Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Valahol már láttam trailerét.. tetszett akkor is.
Sokkal életszerűbb mint azok a filmek, amikben vannak emeletre menekülős csajok, akik úgyis hagyják magukat megölni.. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nekem a mostani horror ami tetszett az 1408!
Stephen King regénye alapján készült, elég színvonalas, jó színészekkel, imdb-n 6.9-et kapott asszem, nekem bejött, könyvben biztos jobb, nézzétek meg a trailerét! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#3) Cthulhu Dawn válasza mexicanraven (#2) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Csak van egy alternatív befejezés is teljesen más végkifejlettel, és spoiler nélkül nem lehet megtudni, hogy te melyiket szerezted meg, én itt buktam be.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4) Csepe


Csepe
aktív tag

Én láttam ezt a filmet, szerintem nem volt rossz, de annyira jó sem, a leszámolásos része nagyon vérszegény és rövid lett. Egyszer mindenképpen nézhető.

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#5) mexicanraven válasza Cthulhu Dawn (#3) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

SPOILER!

Abban amit én láttam a fickó megmenekül, összejön újra a feleségével és meghallják a felvevőn a lányuk hangját!

SPOILER VÉGE!

Köszi amiért megírtad ezt az infót, mellesleg neked tetszett a film?

when the sun shines, we'll shine together

(#6) Cthulhu Dawn válasza mexicanraven (#5) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

spoiler

Az alternatív befejezésben pali meghal a tűzben, onnantól pedig [link]. Szerintem az eredeti zárás sokkal jobb.

spoiler vége

1408 szerintem is elég állat film, csak sajnos a trailerben elég sok ütős jelenetet lelőnek.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#7) r-chee válasza mexicanraven (#5) üzenetére


r-chee
őstag

Én is azt a verziót láttam. 1408 tényleg baromi jó film. Ütősen megcsinálták, ahogy a lakosztálya leamortizálódik, folyik a falból a trutyi, más helyiségek lesznek egyesekből, rázúdul a háborgó tengeres kép mögül a víz, hó borít be mindent odabent stb...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8) mexicanraven válasza r-chee (#7) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Pedig sajnos ritka a jó Stephen King adaptáció, nekem a kedvencem a Halálsoron.

when the sun shines, we'll shine together

(#9) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nekem tetszett a film. Más stílusú mint fűrész. Egyébként ez egy feldolgozás. Ugyanezzel a címmel már egyszer megjelent.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Milyen lényegre törő a címe ... :D

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#11) Gábor0


Gábor0
tag

Megjelent a 2. rész is. Fent van a YouTube-on, magyar felirattal!
Sajnos kissé értelmetlen a sztori.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.