Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #43960832


#43960832
törölt tag

Most akkor szkennelted vagy befényképezted?

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jöhet az a folytatás. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) talmida válasza Vakegérke (#2) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Csatlakozom. Jöjjön, aminek jönnie kell. :DDD

Jó élmény lehetett! Mi is voltunk --autóval, komppal-- Angliában, (+ menet közben Párizsban) de az még régebben volt és akkor úgy emlékszem szinte egy képet sem csináltunk, vagy elvesztek :F ..szóval, jó volt visszaemlékezni. ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4) puttputt válasza #43960832 (#1) üzenetére


puttputt
őstag

Vegyesen. Hol így, hol úgy. Az elején szkenneltem, de nagyon lassan ment. (Minőségileg még rosszabb lett...)
Köszönöm a kommenteket! :)

Igen, ez jórészt, már "retro összeállítás"... a képek (minőség, kivitelezés...) is azt a hangulatot hozzák, meg maga az út is olyanra sikeredett.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5) Tulipanti


Tulipanti
tag

A Stonehenge a kedvencem. :DD
Jók ezek a régi képek... :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6) puttputt válasza Tulipanti (#5) üzenetére


puttputt
őstag

Örülök :K , bár nekem a vízeséses tetszik nagyon, meg a szamarak :DDD
Tényleg, minden szempontól retró.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jézusom meg van említve a nevem egy blogban! Híres lettem! :C Jó képek, köszi szépen! Várom a folytatást! :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) breed30


breed30
tag

Jók nekem is a Clovelly-vízesés teszik, meg a Canterbury- kis házak, szépek olyan harmonikusnak tűnek. :K

Szerintem egy kettőt egy kis szerkel javíthatsz, nem olyan rossz minőségűek.

[ Szerkesztve ]

(#9) Badman 4ever válasza puttputt (#6) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az élmény átjött, ha még van ilyen képed, elő vele... :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#10) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

ááááá
de utazhatnékom támadt

(#11) puttputt válasza breed30 (#8) üzenetére


puttputt
őstag

Sajnos nincs most időm nekiállni a feljavításra :( (Később sem nagyon...)
Az az igazság, hogy megpróbáltam telefonnal is, de szinte csak rosszabb lett... - kivétel 2 kép, amik frissültek is, az album végére kerülve.
Sokat nem lehet velük kezdeni. Nyilván, ha alapból (akár a K300i-vel) lettek volna fényképezve, akkor sokkal élesebb, tisztább lenne... (Némileg, egyszerűbb lett volna a dolgom...) Ez már inkább hasonlít egyfajta fotós utómunkálatra..., amit az amúgy már beporosodott-piszkolódott, régi fényképekről nehezen lehet áthozni...
Sajnos, "élőben" is kb. ennyi látszik rajtuk, elég "pixelesre" készítette a képeket az akkori gép.
A görög-olasz fotókat is hasonlóan tudom csak feltenni...
Akkoriban rengeteget járkáltam el, azóta szinte nem voltam "külhonban".

Borify "kisasszony": El kéne utazni, bizony :U :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12) gamerkiller válasza Borify Péter (#10) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nekem folyamatosan utazhatnékom van, nem tudok mindig egy helyben ülni :) Gyere! Utazzunk el! :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) puttputt válasza gamerkiller (#12) üzenetére


puttputt
őstag

:DDD Várjuk majd az úti beszámolót! :C / a te blogod "csak képkeresést/feltételt" indkált az enyém "társat" :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14) gamerkiller válasza puttputt (#13) üzenetére


gamerkiller
senior tag

nem nagyon értem mit akarsz ezzel mondani, de jóvva :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#15) puttputt válasza gamerkiller (#14) üzenetére


puttputt
őstag

Elég, ha "Borify asszony" érti... majd ő megérteti :DDD ... na jó :P , befejezem :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16) gamerkiller válasza puttputt (#15) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hat meg mindig nem :D Most összejöttél Borify- nénivel?:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#17) puttputt válasza gamerkiller (#16) üzenetére


puttputt
őstag

Én (még ;] :DDD ) nem, pont nektek szurkolok, a "kis kiruccanáshoz" :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18) csimav


csimav
senior tag

Szép,szép,szép :U

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#19) gamerkiller válasza puttputt (#17) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ja már értem..:D Hát nem ellentkeznék :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#20) puttputt válasza gamerkiller (#19) üzenetére


puttputt
őstag

Itt láthatsz róla [képeket] is, ha rákeresel a nevére, a "részletesben" /szűrés felh. szerint/ :)) ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#21) gamerkiller válasza puttputt (#20) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De szemét vagy :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.