Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

be is húztam a Detroitot :C
volt időm, megvártam :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) Televan74 válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én már kétszer végigjátszottam. Epic. :DDD

Nagyon jó játék! Jó időtöltést hozzá! :C

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Na majd ha jön boxra, vagy humblis lesz behúzzuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) LLKobe


LLKobe
veterán

Én végigtoltam a Detroit-ot meg a Heavy Rain-t is, nekem utóbbi sokkal jobban bejött.
Jobban megérintett a téma.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#5) Crytek


Crytek
veterán

És a kiadó végre fellélegezhet ,mert most már eladások is lesznek :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#6) - = Zk = - válasza Crytek (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

naja...

bár én még nem láttam efféle exkluzív eladási összesítést a két oldalról.. pl M.Exodusnál usw...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) Crytek válasza - = Zk = - (#6) üzenetére


Crytek
veterán

Nem véletlenül nem fognak soha ilyen számokat közölni..
Az elég hozzá ,hogy a kiadók nyilatkozzák, hogy az epic lefizetésének következtében az ingyen osztott cucc miatt STEAM-en és KONZOLOKON növekednek az eladások..nem epicen máshol...

Epic ezt a store-t csak azért hozta létre hogy ami bevételük van az engine ből és a fosnájtból ne kelljen annyi adót fizetni kell ez az oltári nagy bukó és akkor otthon marad a lóvé...
De én szeretem őket showder klub mellett van kin röhögnöm ekkora balfasz üzletpolitikát rég láttam :DDD :DDD :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#8) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Szerintem az rengeteget elmond, hogy az EA épp a napokban költözik vissza Steamre, és nem Epicre... Most ebből két verzió jön le: Vagy Epicnek fogyóban a pénze, vagy éppen az EA vezetősége is úgy gondolja, hogy a Steam enyhén szólva sokkal nagyobb piaci lehetőségeket és bevételeket ad, még nagyobb részesedéssel is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) - = Zk = - válasza Crytek (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

true... :C

laceszgamer
semmivel nem tud többet az epic lancsere, mint az origin-é.... nem lenne szégyen, SZERINTEM, jelen esetben mondjuk egy szteamet lekopizni ilyen-olyan dolgokban, ha már ugye lengette a karját a faxi anno, hogy odabax a steamnek... (aha, látom.... pár ingyenes gém és ennyit tudnak... jah, meg a saját motorjuk.. ha ez, vagy a Fosnájt nem lenne a seggük alatt,..... khm :U )

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

Na, idővel mind a hármat behúzom. Végre!

(#11) dreampage válasza Wesder (#3) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Xboxra ezek nem fognak megjelenni, mivel a játékok továbbra is a Sony-hoz tartoznak.

A játéknak soha nincs vége.

(#12) Simba86


Simba86
senior tag

Ebből a 3-ból 2-höz ps plus előfizetés is elég volt nekem, de emlékeim szerint a 3. is (heavy rain) megkapható volt ebben a formában :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#13) Ragnar_


Ragnar_
addikt

A Steam kétségtelenül a legfejlettebb platform, de kiadók ezért kb. minden 3. játék bevételét a Valvenak adják, mint a konzol brandek esetében akik a konzolokat is tervezik, fejlesztik, legyártják, forgalmazzák. Multijátékoknál még megértem, hogy aki 15 éve Steamet használ a haverjival annak ott vannak a barátlisták stb. De ilyen tipikusan SP egyszer kijátszom (vagy megnézem Youtubeon ;] ) játékoknál miért nem totál mindegy, hogy melyik letöltőprogramon keresztül letöltött indítófájlra kattint valaki az asztalon azt nem értem.

(Ja de, a Steames vásárlással szeretné támogatni a 2036-ban megjelenő Dupla VR only Alyx2-t , vagy a 300 dodós tigrismintás AK 47-et a CSGO-hoz. ;] )

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#14) Wesder válasza dreampage (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Nem csak a 3 jàtékos szerződésük volt? A PC-s vezriót màr nem a Sony publikàlta plusz januàr óta a QD a sajàt jàtékai kiadója.

Igazàból mindegy, akkor majd humbliból centekért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) gejala válasza Wesder (#3) üzenetére


gejala
őstag

Na erre várhatsz. 99%, hogy soha nem fog megtörténni.
Egyébként meg simán megéri a 3 játék azt a 64€-t, amit kérnek értük. Detroit alapból a legjobb choices matter játék jelenleg, megdöbbentően sok kimenetellel minden jelenetben és brutál jó karakterekkel/settinggel.

Én Detroitot instant behúztam Steamre, 36€-t megérdemelnek ezért a játékért. Nálam simán évtized top 10-ében van.

[ Szerkesztve ]

(#16) Wesder válasza gejala (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Azt mondod nem lesz humbliban?
Nem az àràval van bajom, csak PC-re nem fogom kifizetni a teljes àràt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) k-adi


k-adi
nagyúr

Heavy Rain, a Beyond: Two Souls és a Detroit: Become Human

mindhárom szuper játék, vegyétek, nyomjátok!! :) :K

+ilyen témában, az Until dawn is jó még

(#18) gejala válasza Wesder (#16) üzenetére


gejala
őstag

Rendkívül valószínűtlen. Quantic Dream játékok 15 éve nem is voltak PC-n, nem érdemes arra várni, hogy hirtelen fillérekért szórják őket. Ezt igazolja a 10% launch discount is Steamen, más EGS exkluzívok 33-50%-al indultak.

[ Szerkesztve ]

(#19) Wesder válasza gejala (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Időm van. Eddig nem hiànyoltam őket, akkor most hírtelen nem kezdek el remegni azon mikor lesz filléres. Ha akartam volna Epicen is megvehettem volna mert nem vagyok belebuzulva a Steambe hogy csak ott vàsàroljak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) Hopkins95 válasza Wesder (#19) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pedig ha valami, akkor ezek biztos megérik a pénzüket. Beyond zseniális alkotás lett, Heavy Rainnél még csak az legelején vagyok, de az is jónak néz ki :K

A Detroitot én is a legjobb játékok között tartom számon, többek között azért is lett konzolom. Azt a példányt eladtam, úgyhogy nálam is érkezik a Steames verzió.

Amúgy miért van, amiért PC-re nem fizeted ki a teljes árát, de konzolra igen? :F

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#21) Wesder válasza Hopkins95 (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Mert nem a PC az elsődleges jàtékplatformom. Még PS5-re is elöbb venném meg BC-ben, mint PC-re teljes àron.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) Hopkins95 válasza Wesder (#21) üzenetére


Hopkins95
addikt

Oké, végül is akkor érthető.:K

Én meg konzolos játékokkal vagyok így, ha elérhető a játék PC-re is, mert ki tudja mennyire lesz visszafelé kompatibilis ill. fix beállításokkal operál, amit az adott konzol akkor tudott. PC-n meg megtehetem, hogy bepattintok 10 év múlva egy erősebb kártyát, s elméletileg akár 8K felbontásban is mehet a játék. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#23) Wesder válasza Hopkins95 (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Engem ez nem érdekel. Én elfogadtam hogy fix beàllítàssal operàlnak. Mindkét nextgen konzol pedig teljes BC-t kap a mostani generàcióval. Nekem bőven elég az amit majd az SX meg PS5 fog tudni. A mostani One X-szel sincs semmi gondom. Megvettem. Kussban van. Kiszolgàl ahogy kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) Imilenni


Imilenni
addikt

Mind 3 megéri az árát!
Szuper játékok :)
Sajnálom a Sony-t, hogy elbukták őket, bukták volna inkább az ND-t. :P

Press "F" to pay respects.

(#25) andor80


andor80
senior tag

Detroit első fél óra is iszonyat hangulatos.
Másrészt megszivatott.
Szaggatott mint az állat.
Akkor vettem észre ,hogy be van kapcsolva az fps lock 30 ra-.Na az felment 60 ra és a grafikai szint ultáráa szakít ahogyan kell.Borzasztó lehet konzolokon a legtöbb játéknál a 30fps.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#26) - = Zk = - válasza andor80 (#25) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem fix 60, sehol egy röccenés...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27) andor80 válasza - = Zk = - (#26) üzenetére


andor80
senior tag

Reemek örülök neki.Én most néztem havernál hát fix hatvan nála konzolon egy álom.De nyilván én is tévedhetek romlik már a szemem.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#28) - = Zk = - válasza andor80 (#27) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem a tévedés a lényeg, hanem különböző hardver.. ennyi ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29) Chiller


Chiller
őstag

Ha nem lennének teliverve QTE-vel, még talán érdekelnének is. :W

(#30) GreatL


GreatL
őstag

Nem rossz a Detroit... Heavy hülyeség volt és a grafikája is gyatra, de lehet a Detroit után még egyszer nekimegyek és próbálok nem elaludni rajta.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#31) k-adi válasza GreatL (#30) üzenetére


k-adi
nagyúr

azt vágod hogy 2010-es az a game? úgy viszonyulj hozzá.. a közepétől beindul a story ott is amúgy, de elég darkos.. talán emiatt a detroit jobb

(#32) arelim válasza Chiller (#29) üzenetére


arelim
tag

ettől lesz "játék". ahelyett, hogy kiadták volna 5-10 órás machinima-ként, ami a kutyát nem érdekelte volna.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#33) paltom


paltom
tag

Detroit végig hangulatos, legalàbbis rég volt részem ilyen élményben, talàn a Syberia 2-ben.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#34) GodGamer5 válasza paltom (#33) üzenetére


GodGamer5
addikt

Mindhárom játék hangulatos, sőt inkább hangulatbomba!
A maga idejükben pedig álszaggató volt a grafikájuk, kivéve a Detroit, mert az még most is top szint. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#35) Hopkins95 válasza GodGamer5 (#34) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem PC-n max grafikán még a Beyond Two Soulsnál is leesett az állam, amit nemrég vittem végig, szuper éles a kép meg részletesen kidolgozott a játék! A Detroitot most fogom majd felrakni, de az PS4-en is jól nézett ki. :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#36) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Heavy Rain, és a Beyond Two Souls-nál nem bánnám, ha feltupirzonák a textúrákat Detroid szintre. Megemelt áron is, akár.

Life is better with a Titan

(#37) dreampage válasza Wesder (#14) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

A Quantic Dream már "szabad" fejlesztőcsapat, de ez a három IP maradt a Sony-é.

A játéknak soha nincs vége.

(#38) Wesder válasza dreampage (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy úgy. Akkor marad majd a humbli bundli.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) Dester31 válasza Hopkins95 (#35) üzenetére


Dester31
tag

PC-n sokkal jobban néz ki, mint PS4-en, csak legyen géped, ami meghajtja. :)

Des

(#40) _cHAos_ válasza Dester31 (#39) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Ps4 Pro-n is iszonyat jól néz ki, arra fejlesztette a Quantic Dream a játékot, de alap PS4-en is odaszúr a graf. , igaz csak FullHD-ban.
Még nem láttam ilyen Mocap-et játékban, amit a Quantic Dream összehozott a Detroit-ban. Tudvalevő, hogy nekik van a legjobb Mocap stúdiójuk. Sztem köröket ver a Last of US Part II-re vagy a Death Strandig-re is.


A Framerate a gázos konzolon, 30-al játszani az annyira nem bejövős. :)

[ Szerkesztve ]

(#41) _cHAos_ válasza _cHAos_ (#40) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

[Quantic Dream's "Kara": Behind the Scenes]
Eléggé adta ez techdemo, amikor kijött. Nem mintha a játék rossz lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#42) delta38boss


delta38boss
tag

Detroit 10/10

A többit még nem kezdtem el

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.