Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-14 14:12:54

LOGOUT.hu

EZ AZ ÖSSZEFOGLALÓ KIZÁRÓLAG AZ N4S MTK SoC-al RENDELKEZŐ VERZIÓRA VONATKOZIK.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27) szabi1987XM


szabi1987XM
tag

MIUI 8 magyar

Tapasztalatok: teljesen rendben van a rom, igaz még csak beta fázisban van. Simán be tudtam logolni a xiaomi fiókommal, a telefon keresést ajánlott kivenni. Témák, minden egyéb működőképes, talán egy kicsivel több ramot fogyaszt, mint a 360 OS, viszont felesleges kínai appok eltüntetve. Nyelvek: full multi, ahogy írtam is feljebb, megtalálható benne a magyar is, mintha egy global xiaomi rom lenne. Nekem kicsivel többnek tűnt az akksi fogyasztása, bár ez szubjektív vélemény. Amúgy nagyon gyorsan feláll a rendszer, semmi gondja sincs. Play telepítése: vagy gapps pack twrpvel, vagy Google installer v2 módszerrel. Az mi store-ból a google szóra keressünk rá, és válasszuk ki a baidu keresést (utolsó kép, kék mancs ikon), ez is megtalálja a google installert. Teljes mértékben csak ajánlani tudom, tekintve, hogy a 360 OS egyelőre (megjegyzem egyelőre :) csak angolul és kínaiul tud, míg a miui elég sok nyelven jelenleg (overseas package). A wifi kicsit gyorsabb, mint 360-on. Mobile uncle szerint a következőkben az ota update megoldása a cél. Akinek nem tetszik a kingroot, az telepítse twrp-vel a supersut.

Forrás: http://bbs.ydss.cn/thread-699665-1-1.html

[ Szerkesztve ]

When Life Gives You Questions, Google has Answers

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.