Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robert07


Robert07
aktív tag

Nem rossz, viszont oldjak meg, hogy legyen idom leolvasni a telefonnal, tehat addig ne tunjon el, amig nem nyomtam egy enter-t stb.

(#2) woker válasza Robert07 (#1) üzenetére


woker
aktív tag

Erre eddig is volt módod csak ki kellett kapcsolni az automatikus újraindítást.

(#3) Thome válasza woker (#2) üzenetére


Thome
addikt

Átlagfelhasználó tudja szerinted, hogy ilyet lehet? Mármint hogy be lehet állítani, hogy automatikusan ne induljon újra. Szerintem nem.

(#4) cami][us


cami][us
senior tag

(#5) -szp- válasza cami][us (#4) üzenetére


-szp-
aktív tag

:C

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#6) anulu válasza cami][us (#4) üzenetére


anulu
félisten

pff lol! :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) woker válasza Thome (#3) üzenetére


woker
aktív tag

A jó kérdés, hogy mit értesz átlag felhasználón:
1. aki képes egy sima (akár kulcsszavas) keresést végrehajtani a google-ben
2. aki képes lenne a fentire de lusta
3. aki még az 1. pontban említettre is képtelen

Mert igazából ehhez sem kell tudni a hogyant, bőven elég feltenni a kérdést egy keresőmotornak mint pl. a google. ;) Jó persze tudom a többség a 2. kategóriába esik mert az a könnyebb.

(#8) Dezsike


Dezsike
tag

Ránéztem az oldalra, nem segít túl sokat. 6 db teljesen egyforma gép kékhalálozott rendszeresen az alaplapi videokártya miatt (gondolom típushiba), de a hibakód egyáltalán nem segített semmit (ha jól emlékszem IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL volt), úgy jöttem rá, hogy a Linux is hasonló sűrűséggel lefagyott de nem hibával, hanem egy random színes kockákat tartalmazó képernyővel - ebből sejtettem meg, hogy a videokártya lesz a gond és igazam lett, PCI-Expresses videokártya betétele után mind a Win kékhalál, mind a Linux fagyás megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#9) Thome válasza woker (#7) üzenetére


Thome
addikt

Speciel nekem eszembe sem jutott volna, hogy meglehet stoppolni, holott poweruser vagyok. :DDD

(#10) borob


borob
tag

Ha már ilyen szűkszavú a hibaüzenet, akkor beletehetnék az összes infot a hibáról a QR-kódba.

(#11) Sanchez638


Sanchez638
addikt

De amúgy, miért nem lehet rendesen kiírni, ahelyett hogy ilyen kódokat nyomnának a pofámba.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12) -szp- válasza Sanchez638 (#11) üzenetére


-szp-
aktív tag

a bsod eredendően nem az átlag felhasználónak, hanem a fejlesztőknek szólt. Ha bejön a tesztelőknek ez a qr kódos dolog, akkor az adott hibakódokhoz tartozó, egyszerű elhárítási módok súgójába visz majd a link, és közben a képernyőn ott lehet majd a fejlesztőknek szánt információ is.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#13) #20655360


#20655360
törölt tag

Átlag user tudja egyáltalán mi az a QR kód?

(#14) azbest válasza -szp- (#12) üzenetére


azbest
félisten

a prémium support lehet tudja értelmezni a nem dokumentált hibakódjaikat :)

(#15) pbalintka


pbalintka
csendes tag

Jó ez a QR kód dolog, de inkább a hibakód baromságot cserélnék le hibaüzenetre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.