Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Háát nem egy nagy csattanás :(

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) 30z.Samu válasza nrgia (#1) üzenetére


30z.Samu
félisten

Magam sem vagyok túlzottan elragadtatva! Még mindig a Forza 2 a favorit!

Sic Parvis Magna

(#3) enterlaci


enterlaci
senior tag

Na jah, nem tűnik "nagyon jó"-nak . A törésmodell tré hogy nincs, a füst - bár nem elsőszámú szempont autósnál - sokszor látványos lehetne, de nem az. De legalább Seat Leon van benne! ;]

[ Szerkesztve ]

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#4) raczger válasza enterlaci (#3) üzenetére


raczger
őstag

Jól kell vezetni, nem kell összetörni az autót. Mellesleg egy szimulátornál az ilyenek abszolút másodlagos dolgok, én többnyire a fizikát meg az irányítást részesítem előnyben, és pc-n a gtr-ekben elég jók voltak ezek.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#5) enterlaci válasza raczger (#4) üzenetére


enterlaci
senior tag

...és ha leszimulálnák a törést, sérüléseket azonnal vége is lehetne egy versenyednek. Így még jobban kellene vezetni. Pc-n RBR-ben (biztos ismered, szinteén kiválló fizikája van) sokat jelent a törés, akár vége is egy szezonnak. Egyébként egyetértek, nem elsődleges szempont.

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#6) raczger válasza enterlaci (#5) üzenetére


raczger
őstag

Ez igaz:) Viszont a videóbol nem lehet megmondani, hogy egy ütközés mennyire teszi tönkre az autót.
RBR-t ismerem, sokat játszok vele, bár többnyire kikapcsolom a törést, mert szoktam 1-2-őt borulni, meg talán így bátrabban is megyek:) De lehet visszakapcsolom majd az izgalom kedvéért!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#7) dabadab válasza raczger (#4) üzenetére


dabadab
titán

"Jól kell vezetni, nem kell összetörni az autót."

Ugye, toresmodell hijan, eppen, hogy nem kell jol vezetni, lehet ugy is kanyarodni, hogy a masik auton tamaszt az ember, meg ilyenek :)

"Mellesleg egy szimulátornál az ilyenek abszolút másodlagos dolgok"

Hat, szerintem az, hogy egyes fontos aspektus teljesen kimaradnak a szimulaciobol, nem eppen masodlagos. :)

DRM is theft

(#8) raczger válasza dabadab (#7) üzenetére


raczger
őstag

Én a törésmodell alatt valóban a modelljét értem, tehát hogy optikailag hogyan törik. Az, hogy valóban sérüljön is az autó ilyenkor az szerintem is fontos.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9) storm81


storm81
csendes tag

Race Pro teszt itt.
Szerintem se valami nagy durranás a játék.

May the Force be with you...

(#10) heihachi válasza storm81 (#9) üzenetére


heihachi
addikt

Fogalmam sincs, milyen a játék, de a konzolhq-s tesztek azok olyannyira silányak (de inkább szarok), hogy az Ő szájukból hallani (vagy virtuális tollukból olvasni, tök mindegy), hogy egy játék közepes, az hogy is mondjam... nem mérvadó.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#11) storm81


storm81
csendes tag

Nekem nincs bajom velük, a kedvenc oldalom, már nyertem is náluk egy játékot. Igaz, hogy van egy-két gyengébb írásuk, de azért vannak ott elég profi tesztek is. Olvasgattam más oldalakat és persze vannak náluk jobbak is, ez igaz. Szóval én adok a véleményükre. :)

May the Force be with you...

(#12) heihachi válasza storm81 (#11) üzenetére


heihachi
addikt

:R Ok én elfogadom, az enyém is csak egy (nem mérvadó) vélemény :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#13) heihachi


heihachi
addikt

[link]
gameplay videó

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.