Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) R2D20208


R2D20208
addikt

A XILA2 tökéletesen teszi a dolgát nálam (tette ) de ma ráálltam ICS re , és próbálkozom fejleszteni. Hát lássuk :D

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#2) Flashhh válasza R2D20208 (#1) üzenetére


Flashhh
tag

Ez mar full ICS? Vagy még midnig ilyen launcherek altal ícsésített dolog ?

(#3) R2D20208 válasza Flashhh (#2) üzenetére


R2D20208
addikt

PDA : XXKLPB 4.0.3 (ICS - Ice Cream Sandwich) Opps ezt most mértem csak úgy :

[P:C

:Y ;] ;]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#4) Flashhh


Flashhh
tag

Hmm... full wipe? Vagy mehet XILA2 re ? Siyah kernel mehet rá? Mostanaba nem nagyon kovetem a romok fejlodeset, mert vártam egy normalis ICS Romra... Ha mehet wipe nelkul akkor fel is tolom, foleg ha megtalalom a letoltesi linket :D

(#5) agabe


agabe
addikt

tetszetos.
mindenkeppen jelentlezek tesztelonek :)

(#6) R2D20208 válasza Flashhh (#4) üzenetére


R2D20208
addikt

Custom Kerneleket (tudtom szerint ) ICS még nem támogat. Mindenképp teljes wipés telepités kell . De felmegy XILA 2 re is akár. (most raktam épp fel rá újra )

(#5) agabe megtisztelsz :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#7) agabe válasza R2D20208 (#6) üzenetére


agabe
addikt

:R

Tudsz esetleg olyat csinálni, hogy a kiszedett app-okat egy külön csomagba téve egybe le lehessen tölteni ?
Én pl. egy-két dolgot mindig visszateszek az illusion deleted apps mappájából minden custom GB romra, de félek azok mér nem lesznek aktuálisak az ICS- n.
Így legalább egy olyan full csomagot kaphat mindenki amiből szemezgethet kedvére mit akar még visszarakni. Persze ez lassithatja, vagy FC-kre kénszerítheti a romot, de tesztelünk :)

#3) R2D20208 : hehe.. :)) most nézem, hogy máshogy jár az órád (siet 2percet kb), mert a screenshoton lévő idő későbbet mutat mint a hozzászólásodé ;)

[ Szerkesztve ]

(#8) R2D20208 válasza agabe (#7) üzenetére


R2D20208
addikt

Ez már késő , mert űritettem. De bármely LPB Custom Romból kiszedett akár komplett ( app ) mappa összes tartalma dolgozik a Romban.

Az órajárás érdkes. Itt késett ! :) Most 10.26 van a telón :D

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#9) znagy69


znagy69
őstag

Várom, bár a mostani is tökéletes :) :C

(#10) Shummo


Shummo
aktív tag

Ohhhh. Nagyon tetszetős, és biztos jó is ha te csináltad:D
Gratu, és alig várom, hogy próbáljam (bár egyenlőre jó a GB is)

(#11) R2D20208 válasza znagy69 (#9) üzenetére


R2D20208
addikt

Veszteni valód nincs. Most kékre alapoztam, de lehet jön az aranybarna, bár ott sokaknak a szinnel volt a gond. Témát, Romot folyamatosan fogom fejleszteni. Hisz tudjuk, elvileg ICS még béta
Úgy teszteljétek majd.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#12) agabe


agabe
addikt

lehet olyat csinálni, hogy a telefon részben a felső kiválasztható menü (billentyűzet, naplók, névjegyek...stb) alul legyen ?
Vagy az ICS-ben (már nem emlékszem) alapból az egész lapozható (húzható a teljes lap oldalra), és nem csak az ikonsorból lehet kiválasztani? (mert akkor mindegy)
Túl magasan vannak az ikonok egykezes használathoz GB-ben.

[ Szerkesztve ]

(#13) R2D20208 válasza agabe (#12) üzenetére


R2D20208
addikt

Nova Launcherben pl tudsz kirakni alsó oldalra gördithető Dockban, ha jól tudom 4 x 3 ikont alapból. ( ha erre gondolsz )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#14) agabe válasza R2D20208 (#13) üzenetére


agabe
addikt

most így nem tudom...legalábbis nam annak tűnik, mert ez csak a telefonálás részben lenne ahol összesen 5 mappa van ami választható, és GB-ben ezek csak kiválasztással működnek.
Ha jól emlékszem valamelyik telón ICS-n már úgy volt, hogy pl. a számbillentyűkön állva, ha elhúztam balra az egészet, akkor lépett tovább a kontaktoktra, majd tovább a hívásnaplóba...meg ide-oda, és nem csak a felső sorból lehetett kiválasztani (GB-ben húzhatod a képernyő közepén az újaddal, de nem mozdul)
én erre gondoltam, hogy ha nem húzható, akkor legalább alul kéne lenni a kiválasztási lehetőségeknek, és úgy egy kézzel is lehetne kezelni :)

(#15) R2D20208 válasza agabe (#14) üzenetére


R2D20208
addikt

Erre gondolsz ?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#16) agabe válasza R2D20208 (#15) üzenetére


agabe
addikt

Nagyjából igen... ahhoz hasonlóra ami az app menüben/ widgeteknél van, hogy hobbra-ballra húzással lehet váltani közöttük, de ha felül akarod, akkor felül is választhatod az app, vagy a widget könyvtárat, de ezt a telefon részben.
Mindjárt csinálok egy screenshoot-ot, és telórol belépve beszúrom a képet ide :)

Egy kicsit nagy lett sorry... szóval ott felül ahol most a billentyűzeten áll, és tovább akarnék lépni a naplókra, vagy névjegyekre... azt a képernyő közepén húzással most GB-ben nem lehet, csak a felső ikonsorból kiválasztva. Ez nem kényelmes jeleneg S2 -őn, mert van olyan teló ahol alul vannak a választási lehetőségek, és vannak a kisebb telók ahol meg el lehet érni :)

[ Szerkesztve ]

(#17) R2D20208 válasza agabe (#16) üzenetére


R2D20208
addikt

Nincs, de biztos van lehetőség másképp elérni a dolgot. :) Erre vannak jó appok is pl. ICS sztem alapból abban a sávban, csak 3 funkciós. tárcsázó, hiváslista, favorit. A többi dolog máshol elérhető.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#18) agabe válasza R2D20208 (#17) üzenetére


agabe
addikt

értem...kár, hogy a samu ebbe is belenyúlt, mert az alap ICS-n ez bezony (már emlékszem egy portolt ICS-n láttam még defy-on) remekül működik, és szerintem igen hasznos is...meg jól is néz ki...szóval több légy egy csapásra.

alulra sem lehet tenni a sávot ? Sonyericsson-ban pl. ott van ;)

[ Szerkesztve ]

(#19) R2D20208 válasza agabe (#18) üzenetére


R2D20208
addikt

Küldöm a linket nézz meg mindent ;)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#20) R2D20208


R2D20208
addikt

A DSP managert vegyétek ki a system/appból. Tök feleslegesen raktam a romba, és egyfolytában fut csak. Ott van helyette a MusicFX alapból.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#21) agabe válasza R2D20208 (#19) üzenetére


agabe
addikt

Kár, hogy csak estefele tudok kotorászni a telefonon, mert már most megnézném, de addig akkor nem vagyok rendesen elérhető, és nap közben ez nem megengedhető :(
Sebaj...éjszakára már lesznek tapasztalataim :D

(#22) R2D20208 válasza agabe (#21) üzenetére


R2D20208
addikt

Előre szólok. Ne várj még olyan gyorsaságot a menüben smoothságot, mint a Pl 6.1 ben van. Az ICS (egyenlőre) még nem olyan gördülékeny mint egy jó KL1.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#23) agabe válasza R2D20208 (#22) üzenetére


agabe
addikt

tudom...ezért V6.1 megmarad alapnak, mentésből majd visszaállítom valószínűleg 1-2 nap után, de próbálgatás nélkül meg nem lehetne szűrni az egyéb hibákat.

(#24) Bela52 válasza R2D20208 (#22) üzenetére


Bela52
tag

Helló szia ,jelenkezem tesztelni ! :R :R

(#25) hossszú


hossszú
őstag

Szia!
Én is beállnék a tesztelők sorába. :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#26) MaxiBig


MaxiBig
csendes tag

ÉN SEM SZERETNÉK KIMARADNI!!!!!!!!!

LIKE!LIKE!LIKE!

(#27) R2D20208 válasza hossszú (#25) üzenetére


R2D20208
addikt

Mentek a linkek :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#28) agabe


agabe
addikt

no nemsokára felteszem, aztán gyűröm kicsit ;]
R2...hol van valami XXLPB alapú rom amiben benne vannak az appok ?
Nézem az XDA -t, de csupa lite, meg pure verzió van TW, és appok nélkül... kb 200 megásak.
Nem sok minden kéne, de van ami feltétlenül. Sammobile-n meg csak 3 file-os van, abból nem tudom kiszedni :(

(#29) R2D20208 válasza agabe (#28) üzenetére


R2D20208
addikt

Ird mi kell, bármit tudok küldeni ;)

Amúgy sztem Wanam Romjában majdnem minden benne van [link]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#30) agabe válasza R2D20208 (#29) üzenetére


agabe
addikt

azt találtam én is...most az jön le épp ;)
nekem ami a GB-ből is hiányzott az SnsDisclaimer, SnsImageCache, SnsProvider és SnsAccountFb ...mert ezek kellenek hozzá, hogy a naptár tudjon szinkronizálni mindent (a születésnapokat, eseményeket...stb) a facebookal, így a szülinapokat pl. azonnal látom előre...nekem baromi hasznos :)
Meg szeretem, hogy a kapcsolatok között (aki facebookos) csak rábökök valamelyikre, átváltok a tevékenységek fülre, és látom mit aktívkodott a facebookon.
Nekem bejön ez a feature :K

no lejött a wanam, és ezek persze abban sincsenek benne :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#31) R2D20208 válasza agabe (#30) üzenetére


R2D20208
addikt

Mert kevesen használják úgy néz ki. :K :U

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#32) agabe válasza R2D20208 (#31) üzenetére


agabe
addikt

no most kezdek neki a gyűrésnek.
ezeket az sns cuccokat el tudod küldeni ? Nélkülük is kibírom 1-2 napig, de jobb azokkal :)

(#33) Bela52 válasza agabe (#32) üzenetére


Bela52
tag

Ismerkedem én is a dolgokkal. A havazás,a ablaktörlövel az nagyon jól mutat.Kicsit szokatlan ,de érdekes az egész. :C

(#34) R2D20208 válasza Bela52 (#33) üzenetére


R2D20208
addikt

Havazás ablaktörlő ? :Y :D Okozok még magamnak meglepetést, mit értesz az alatt ? :F :D

(#32) agabe holnap átdobom :)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#35) agabe válasza R2D20208 (#34) üzenetére


agabe
addikt

Ok. Koszi!
Az ablaktorlo meg havazas az ideojarasnal szokott lenni...a fancy widgetsek kozott.
Ott meg nem tartok ;)
A bongeszo ( tudom, hogy ez gyarilag ilyen) baromi satnyan gorgetheto...legalabbis nekem az a jo ha ugy suhan mint GB-ben...viszont pl. ide.beirni konnyebb egy hozzaszolast, mert a billentyuk folott sokkal jobban latszik (nem mobil verzioban) az ablak amibe a beiras megjelenik...ez is az ics alap resze tudom.
Megprobalok majd a konkret rom hibaira koncentralni ;)

(#36) Bela52 válasza R2D20208 (#34) üzenetére


Bela52
tag

Idöjárás ,Fanci widged, Sense órával. Be lehet álitani hogy ,szépen esik a hó , és működik a ablak törlö lapát.Nekem a mozgó háttér képek hiányoznak.Hogy lehet fölrakni? CVM ből?Vagy hová kell berakni?

(#37) R2D20208 válasza Bela52 (#36) üzenetére


R2D20208
addikt

Jahh, rájöttem már :D Átküldöm neked az appot. Ezt nagyon nem értem, emberek miket nem hiányolnak. Mozgóháttér stb :) Örülök ha megszabadulok tőlük, mert szivják rendesen az akksit. De mások vagyunk, más használási szokásokkal. Holnap átnyomom neked az appot.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#38) agabe válasza R2D20208 (#37) üzenetére


agabe
addikt

A mozgo hatter is johet nekem is...nem szamit ha egy oraval kevesebbet bir az akku
..ugyis toltom minden nap.
Elso tapasztalatok alapjan igencsak hasznalhato.
Akkuido majd holnap este..a gorgetes mindenhol lomha nem csak a weboldalaknal...de erre tenyleg megoldas csak mas alap rom, viszont most mar nem tunik olyan borzasztonak mint elsore. Lehet, hogy meg lehet szokni, de asszem a gyorsabb goegetes azert jobb.

Azert errol irok, mert sok hibat meg nem talaltam. Ugy tunik a kamera is egesz jo. Gmail fergeteges...javitottak a bevitelnel a javitason, mert sokkak konnyebb kivalasztani a javitando betut.

A custom reszehez meg nincs sok erdekesseg...eddig ment amit probaltam es FC sem volt. Ami nem tetszik, az a billentyuzet hangja, es a kivalasztasi lehetosegeknel (igen /nem, elfogad/megsem) baromi randak a sotet hatternel a sotet szovegek...azt valami stilusosabbra kene cserelni...ez mar R2 asztala :)

A bongeszo meg gagyi...mert ha itt szerkwsztek pl. Akkor alig akar latszodni amit javitani akarok, es a gombik sem latszodnak, ezert erzesre kell eltalalni pl. az ok gombot :)

[ Szerkesztve ]

(#39) agabe válasza agabe (#38) üzenetére


agabe
addikt

na megvolt az elso FC. Facebook-ot nem birja sokaig.
Meg most a topicba irogatas is nehezkes..sokszir csak feher hatter lataszik, a gombokra neha lassan reagal (betukre)..ki is hagyok neha miatta betuket.
Hmm..ez az ICS par ora utan ugy tunik meg nagyon beta, pedig vannak benne nagyon jodolgok, de ezt meg erositeni kell.
Megprobalom a holnaoit kihuzni vele, mert ugy tobb lesz az info.

(#40) R2D20208 válasza agabe (#39) üzenetére


R2D20208
addikt

Hát kb ennyit tud még az iCS. Vagyis a gyári még kevesebbet, több hibákkal. Ha pörgős böngészőt, smooth telót akarsz, akkor ez még nem arról szól :N

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#41) agabe válasza R2D20208 (#40) üzenetére


agabe
addikt

No eddig bírtam (10 perc alatt visszatoltam mentéssel a V6.1 -es GB -det)...borzalmasnak ítélem még az ICS-t saját szemszögből.
Elvileg használható tényleg mindenre, és egy-két FC nem a világ, de nekem baromira döcögős (úgy amblokk)...a pár héttel ezelőtti kiadások közül egyet próbáltam...azt talán még siralmasabb volt, de sajna még mindig kényelmetlen használni.
Lehet, hogy aki nem pörgeti annyira a dolgokat annak már bőven jó, ezért nem beszélek senkit le róla, mert vannak benne nagyon jó dolgok sok az újítás, és ez a Mix valóban használható.

Ha jön egy KK5 szintű ICS végre valamikor, akkor abból király főzet lehet...de addig nekem ehhez külön telefon kéne, hogy próbálgassam :D

[ Szerkesztve ]

(#42) Bela52 válasza R2D20208 (#40) üzenetére


Bela52
tag

Kezdeném azzal hogy reggel nem ébresztett. Google keresö nagyon nagyon lassu,már azt hittem hogy lefagyott.Működik rajta minden de nagyon lassan reagál mindenre.Még egy kicsit próbálgatom, de megy vissza a XWKK5-XXKJ3, Siyah -v2.6.11 kernel. Nálam ez a menő.

(#43) R2D20208 válasza Bela52 (#42) üzenetére


R2D20208
addikt

Jobb választás. Én is GB - n maradok, amig nem jön egy jó ICS. :K

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#44) Psytech


Psytech
senior tag

R2D2_Custom_Style_Mix_v3.0-XXLPQ

Changelog:

- PDA : XXLPQ
- PHONE : XLP7
- CSC : XALPQ
_ KERNEL : CF ROOT XXLPQ
- 15 ikonos oldalra húzható Statusbar
- egyedi kék színezés, ikonok
- Zipaligned
- Rooted
- BusyBox
- ClockworkMod Recovery 5
- Extra dropbox 25 GB tárhellyel

Install:

- full wipe
- install zip
- wipe data/factory

Képek
Videó

Teszt / Uploading.... T-1 óra :)

[ Szerkesztve ]

(#45) Psytech


Psytech
senior tag

"Ez az üzenetem Zack úrnak lesz. Olvasom a hátam mögött írt hsz edet. Röviden reagálnék csak így, szellemként. Nem azóta van nyugalom a Fórumban, amióta én nem vagyok, hanem azóta van folyamatos vita, amióta te vagy. Aki ismer, tudja a múltad is. Amúgy meg nem csak én vagyok, akikkel vitatkozol, állandóan nagyképű módon hőzöngsz. Nem tudom ki vagy, de biztos nagy ember vagy . A lényeg, a védtelen ember háta mögött ne írj, aki nem tud reagálni. Ne légy gerinctelen...Amúgy meg nem szeretném belinkelni a Modkeres múltadat. Minden jót Uram ! " -- Artu

[ Szerkesztve ]

(#46) Psytech válasza Psytech (#44) üzenetére


Psytech
senior tag

Tölthető

Igen alaposan megnyúztuk mielőtt kiment, de ha mégis bármit találnátok, akkor itt jelezzétek kérlek. Arut írni nem tud (eltávot tölt...), de figyeli a topikot, látja a visszajelzéseket! :)

[ Szerkesztve ]

(#47) hossszú válasza Psytech (#46) üzenetére


hossszú
őstag

Töltöm :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#48) Szelley válasza Psytech (#45) üzenetére


Szelley
senior tag

+1 ! sgs2 topicba miért nem került be? :)
szerk.: látom bekerült...még csak most tartok ott olvasásban!

[ Szerkesztve ]

(#49) astorre19


astorre19
aktív tag

Sziasztok!

Én is felraktam, és eddig nagyon meg vagyok elégedve vele:)
Szuper munka.

Köszönöm!

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#50) Psytech


Psytech
senior tag

Na, pár napos használat után tapasztalatok? Ha mindenki hallgat, az csak azt jelentheti, hogy mindenkinél szuperál :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.