Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Švejk


Švejk
őstag

Erről is mindenki tudja, hogy le fog csengeni, de látod, viszik, mint a cukrot, a gyártók meg addig fogják ontani az ilyen készülékeket, amíg csak igény van rá. :(

(#2) sztanozs


sztanozs
veterán

A mondatokat záró írásjelek után szóközt kell hagyni.
A második mondat tök értelmetlen.
Ja és vesszőt is csak a címben látok, de ott sincs utána szóköz...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3) Qukac


Qukac
tag

Remélem mert értelmetlen és az a baj hogy aki a csúcshardvert szeretné megvenni mert hosszabb távra tervez azzal a telefont nem nagyon kap olyat mert már az ilyen izék vannak ebben a kategóriában csak.

(#4) Qukac válasza sztanozs (#2) üzenetére


Qukac
tag

Elég alapos vagy a helyesírás szempontjából igazából gyorsan össze akartam ezt dobni és sajna a helyesírás rovására ment :D

(#5) sztanozs válasza Qukac (#4) üzenetére


sztanozs
veterán

A hozzászólásod is "gyorsra" sikerült:DDD

Egyáltalán nem bántásból mondom, de ha konzekvensen kihagyod a vesszőket és nem jól tagolod a szövegedet, akkor mindenki ebbe fog belekötni, és senkit nem fog érdekelni a mondanivalód... (S)Jobb(/S) Rosszabb esetben egy bekezdés után itthagyják a "cikkedet". Nem arról van szó, hogy nem lehet egy-egy hiba vagy elütés. Általában nem is szokott senki szólni ezekért - hacsak nem a címben vagy egy címsorban van -, de ha egyáltalán nincs tagolva, akkor "nincs bocsánat". Valahogy így :)

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#6) Švejk válasza sztanozs (#5) üzenetére


Švejk
őstag

Nem tudom, én nekem eszembe se jutott belekötni, nem vagyok nyelvtannáci, úgy olvasok szöveget, hogy nem a vesszőket, hanem a szöveg értelmét nézem. Másrészt ez személyes bejegyzés, pont arra való, hogy eszembe jut valami ebéd után, aztán gyorsan beírom. Blog.

(#7) misx


misx
senior tag

A felső kategória még hagyján, de ha az alsó-középbe is ilyen dögök kerülnek majd be... Az emberek meg persze veszik, mert menő, az meg hogy mennyire kényelmes a fogása/hordozhatósága, másodlagos szempont.

(#8) toeki válasza Qukac (#3) üzenetére


toeki
senior tag

ha ebbe a hozzászólásba vesszőket pakolok akkor sem értem mit akartál mondani...

Tepsik: attól hogy NEKED mások az igényeid még nem feltétlenül hozzád fog igazodni a világ.
Az első PDA-m nekem is 3,5 col környékén volt és akkor azt hittem az mindenre elég. De fél év után már kicsi volt, pedig a nagyobb kijelzők még meg sem jelentek, tehát nem a tömeghipnózis miatt gondoltam igy.
A 4.3-as után úgy voltam vele, soha nem fog nagyobb tetszeni, de amikor a 4,7-est kézbe vettem és ugyanabban a méretben hozták ki mint a 4,3-ast csak kisebb kávával, akkor egyértelmű lett hogy mégiscsak jobb a nagyobb.
A következő generáció az 5 col, amit ugyanúgy belezsúfolnak a 2 évvel ezelőtti befoglalóméretekbe, a jövő pedig a teljes telefont kitöltő érintőképernyő lesz, még mindig azonos alapfelüleleten.
Szerintem EZ haladás és nem HYPE, de akinek nem tetszik annak is van alternativa tehát emiatt sirni baromság...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.