Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ezt ki kell próbálnom!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Thome


Thome
addikt

Na most akkor PC-re is sikerült használhatóan megcsinálni ezek szerint a Kinectet? :F

(#3) Cucuska2 válasza Thome (#2) üzenetére


Cucuska2
őstag

Már több mint egy hónapja.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

Na, erről beszéltem anno... ha valamelyik cég ráfekszik, és csinál kifejezetten Kinect-re stratégiát (mozgás-, plusz akár hangvezérlés), akkor Xboxon is állati kreatív és jó stratégiákat lehet majd kiadni :K

Ellenben ettől még jó ez a kis PC-s prezentáció is, jól mutatja, hogy mit kéne a jövőben tenniük a konzolra fejlesztő stúdióknak... :)

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Xaels válasza Morden24 (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Hát igen. Ez így elég kényelmetlen, de egy 100+ cm-es tévé előtt mikrofonnal az ember fején nem lenne rossz, bár nem árt ha a játék is jó(mondjuk próba alapján a RUSE egész jó lett).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Boxi88


Boxi88
őstag

Nagyon állat, bár nehéz lenne lecserélni az egeret ilyenre... :U

(#7) Goll-r


Goll-r
tag

Elég fárasztó lehet egy igazi több órás stratégiát a levegőben hadonászva, támasz nélkül végignyomni...

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#8) kovsol


kovsol
titán

volt az az rts game ahol mikrofonnal kellett kiadni melyik egység mit csináljon(istenért se jut eszembe a címe, pedig játszottam is vele), azzal kombinálva ez a technológia szerintem konzolon is élvezhető játékot eredményezne

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#9) hoffman_ válasza kovsol (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez nekem is rémlik, neve szintúgy nem ugrik be :D Viszont ez a video mocskosul jó. Nem kenyerem se ez a műfaj, se a Kinect, de ez még nekem is tetszik.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) elithun válasza kovsol (#8) üzenetére


elithun
őstag

Tom Clancy's EndWar a keresett játék.

Egyébként én már több videót látok PC-n használva a Kinect-et, mint Xbox-on. Hamarosan hivatalosan is megjelenhetne PC-re. :D

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) hoffman_ válasza elithun (#10) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ott a pont, köszönjük! :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) kovsol válasza elithun (#10) üzenetére


kovsol
titán

hmm és most nézem xboxra is van Endwar

May the Force be with you!

(#13) wolfman


wolfman
veterán

Ez így szép és jó, de nekem egyből az ugrott be, hogy a kameranézetet hogyan állítgatja menet közben? :-\

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) elithun válasza kovsol (#12) üzenetére


elithun
őstag

Kár, hogy nem arra fejlesztették ki a Kinect támogatást, rengeteg kalimpálást átvehetett volna a hangvezérlés. :N
De mindez persze így is látványos.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#15) zoldmanoka


zoldmanoka
csendes tag

Ez "tech-demónak" jó, de azt remélem senki se gondolja komolyan, hogy pl. egy félórás kampányt kellemes - és egyáltalán lehet - feszített kézzel, kezekkel a levegőben mutogatva játszani, vagyis lehet, de jó izomlázad lesz tőle :), majd akkor jelentkezzenek, ha a Starcraft 2-őt lehet vele legalább úgy játszani, mint az old school egér + bill.-el. Jó poén a "hadonászás", de csak casual és nem hardcore játékokhoz. Akinek más a véleménye , annak üzenem, hogy én az AC vagy a GOW valamelyik részét akarom így játszani, de figyelem, nem csak mutogatni akarok, hanem futni, falra mászni, gurulni, leap of fait-et ugrani vagy max kombót kihozni. :DD Ja, a kinect meg laggol is .. na az való RTS-be !

(#16) D1Rect válasza Cucuska2 (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Hopp, erről én is lemaradtam.
Kinectet akarok. :DDD

(#17) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

Tök jó dolog szerintem.Tetszik.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#18) Nunder


Nunder
őstag

Mikor mozgatja a kamerát, az eléggé Heil gyanús :) Mit szólna a szomszéd, ha benéz az ablakon, és azt látja, hogy valaki bőszen szalutál a TV-nek? Simán elhinném, hogy valami árja szimulátor :D Mindenféle politikai nézet mellőzve.

De ez a játék nagyon tetszik. Kár, hogy nem tudom kipróbálni. :(

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#19) ollie válasza Nunder (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most pár napig féláron van (15 GBP, kb 5000 Ft)!

***

(#20) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Nagyon pöpec. :C

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#21) Nunder válasza ollie (#19) üzenetére


Nunder
őstag

Hogyha csak azon múlna, már rég beruháztam volna rá, de sajnos időm sincs, no meg ugye a gépem se olyan már, hogy akár csak megröccenjen rajta. Szóval felejtős, de köszi a linket, hátha valaki más is felfigyel rá. :R

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#22) rupert válasza wolfman (#13) üzenetére


rupert
tag

Az nekem is feltűnt, hogy 1x-2x annak a kamerának a képét mozgatja kézzel ami veszi a kijelzőt. :D

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

(#23) Arena87


Arena87
aktív tag

Én így tolnám R.U.S.E-t vagy bármelyik rts játékot, mint ahogy ezek ketten teszik. :D[link]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#24) Xaels válasza Arena87 (#23) üzenetére


Xaels
félisten

Az a vicc, hogy maga a játék támogatja az érintő kijelző technológiát. [link]

UBI-éknál sajnos vannak igazán egyedi ötletek, de valahol mindig elrontják. Ott volt az EndWar a hangutasításos irányítással. Csak a játék lett lapos 20perc után. A RUSE-al nem játszottam sokat csak egy rövid próba volt, de tetszett és tapis monitoron is kipróbálnám csak egy normális méretű tapis monitor nem az én pénztárcámnak való.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) bigadam94 válasza Xaels (#24) üzenetére


bigadam94
tag

Az EndWar számomra is nagy csalódás volt.. Túl sok energiát öltek a hangvezérlésbe, és túl keveset magába a játékba.. :(((

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.