Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Pure - teszt

Hozzászólások

(#1) twine


twine
addikt

Igazi "Konzol flash" Pc-n! Sokakkal ellentétben NEKEM ez tetszik...a sebessége tényleg őrületes! Sokat nem tudnék hozzáfűzni, az egyik uj kedvencem! Egy dolgot hiányolok a grafikából,,,amit "kintről" sem tudtam ráerőltetni! Ez pedig az élsimítás! Ja igen,,Pc-n lehet ugyan Bill.-el irányitani, hozzá lehet szokni, bár elsőre picit kaotikusnak hat,,,de mint a többi konzol átiratot, ezt is gamepaddal lehet igazán élvezni! De azzal nagyon! :K

[ Szerkesztve ]

(#2) dragonfx


dragonfx
veterán

1 kérdésem van csak mert xboxon nyomtam már istencsászár...
pc.re van eza játék?mikor jelenik meg??gépigénye?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3) Viktor77 válasza dragonfx (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Van. Már megjelent. Van topicja, nézz be oda.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) whiz


whiz
aktív tag

"Pick up'n play" ja... csak olyan hosszú percekig töltöget a játék, hogy az valami iszonyat... rettentő jó, élvezetes, barom jól néz ki, csak ne kéne 3 percet várni a "loading" feliratra, miközben a vincsihez se nyúl. Valamit nagyon benéztek az alkotók, vagy csak nekem ilyen?

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) t1 válasza whiz (#4) üzenetére


t1
addikt

Nekem is hasonló.
Amúgy nagyon jó lett :R

(#6) Sh4rKy válasza t1 (#5) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

jónak jó, de én a töltögetések miatt hanyagolom az egészet... :U

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#7) t1 válasza Sh4rKy (#6) üzenetére


t1
addikt

nem tudom néha én is inkább kilépek amúgy változó van amikor tiszta gyorsan betölt

(#8) twine


twine
addikt

Próbáljátok ki töltögetések közben az ALT+TAB kombit...nekem bevált....Nem tudom még pontosan hol, melyik töltögetés közben javit,,,mert én már hozzászoktam, és ahogy meglátom a Loading feliratot, már nyomom is az alt+tab-ot mindenhol :) Ez valami bug amit remélhetőleg valami Patch-el majd javitanak....remélem!

(#9) alienpapa


alienpapa
senior tag

mi a minimum gép neki? :F

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#10) twine válasza alienpapa (#9) üzenetére


twine
addikt

Xbox360... :DDD bocs csak vicc volt,,sajnos nem tudok rá válaszolni!

(#11) -bh- válasza alienpapa (#9) üzenetére


-bh-
aktív tag

PentiumD 925.ön (is) teszteltük, 3650/512 GDDR2-es karival és 2GB rammal, és reccmentesen futott fullon. 8600GT-vel szintén. 1 dolgot vettem észre: Ati-n a füst szarabbul néz ki (8600GT-n szebb volt), viszont a vezető ruháját bumpolja ("gyűrődések"), amit nVidián nem tett meg sehogy... lehet, driverhiba, még utánnanézek..

majd ha lessz 1 kis időm, tesztelem még 1 3000+-os Sempronon, meg egy 3Ghz-es P4-en x1600prov-al is (mit müvel dx9c-vel ott)

Twine: téged meg majd lequadozlak multiba! ;]

[ Szerkesztve ]

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#12) twine válasza -bh- (#11) üzenetére


twine
addikt

nem bíííírsz ;]

(#13) Gyusz


Gyusz
őstag

Épp ma értem a World Tour végére, illetve már tegnap is lefutott a Credits, csak ma sikerült mindenhol elsőnek lenni. Nálam is sokat töltöget a játék, de én ilyenkor az alt+tab billentyűkombinációval kilépek netezni, aztán ha hallom a zenét, akkor szimplán visszalépek, elég stabil és bug mentes a játék, szóval simán meg lehet csinálni.

Az ideális útvonalakat nem árt megtalálni a pályákon, mert azok nélkül a versenyeken elég nehéz elsőnek lenni. Másodiknak, harmadiknak simán befutottam mindenhol, de amíg nem ismertem a rövidítéseket, addig kínszenvedés volt néhány pályán nyerni. Érdekes módon a Freestyle lett az a játékmód, ahol a legkönnyebben nyertem, pedig az elején elég béna voltam. Szerintem jó játék, néha még azt sem bántam, hogy jó párszor kellet újraindítani a futamot, mert nem nyertem (ez leginkább a fentebb említett sima versenyeknél volt). Jah, és szerintem gamepad ajánlott hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#14) Siera


Siera
senior tag

tetszik nekem is,még versenyzős játékok közül egyedül autóssal játszottam,de lehet ,hogy ezt kipróbálom

(#15) dragonfx válasza Viktor77 (#3) üzenetére


dragonfx
veterán

mit a szél ugy szerezzük be..van online része??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16) Gordiann


Gordiann
őstag

Én a töltési idők miatt dobtam a kukába a játékot.....
ez egyedi eset, vagy tényleg perceket tölt már a menübe lépéskor is?! :F

(#17) athomi válasza Gordiann (#16) üzenetére


athomi
veterán

Nem egyedi eset, ha visszaolvasol láthatod, hogy többen is panaszkodtak a töltési időre.

dragonfx: Van online része, egyszerre maximum 16 játékos vehet részt benne. A játék topikja.

[ Szerkesztve ]

(#18) volvoguy


volvoguy
addikt

én csak a pc-s demóval játszottam, és a töltési idő a pálya (olaszÖ méretéhez, de még a tutorial méretéhez képest is irreális...amugy nagyin jól el lehet vele tökölni, a visszajátsázsokra meg ott a fraps...egyedü la töltési idő az ami nagy negativum....ráadásul mindent betölt, tölt menübelépéskor, tölt játékbalépéskor, tölt kilépéskor.. :O

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#19) alienpapa válasza -bh- (#11) üzenetére


alienpapa
senior tag

Köszönöm a segítséget. :D

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#20) lbalog01


lbalog01
tag

egy ilyen látványra kihegyezett játéknál a replay kihagyása nálam megbocsáthatatlan bűn, így a felejtős gamék táborát gyarapítja. :( :(

***ROGER***

(#21) hunmyke


hunmyke
aktív tag

Nekem részben bejött a játék, részben pedig nem.
Ami nagyon tetszett: az irányítás, a szép grafika, semmi szaggatás (atom stabil 60fps 1440x900-ban) , szép környezet, ATV-t váztól kezdve te rakhatod össze, ez különösen tetszett, ritka manapság, hogy ilyet megjátszanak egy játékban.:)

Ami nem tetszett: a játékélmény, egyszerűen nem kötött le, túl arcade feeling. Pedig nyomtam vele több menetet is, hátha megtetszik vagy valami... :(

Szerintem a játékélmény lenne a legfontosabb.
Nagyjából ennyi a véleményem a játékról.

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#22) Gyusz válasza hunmyke (#21) üzenetére


Gyusz
őstag

A sok pozitívum mellet pont a játékmenet, és a játékélmény a program legnagyobb erőssége. Kell egy kis idő, mire belerázódik az ember, de utána nehéz letenni.

(#23) hunmyke válasza Gyusz (#22) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Próbálkoztam vele egy csomót, de sehogy nem jött be nekem.
Ez csak egyéni vélemény. :)

Lehet fél év múlva előveszem újra a játékot, akkor meg megtetszik. Volt már ilyen. :)

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#24) Gyusz válasza hunmyke (#23) üzenetére


Gyusz
őstag

Én már a töltési időnél a kukába akartam vágni (sokan meg is tették és nagy hibát követtek el), aztán egy-két versenyen negyedik-ötödik lettem, majd elkezdtem nyerni. Eljutottam a játék feléig, akkor már belerázódtam a Freestyle-ba is, rájöttem, hogy milyen típusú quad felel meg a vezetési stílusomnak, a pályákat még csak ezek után kezdtem kiismerni.

Az ilyen arcade, trükközős játék általában nekem sem jön be, de ez most nagy kedvencem lett. Persze még mindig lehet, hogy valakinek nem jön be, ezt elfogadom, csak adják meg a megfelelő esélyt a játéknak (lehetőleg gamepaddal) :K .

(#25) twine válasza Gyusz (#24) üzenetére


twine
addikt

"hogy milyen típusú quad felel meg a vezetési stílusomnak"

ne őrüljünk meg...ez ennyire számit? Én ahogy nyertem a versenyeket és azzal együtt az extra cuccokat, úgy zúztam össze F9-el az automata gépösszerakóval a Quadot..'oszt irány a verseny! Semmi különbséget nem tapasztaltam a gyorsuláson, és végsebességen kívűl! Persze oda sem figyeltem rá,,,de nem volt sem nehezebb sem könnyeb kezelni őket! Ez szerintem olyan "ficsőr" amit beleraktak had örüljenek a gyerekek hogy lehet egyéni "kadot" épiteni,,,de azért nem hiszem hogy akkora energiát fektettek volna az épités folyományaira,,azaz, uttartás, fizika stb....Annak ellenére hogy b@szottul tetszik a game, szerintem ne lássunk bele ilyen mélységeket! Azért ez mégis csak egy "vérárkád"!
:R

[ Szerkesztve ]

(#26) Gyusz válasza twine (#25) üzenetére


Gyusz
őstag

Nálam a minél jobb handling volt a nyerő, és ez a trick vagy micsoda (legalsó sor, kék csíkkal) kárára ment általában. Sprintnél meg addig nem tudtam egy versenyt megnyerni, amíg nem állítottam a quadot a lehető legnagyobb gyorsulásra. Nagy végsebességű és gyorsulású, alacsony kezelhetőségű gépnél pedig volt, hogy állandóan kicsúsztam bizonyos kanyarokban fékezés nélkül, egyszerűen nem lehetett ideálisan elfordulni, pedig ebben a játékban nem nagyon kell a fékhez nyúlni. Árkádnak árkád a játék, de mindent 100%-ra megnyerni sokkal könnyebb egy jól beállított géppel, anélkül sem lehetetlen, csak nehezebb. Szóval nem csak dísznek van az összerakósdi, nem kell szimulátori mélységeket várni, de van különbség.

[ Szerkesztve ]

(#27) twine válasza Gyusz (#26) üzenetére


twine
addikt

:R
Úgy látszik érzékenyebb vagy az ilyen dolgokra! Ezek azok amiket valszeg én EBBEN a játékban nem fogok észrevenni! Ha érzem hogy csúszik ráütök a fékre... :DDD
Az F9-nek pont ezért örülök annyira,,mert piszkosul nem lenne nekem energiám pöcsölni a gépösszerakással!

(#28) Kickass


Kickass
őstag

Hatalmas játék, először hihetlenül kaotikusnak és rosszul irányíthatónak tűnt meg kicsit kidolgozatlannak, de ahogy ismerkedtem vele ugy esett le az állam párhuzamosan, sztem még jódarabig elleszek vele :)

(#29) D1Rect


D1Rect
félisten

Érdekesnek tűnik, lehet betesztelem. ;)

(#30) lorcsi


lorcsi
veterán

én is beszereztem, jónak tűnik és megy a gépemen is :D
ugrani nem nagyon tudtam vele, igaz még csak egy félórát toltam

(#31) HollyBoni válasza Sh4rKy (#6) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hát nekem nem töltöget csak max 20 mp-et..2,8 ghz Core2 Duo,2giga ram,8800gt.Nem valami high gép,de soha nem töltött sokat a játék!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Pure - teszt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.