Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) F34R válasza M107 (#99) üzenetére


F34R
nagyúr

Googlnel torik. [link]

Mas cegnel meg zuzzak. [link]

(#102) Piftuka válasza F34R (#98) üzenetére


Piftuka
veterán

"Egyszer televereted zero-val vagy random adattal nem fogod tudni a tartalmat visszanyerni."

Éppen így tettem én is. :K

"Aquila non captat muscas."

(#103) Synthwave válasza Piftuka (#102) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ergo elég, ha formázás után mondjuk lefut egy PCMark 10 Expanded Storage?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#104) AxBattler válasza Synthwave (#103) üzenetére


AxBattler
félisten

Vagy CCleaner a barátod. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#105) MaCS_70 válasza AxBattler (#104) üzenetére


MaCS_70
félisten

A CCleaner valóban jó, de vannak nála is egyszerűbb megoldások.

Például ez a kicsike. Eraser, skálázható törlési szintekkel, akár célirányosan. Portable.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#106) Piftuka válasza MaCS_70 (#105) üzenetére


Piftuka
veterán

Ezt nem ismertem. Én a MiniTool Partition Wizard "Wipe Disk" funkcióját használtam.

A lényeg, hogy - mint a példa is mutatja - szerencsére több féle alternatíva létezik. ;)

"Aquila non captat muscas."

(#107) F34R válasza Piftuka (#106) üzenetére


F34R
nagyúr

100 meg egy modja van annak, hogy legyaluld az SSD/HDD-det. Ha 100%-ra akarsz menni akkor tobb menetben vegzed, de mivel idoigenyes nem sokan foglalkoznak vele. Egyszerubb bedobni a shrederbe :DDD

(#108) Synthwave válasza F34R (#107) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem egyszerűbb lenne postázni nekem. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#109) xeon forever válasza F34R (#107) üzenetére


xeon forever
addikt

En egyszer neki lattam adatot menteni 3 operacios rendszer utan, meg partition delet+37x es torles utan. Adatot nyertem ki egy regi hddbol. 2db fenykepet 96%-osan. Sokaknak ez per donto bizonyitek lehet...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#110) F34R válasza xeon forever (#109) üzenetére


F34R
nagyúr

Attol fugg mi a metodus. 3x shred utan mar nem szokott visszanyerheto adat lenni.
Flash temara hoztam fel igazabol, mert ott a cella felulirodik. Telelovod zero-val vagy random-al parszor nem nyernek vissza semmit :DDD

(#111) MaCS_70 válasza xeon forever (#109) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem tudom, hogy ez a 37-szeres törlés hogyan jött ki, de ha egy területet törölsz/felülírsz, pláne, ha többször, akkor annak a tartalmát már csak laboratóriumi körülmények között lehet visszanyerni, ráadásul egy csomó statisztikai ügyeskedés segítségével.

Azokna a képeknek a helye nem hogy 37-szer, de szerintem egyszer sem lett felülírva.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#112) M107


M107
addikt

:R

Van egy egyszerű folyamat 100% idáig működött......

Nem rendszerlemez esetén persze.......

Fogsz egy torrent klienst és egy open world oldalt pl rar.bg
Elkezdesz rá torrenten full sávon XXX tölteni az egész területre........
Teli van letörlöd és oda adod, ha vissza akarják állítani akkor csak az XXX jön vissza.
:)

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#113) M@cika válasza lory256 (#49) üzenetére


M@cika
őstag

MLC 500 írás? Ezt nem tudom honnan szedted. Egy valamirevaló MLC simán tudta a 2000-et.

Nasit a kis fehér medvének!

(#114) lvb válasza xeon forever (#32) üzenetére


lvb
aktív tag

Ha van elég ram, akkor inkább csak akkor kell lapozófájl, ha olyan alkamazás(okat) használ az ember, amelyek az inter-process kommunikációt a lapozófájlon keresztül oldják meg (Windows OS esetében). Ez esetben viszont érdemes figyelni, mert igen gyorsan el lehet érni a 100TB írást (akár hetek, de inkább hónapok alatt), ami azért tudja nyírni az ssd-ket...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.