíváncsi vagyok rájuk. :B :R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#6) Racze válasza LadyLorien (#5) üzenetére


Racze
tag

Köszi, és hát hogyne, felteszem majd az újakat is, csak még nem archiváltam őket.
A közös művészkedést, meg tényleg megejthetnénk, de holnap azt úgyis megbeszéljük :K ... jár az agyam, de még mindig nincs semmi ötletem.

****

(#7) LadyLorien válasza Racze (#6) üzenetére


LadyLorien
tag

Mindenképp ceruzarajzban gondolkodjunk szerintem, mert nekem más eszközöm nincs... Egy ötletem lenne :D :P

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#8) Wyll


Wyll
őstag

Váááááóóóóó..... :Y
Modern művészet. Hmm.... Veri nájsz!! Like it;) :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tetszenek. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Racze


Racze
tag

KösziKösziKöszi ösztönzőleg hatnak rám kommentjeitek :D :R

Lori: az ötlet nagyon tetszik, ilyet még nem csináltam :C ... más eszközt meg esetleg tudok biztosítani, mert nekem van egy rakat (jóég, ez már kockaság :D )

****

(#11) LadyLorien válasza Racze (#10) üzenetére


LadyLorien
tag

Rendben. :D Keressek én alapanyag képet? Mekkora méretben csináljuk meg? Milyen technikával? Ezekre kellene válasz. Nekem jelenleg szenem van és grafitceruzáim (többi otthon Sopronban). :D

Várom a válaszaid! :R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#12) Racze válasza LadyLorien (#11) üzenetére


Racze
tag

Én rád bíznám a választást ;) , és szerintem az A3-as méret jó lenne hozzá. A technikával vagyok gondban, van nekem is szenem, plusz pasztell krétám, akvarellceruzáim, meg festékek (az utóbbi nem bejövős :) ). Hát ez még erősen kiforratlan dolog, de én is csak ezekből tudok gazdálkodni. Valamelyik esetleg érdekel? Azt hiszem a grafit-rajz nekem sokáig tartana :D

****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.