Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) persil


persil
nagyúr

Őszintén remélem, hogy nem lesz se xp, se szintlépés, se feloldható faszságok, legyen mindenkinek hajszál pontosan ugyanannyi esélye a meccseken, csak a skill-en múljon, hogy mi lesz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2) .LnB válasza persil (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mind lesz amiket felsoroltál. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) persil válasza .LnB (#2) üzenetére


persil
nagyúr

Szomorú vagyok, a multi játékok(nem csak fps-ek) 99%-a ezzel van elszúrva.

Meló, feleség, gyerek, haverok, kisállat, stb mellett leülnél heti 2-3 órát játszani, és megmozdulni nem tudsz, mert akinek 10x ennyi szabadideje van, az elkalapál, mielőtt észreveszed, hogy betöltött a pálya.
Pedig az eddigi trailer-ek alapján nagyon régisulisnak érződik, kifejezetten tetszene.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4) Dilikutya válasza persil (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy az egyben a régi Quake III Arena köszönt vissza. A korábbi előzetesben szereplő Anarki benne is volt, de a pályák is hasonlóak.
Csak ettől már nem esik le az állunk, mint amikor először láttam a Q3-ból képet, videót. Még egy évvel később is gyönyörű volt, amikor végre olyan gépem lett, amin futott is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) .LnB válasza persil (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajnos azzal nem tudunk mit csinálni, hogy nincs annyi időnk mint régen. Ez nem azon múlik, hogy lehet e szintet lépni, vagy ládákat nyitogatni. Hasonló cipőben járok én is. Mindig eljutok egy szintre ahonnan nem tudok tovább fejlődni időhiány miatt. Ezt én el is fogadtam már. De az régen is úgy volt, hogy aki többet gyakorol az jobban is fog játszani, ha megvan a kellő esze és készsége rá.

Én egyre izgatottabb vagyok, hogy este kipróbálhatom. Eszembe jutott mikor '99-ben a PCGurus lemezről először feltelepítettem a Q3A alpha-t. Hasonlóan érzem magam most is. Meglátjuk milyen lesz, sajnos a mai kor igényeinek megfelelően tettek bele dolgokat, kíváncsi vagyok mennyire lesznek ezek zavaróak, és mennyire lesz más a játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Fred23 válasza .LnB (#5) üzenetére


Fred23
nagyúr

"Eszembe jutott mikor '99-ben a PCGurus lemezről először feltelepítettem a Q3A alpha-t."

Nekem is. :) Mondjuk az UT-t többet nyomtam végül.

(#7) .LnB válasza Fred23 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze az UT mindig ott volt azoknak akik "lassabbak" :P ;)

Fura, hogy mindaz már 18 éve történt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Fred23 válasza .LnB (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

Remélem, újabb 18 év múlva is fogok még fps-eket (is) nyomni! Sokakat taszít a gondolat, hogy vénemberként esetleg a pc gaming lesz az egyik fő programuk, engem viszont nyugalommal és elégedettséggel tölt el; ha 70 felett (ez még jó messze van) még megy majd a szex, megy a kerékpáros kirándulás, meg működik a testem annyira, hogy kibírok vizelés nélkül gép előtt 5-6 órát, boldog öreg leszek!

(#9) atidzsiforc válasza persil (#3) üzenetére


atidzsiforc
őstag

attol meg ugyanugy kapjak a hitlershaftot

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#10) Dilikutya válasza .LnB (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem még meg is van az a lemez. 99/12 vagy 00/01 szám volt, decemberben jelent meg, az Imperium Galactica volt az ajándék játék. :)
SWAT3 demó volt még rajta, meg annak a magyar fejlesztésű azték-inka RTS-nek a demója. Meg talán a Messiah. Meg az egyik legelső Halo videó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) .LnB válasza Fred23 (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így van! Egészség legyen meg net. Azt jónapot! :D

(#10) Dilikutya Nekem a lemezek nem tudom hol vannak, de az újságok az első számtól megvannak addig míg más nem lett a Guru neve (Gamer magazin talán?).

Hogy on is legyen, a Q3-as Slash sokkal vagányabbul néz ki mint ez a góth ribi.. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Necroman_Mk2 válasza .LnB (#11) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Nekem is a régi technós bébi jobban bejött, mint ez a csöppet redesignont változat még ha az életbe ez fordítva is lenne . Ellenben azon nem lepődtem meg, hogy az eredeti nyögéseit nem vették át :D
A guggolós passzívja minden esetre tetszik.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.