Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Race

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Haladni kell a korral, nah. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Eszmeletlen jo! :C Persze az is bent van, hogy a kezikaszas ezt sokaig nem birja, a motorossal meg lehet nyirni orakig. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Egy cimborám szomszédja a 230-as sarokcsiszolóra (flex ;] ) applikálta rá a damilos fűkasza orsó házát, majd négykézláb "flexelte" a füvet. Nem volt gyenge látvány... ;]

Rip and tear

(#4) Lauda válasza Zolaash (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Azzigen. ;]

(#5) Klaus Duran válasza Zolaash (#3) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

:Y
Fotó nem készült? esetleg videó?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) Lauda


Lauda
félisten

Kutya verzio: [link] ;]

(#7) JHC


JHC
tag

Nos egyrészt a gépkezelő nem áll a helyzet magaslatán, mert sokkal jobb eredményt is el lehetett volna érni ezzel a géppel szerintem, másrészt ez a gép egy pöcsköszörű, egy méretes géppel mondjuk a saját Husqvarna 240-esemmel lazán megettem volna a kézi kaszást. Ha meg leveszem a burkolatot, akkor esélye sincs a kézi kaszásnak, meg nekem sem mert ekkora fűnél nem tudnék olyan gyorsan hadonászni, hogy kiterheljem teljesen a gépet..

(#8) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Mindkettőnek vannak előnyei, hátrányai. Beszerzési, fenntartási költség, elromlási hajlam, engedélykötelesség, mennyire fárasztó, stb.

Azt az egyet köszönhetem a közmunka-programnak, hogy megtanultam kaszálni.
Levittük a damilos fűkaszát falura a mama telkére a másfél méteres, 2 cm vastag szárú gyomot lecsapni, a fűkasza hamar elsírta magát. Átugrottam a szomszédba a kaszát kölcsönkérni.
Problem solved.

Viszont egyik sem olyan könnyű, a motoros kaszához is kell némi gyakorlat, de a manuálisnál a sikerélmény sokkal nagyobb.

Persze, aki rendszeresen irtja nagyobb terepen, annak nincs is nagyon más alternatívája a motoros cumón kívül.

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#9) Lauda válasza PC-rev-RM (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Oda valami nagykobcentis es keses cucc illett volna. :D

(#10) Zolaash válasza Klaus Duran (#5) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Á, nem kaptam szikrát... :N

Rip and tear

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Race
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.