Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bubi92


bubi92
őstag

de jól néz ki ez az autó!

(#2) hoffman_ válasza bubi92 (#1) üzenetére


hoffman_
nagyúr

A BMW szebb volt, de a lényeg, hogy Norbi vezesse :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3) albert8


albert8
addikt

Aztaqva, na most ledöbbentem :Y :C Nem hittem volna, hogy meglépik, de valszeg jól döntöttek. Elég nagy lehetőségek vannak benne szerintem. :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#4) adyz.


adyz.
aktív tag

még szerencse, hogy hátulról nincs fotózva az autó, nagyon ronda...reméljük csak előről fogjuk látni :D

a másik pedig... nem tartom bölcs döntésnek, lévén norbi is nyilatkozta, hogy a hátsókerékhajtás közelebb áll hozzá... majd meglátjuk, mindenesetre bizakodom.

(#5) Qukac válasza adyz. (#4) üzenetére


Qukac
tag

A BMW lehet rövid távon jobb választás lett volna de hosszabb távon egy olyan autóval menni amire nem nagyon figyel a gyártó nem éppen jó.A következő évben pedig szabályváltozások lesznek ami az autókat érinti és hát itt előny az ha gyári autó van plusz ő most megismeri az autót.A Honda ha jól tudom 2 éves szerződést kötött velük.
Az sem elhanyagolható szempont hogy ha jól sikerül az év akár bekerülhet a gyári csapatba ami valjuk be Norbi egyik célja mert ott sokkal könnyebb olyan pozícióba kerülni ahol a vb címért lehet harcolni.
Lehet azon vitatkozni hogy jó vagy rossz döntés lett-e ez de úgy hogy privát autóval mindent elért amit azzal el lehet akkor ez a logikus továbblépés

(#6) mephi666 válasza adyz. (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

jaja... nővéreméknek asszem 2008as a civic-ük és annak szép a segge, de ezt szerintem nagyon elbaltázták a kitüremkedő lámpával :)

a hajtás megváltozása meg fene tudja, hogy rossz-e... sajnos bukott már el úgy dobogós helyezést célegyenesben is, hogy kicsit nagyobb gáz miatt kinyomta a kocsi a hátulját és megpördült :( mindenesetre várom nagyon az első futamot: még majdnem 70 nap addig :O

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.