Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Lehetne egy kicsit olcsóbb, de tetszik.

(#2) Pynti


Pynti
csendes tag

Logikátlan, követhetetlen készülék paletta, egyébként hajrá "hüvely", várom a nagy áttörést.

(#3) moleculez válasza Fejvadi (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Már így sem rossz, és ez már csak kevesebb lesz. Korrekt felszereltség, a 4gb RAM overkill (a nagytesoban is ennyi van, sőt ez flagship szint)
#2 az pár éve megvolt, nézz rá az eladási adatokra.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) Roxbury


Roxbury
őstag

Undorito szokas, hogy a magyar verzioban mindig kevesebb a ram. Attol fuggetlenul a telo szep.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#5) Pynti válasza moleculez (#3) üzenetére


Pynti
csendes tag

Lehet hogy nem jól fogalmaztam. Aki követi a "mobilpiacot" az látja hogy hatalmas fejlődésen ment / megy át a Huawei, de én nem vettem észre hogy ez az áttörés a köztudatban is meglenne. Szerintem a többség még mindig B vonalas kínai gyártóként tekint rá.

(#6) RaveForce válasza moleculez (#3) üzenetére


RaveForce
veterán

"a 4gb RAM overkill"
[link]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) konczy3


konczy3
senior tag

A magyar verzióban 3Gb RAM lesz, amúgy meg szinte ugyanaz mint a több néven futó testvér, akkor minek fizessünk 20-30 ezer forinttal többet?

Never Settle

(#8) kromatika


kromatika
veterán

Up neki. :K

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

A sör is 4 deci, a 2 literes kóla is 1,75 lett, ezért jó lesz ide 3 giga ram. Mert megtehetjük. :F

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ennyire agyatlanul marketingleni/kiadni Lite verziókat. Nem értem, hogy egy ekkora cég hogyan oldotta ezt meg, még akkor is ha más piacokon más név "kell".. :F

Finn the human

(#11) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Megint csak a formaterv a nagytestvéré, kár, hogy legalább a dupla Leica kamerát nem veszi át tőle, mondjuk kicsit herélve.

(#12) Fejvadi válasza moleculez (#3) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen, várni kell kicsit a vásárlással.
Honor8 vagy inkább ez?

[ Szerkesztve ]

(#13) slimshady válasza janeszgol (#9) üzenetére


slimshady
senior tag

Ez mondjuk tényleg gusztustalan. :)

Amúgy nem értem miért kell ugyan azt kiadni többféleképpen.

[ Szerkesztve ]

üdv.: SlimShady

(#14) zolikaDB válasza Fejvadi (#12) üzenetére


zolikaDB
veterán

Honor 8 :)

(#15) Lordpaduc


Lordpaduc
csendes tag

Mar meg ne haragudjatok de hogy jon ide a honor 8? 120-130ezer korul mozog, ez a telefont pedig 88ert mar el lehet hozni a telenornal:) szzerintem teljesen jo az arazas, bar varok meg szerintem a vetellel:)

(#16) Lordpaduc


Lordpaduc
csendes tag

Az mondjuk tenyleg hulyeseg volt a huaweitol hogy a p8nak egy ujabb verziojat kiadtak, erthetetlen.:S

(#17) Zsocy155 válasza Lordpaduc (#15) üzenetére


Zsocy155
őstag

Honor 8 van 105.000-ért is gyártói garanciával.
A P10 Lite ha nem szolgáltatós akkor szintén 100 körül van gyártói garanciával. A szolgáltatós pedig általában függő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.