Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Üdv a játék topikjában! Mint mindig, most is tilos a fórumban a kérdések megoldására akár csak utalást is tenni, azokat megbeszélni, és sajnos az ilyesmi azonnali kizárást von maga után. Játékra fel!

(#2) PhoenixK


PhoenixK
őstag

A legjobb pillanatban néztem a levelekre, fel is dobta ezt az egy percemet! :DDD

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#3) Minstrel


Minstrel
senior tag

Hurrá, játék :C :R

[ Szerkesztve ]

(#4) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Mikor kezdodik? Nem látok meg kérdést...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5) imibogyo


imibogyo
veterán

Játék, játék, játék... Előre is köszönjük a játéklehetőséget a PH és a QNAP csapatának. :R

(#6) velizare


velizare
nagyúr

:C

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) Superhun


Superhun
addikt

Köszönjük az újabb játékot! :R

(#8) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Köszi a játékot! Nyerni is jó lenne már valamit. :DD

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#9) bepken


bepken
veterán

köszönjük az újabb játékot! :R izgatottan várom a kérdéseket :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Játék nélkülem? Olyan nincs. :N

Köszönjük!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) draco31


draco31
veterán

Köszönjük!!! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12) ZGO


ZGO
tag

Épp jól jön a játék, hisz eme márkával szeretnék kiépíteni egy kisebb biztonsági megfigyelő rendszert :) Persze ha megjutalmaznak a főnyereménnyel akkor a legfontosabb egység meg is lenne (csak tudja majd a Surveillance funkciót a felajánlott nyeremény) !!! :))

Hajrá mindenkinek :C

(#13) imibogyo válasza Vakegérke (#10) üzenetére


imibogyo
veterán

Már csak Aram hiányzik.... ;] :P

(#14) vince


vince
őstag

de jó, megint játék! Köszönjük :C

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#15) Vakegérke válasza imibogyo (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én az egérpadra hajtok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) etejedu válasza Vakegérke (#15) üzenetére


etejedu
őstag

Vegyél egyet majd rávasaltatod a logót! :P

(#17) BiP


BiP
nagyúr

Köszi a játékot.
Pont szeretnék NAS-t a közeljövőben, nagy királyság lenne. Persze tudom, hogy nem sok esély van rá, de jó eljátszani a gondolattal. No meg a kérdésekkel is :)

(#18) Robyka


Robyka
aktív tag

Első kérdés pipa.

(#19) kenny123


kenny123
addikt

Köszi a játékot, sok szerencsét mindenkinek!

yo

(#20) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Köszi a játékot! :C

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#21) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Köszönjük, sok sikert mindenkinek! :R

(#22) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Köszönjük! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23) draco31


draco31
veterán

Első pipa! :K

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#24) kpal


kpal
veterán

Na játék :Y zsíír :DD

(#25) Ideg


Ideg
aktív tag

Köszi a játékot! Sok szerencsét nekem! :DDD

(#26) Wyll válasza eszterencs (#1) üzenetére


Wyll
őstag

Szia!
Az első kérdésre 1000%, hogy ott van a válaszok között a jó megoldás?
Írok egy pü-t is...

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#27) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Apa, kezdődik...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) Findzs


Findzs
addikt

szerencsétek van mert most nem indulok ezen a játékon, nem tudnám mire használni egyik nyereményt sem
:))
sok sikert mindenkinek :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#29) Laslow válasza Wyll (#26) üzenetére


Laslow
senior tag

Ugyanez az én kérdésem is. Ha 1000%, akkor fogalmam sincs, egyébként viszont határozott válaszom lenne...

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#30) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Köszönjük a játékot! :R

Unofficial nyereményjáték statisztika erre:

[ http://thesupreme.eu/phnyeremeny ]

Az új játékkal indult új kalaptipp játék is, tippeld meg hány kalapos lesz a játék végén!

http://thesupreme.eu/phnyeremeny/index.php?act=kalaptipp

(#31) krizmo_


krizmo_
addikt

Üdv,

Köszönjük az újabb játékot! :R

(#32) eszterencs válasza Findzs (#28) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A nyeremények listája még nem végleges! Estére lesz az.

(#33) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Kettes kérdés is pipa.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#34) Polesz válasza Laslow (#29) üzenetére


Polesz
addikt

Az első kérdés nekem is furcsa...

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#35) moli.hu


moli.hu
őstag

az elso kerdesre nem a qget volna a helyes valasz? nincs itt valami hiba?

szerk: nyilvan, ha igen, akkor nem segitettem, mivel hibas a kerdes, ezert azt a kerdest szimplan ki kell vonni a sorsolasbol, ha pedig nem, akkor nem segitettem senkinek, hiszen az a valasz nincs a megadott valaszok kozott!

[ Szerkesztve ]

(#36) moli.hu válasza moli.hu (#35) üzenetére


moli.hu
őstag

vagy lehet, hogy a kerdes van elirva? Az alábbiak közül melyik QNAP mobil app segít abban, hogy bejelentkezve a NAS-ba, arrol távolról is el tudjunk indítani egy letöltést?
mert igy mar volna helyes valaszlehetoseg!

[ Szerkesztve ]

(#37) -=MrLF=- válasza moli.hu (#35) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Szerintem a válaszok közül egyértelműen ki lehet választani a megfelelőt, a te általad felvetett is lehet hogy tudja de az nincs a válaszok között.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#38) moli.hu válasza -=MrLF=- (#37) üzenetére


moli.hu
őstag

sot, sulyosbitom a helyzetet, ha igy lenne a kerdes: Az alábbiak közül melyik QNAP mobil app segít abban, hogy bejelentkezve a NAS-ba, azon távolról is el tudjuk indítani a letöltéseinket?
akkor is jo lenne a kerdes, de egy masik jelenlegi valaszlehetoseg lenne helyes.

[ Szerkesztve ]

(#39) maláj


maláj
őstag

megint játszunk baby muhahaha :DDD

(#40) odrif


odrif
MODERÁTOR

Köszi a játékot.

20 éve a Prohardveren

(#41) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egy kalappal mindenkinek, ebből a körből inkább kimaradok. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42) Vakegérke válasza Bjørgersson (#41) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig PH!-s egérpadot is lehet nyerni. Nem érdekel?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) Zolorado


Zolorado
tag

Szerintem is hülyén van megfogalmazva a kérdés, bár az egyik válaszra rá lehet húzni, nem ez a tipikus alkalmazás rá.

(#44) skathy


skathy
csendes tag

Köszi a játékot, sok sikert mindenkinek!

(#45) Bjørgersson válasza Vakegérke (#42) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van már egy jól bevált Steelseries egérpadom, nem szívesen cserélném le. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

Amilyen mázlim van nyerek egy nast, mivel éppen most épitek egyet.

amugy ha valaki tuti akar egy prohardveres egér padot irjon rám...

(#47) SUPREME7 válasza Ittnemaz (#46) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ajánld fel a kalaptipp játék leendő nyertesének ha van és nem kell :)

[ Szerkesztve ]

(#48) sNORh


sNORh
addikt

Köszönjük a játékot. :)
Az első kérdés elég becsapós, de sikerült megtalálni a helyes választ. A 2. egyértelmű volt :)
GL mindenkinek

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#49) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Na, egy újabb lehetőség, újabb játék... :) Hajrá, sok szerencsét mindenkinek! :) Talán végre legalább egy egérpadot sikerül összeszedni. :P

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#50) Istikee007


Istikee007
tag

Mindenkinek sok sikert! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.