Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) r4z


r4z
nagyúr

Lassa a forum is.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#2) Varoz


Varoz
őstag

Á is bannolva lett? Egyem a szívét a kis egoistának! :C
Égett, mint a Reichstag, így cselekednie kellett, még megsérül a dinoszaurusz mérető egoja. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#3) dugo_


dugo_
veterán

2017-ben rácsodálkozni DEv stílusára és leállni vele vitatkozni... ;]

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:C :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) r4z válasza dugo_ (#3) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem vagyok CS-s :))

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#6) nakos1212 válasza Varoz (#2) üzenetére


nakos1212
senior tag

:)

(#7) kemotox


kemotox
addikt

Mindig azzal érvel, hogy azért ért hozzá, mert egy sima mezei eladó... Velem is eljátszotta, két egér szenzorról volt szó, és az újabbra azt mondta, hogy az a jobb, mert az az újabb. Végülis tényleg később jelent meg, a másik szenzornak egy budget változataként. Már belinkeltem neki a gyártó hivatalos datasheetjeit, ahonnan bárki láthatta az adatokból, hogy melyik a jobb, de ő nem. Biztos megcsillant a tar buksiján a napfény, és elvakította.

Ja és mindig dicsekszik vele, hogy 15 éve csézik, azt még is csak egy csalóval sikerült eredményt elérni :DD

Amúgy meg tele van a csoport kis hülye taknyokkal akik tipikusan azt a cuccot veszik, amelyik több színben tud világítani. Semmi hozzáértés, csak a vita megy ezerrel, kojak meg mint valami dealer közöttük baszod. Gondoltam lehet majd jó dealeket tolni, de semmi, ki is léptem inkább már jó rég. Azt hittem valami HA! szintű dolog :C

[ Szerkesztve ]

(#8) KYZRR


KYZRR
őstag

Kedvencem az volt, amikor random emberke megkérdezte, hogy a 970, vagy a 1060 6g a jobb, dev barátunk váltig állította, hogx bizony a 970 a jobb, persze amikor megkérdeztem, hogy alá tudja valamivel ezt támasztani, jött a ":)" meg a"nem kell bizonyítanom elég ha én tudom" etc..
Szvsz szégyen, hogy egy ilyen ember az arca a boltnak...

You can only die once, make sure it is worth it...

(#9) kemotox válasza KYZRR (#8) üzenetére


kemotox
addikt

Boltnak sincs ám túl jó híre, egeres topikban többször téma volt már, hogy szar a kiszolgálás, unott, nem túl segítőkész eladókkal, illetve nagyon gyakori, hogy használt, kibontott terméket küldenek... Szégyen.

(#10) dugo_ válasza kemotox (#9) üzenetére


dugo_
veterán

Tegyük gyorsan hozzá, hogy ugyanebben a topikban ajánlgatják, hogy rendelj egyszerre négy egeret, aztán majd visszaküldöd 14 napossal, ha nem áll kézre. :D
Na azok pont ezek a visszaküldött egerek...

(#11) Varoz válasza kemotox (#7) üzenetére


Varoz
őstag

Na, pont ez történt most is! Hivatalos válasz után is csak ment a szöveg, hogy ő tudja, meg a Kingston hazudik, ő jobban tudja. Megalol
Persze amikor égett, mint a napalm akkor fogta és törölte az egészet, velünk együtt. Szánalmas. :))

Azon kívül, hogy ki lehet próbálni nagyon sok cuccot, semmi előnye nincs a Pixelnek, egy hülye kis sufni üzlet, hozzánemértő pojácákkal. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12) kemotox válasza dugo_ (#10) üzenetére


kemotox
addikt

Na igen ezt én is szóvá szoktam tenni, hogy igazából önszopatás/más szopatása ez a jó kis magyaros kiskapu kihasználás... :W
De jobb helyeken azért feltüntetik, hogy kiállított darab.

(#13) dugo_ válasza kemotox (#12) üzenetére


dugo_
veterán

Hát ja. Én örülök neki, hogy téves (vagy bármilyen okból nem tetsző) vásárlásnál vissza lehet küldeni a terméket, ugyanakkor szeretek gyári csomagolást is bontogatni. Valahogy fel kell oldani az ellentétet. Emag szokta jelölni és olcsóbban adni az újracsomagolt holmit, de gondolom ők se jófejségből, hanem a román jogszabályok miatt.

Egyébként a kipróbálásnál láthatóan többet használt, zsíros, karcos terméket nem köteles teljes áron visszavenni a bolt, 14 napon belül is számolhat fel értékcsökkenést. Ha ezzel gyakrabban élnének, akkor lehet egy asztalon agyonkarcolt egér se lenne visszaküldve nyomott áron, inkább elmenne aprón használtként.

Varoz
egy hülye kis sufni üzlet, hozzánemértő pojácákkal.

Én a honlap alapján azt hittem, hogy ez valami hófehér, vitrines, spotfényben úszó üzlet, aztán volt nagy meglepődés a sötét, zsúfolt, rendezetlen félszuterén láttán... :D

[ Szerkesztve ]

(#14) DEv-L-


DEv-L-
csendes tag

Azért ennyi ember előtt nyíltan hülyének lenni kemény érzés lehet :(

Budai 'DEv' Olivér

(#15) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én mondjuk megemlíteném a Pixel vezetőségének, hogy az egyik alkalmazottjuk nyíltan hülyezi le a potenciális vásárlókat...

https://www.coreinfinity.tech

(#16) DEv-L- válasza sh4d0w (#15) üzenetére


DEv-L-
csendes tag

Épp most tetted meg.

Budai 'DEv' Olivér

(#17) #65675776 válasza DEv-L- (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha már itt vagy legalább láthatod majd, hogy itt nem sértődési alapon megy a moderálás.

(#18) DEv-L- válasza #65675776 (#17) üzenetére


DEv-L-
csendes tag

Ott sem, csupán nem szeretem a hülyeséget :/

Budai 'DEv' Olivér

(#19) #65675776 válasza DEv-L- (#18) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nekem inkább úgy tűnik, hogy az ellenvéleményt és a tételes cáfolatot nem szereted, nem bírod elviselni.

(#20) r4z válasza DEv-L- (#14) üzenetére


r4z
nagyúr

Latom, szeretsz tatott szajjal szaladgalni a f.szerdoben :D Ez itt nem verpistikek gyulekezete, itt nem nyaljak be a bullshitet.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#21) szebe válasza kemotox (#7) üzenetére


szebe
őstag

"Ja és mindig dicsekszik vele, hogy 15 éve csézik, azt még is csak egy csalóval sikerült eredményt elérni"

Nézd meg a PIXEL (mint csapat) előtti időket, meg fogsz lepődni az eredményein.

Nagyon jól tudjátok milyen a stílusa, ennek ellenére "beleálltok", csináljátok ugyanazt a személyeskedést. Ezzel semmivel sem vagytok jobbak nála.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#22) DEv-L- válasza kemotox (#7) üzenetére


DEv-L-
csendes tag

Már akkor világbajnokságom voltam mikor még olvasni se tudtál :(

Budai 'DEv' Olivér

(#23) #65675776 válasza DEv-L- (#22) üzenetére


#65675776
törölt tag

És? Ez már akkor azt jelenti, hogy automatikusan mindig igazad van, bármiről legyen is szó? Az egész CS-s felvetés arra irányult, hogy a kutyát nem érdekli, hogy mióta játszol. Nem ad szakértelmet semmiben sem.

(#24) D1Rect válasza KYZRR (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

9+7+0 = 16
1+0+6+0 = 7

16 > 7

Topik zárható!

(#25) kemotox válasza DEv-L- (#22) üzenetére


kemotox
addikt

Én meg jártam már színházban, akkor már színész vagyok? :D

(#26) b-max


b-max
aktív tag

Az, hogy same specification, az nem jelenti azt, hogy ugyanaz...Szeritnem nem véletlen irta igy. Van mondjuk fő 4 paraméter, amivel leirják a tulajdnoságait, de attól még lehet jelentős különbség, főleg egy ilyen szubjektiv dologban, mint a hangzás.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#27) nakos1212


nakos1212
senior tag

ihhj most olyat írnék kapnám is a permabant
Azért ha egy boltot kialakítunk nem ártana valami olyan arc is oda akinek nem a hülyeség meg a lenézés folyik a szájából, hanem érti is a dolgát.

(#28) Mr.Csizmás válasza nakos1212 (#27) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

itt minden így működik, lásd az oktatásban egy hidegburkoló vállalkozó 'csempekirály' szava a mérvadó.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) Varoz válasza dugo_ (#13) üzenetére


Varoz
őstag

Ne is mondd! Irdatlan nagy csalódás volt, először meg se találtam, azt hittem elnéztem a címet. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.