Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viszlát


Viszlát
addikt

Szia!

Valóban nem semmi kezdeményezés, de az első fejezet után azt kell mondjam, megéri belevágni. Hangulatilag engem nagyon emlékeztet a Havijaj-ra, azt is nagyon bírtam, ezen is jókat kacagtam.

Talán csak annyi kritikával illetném, hogy nagyon nehéz így olvasni, valamilyen formában megtördelhetnéd, keskenyebb sorok, határozottabb tagolás.

Maradok tisztelettel:

V

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2) Andie válasza Viszlát (#1) üzenetére


Andie
őstag

Szia! Köszönjük szépen gyors és öszinte kritikád, máris táblázatba rakom, és próbálok kicsit tagolni rajta. Kiváncsian várjuk a véleményed a további részekröl is! :R

(vajon miért nem dölt itt fent, amit döltnek jelöltem?)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#3) Bubu79 válasza Andie (#2) üzenetére


Bubu79
addikt

Ígéretesnek tűnik a dolog - kíváncsian várom a folytatást ( eszméletlen stílusotok van, valahányszor olvasok Tőled valamit, mindig feldob a dolog :) )

Ha nyomsz egy entert tagolásként a szerkesztéskor, akkor úgy veszi a motor, hogy új gondolatot kezdtél - gondolom ezzel lett orvosolva az a probléma, hogy amikor elmaradt a lezáró tag, sokszor oldalakon keresztül megmaradt a dőlt betű, kiemelés, miegymás:)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4) Andie válasza Bubu79 (#3) üzenetére


Andie
őstag

Köszönjük, és részünkröl öröm, ha feldobhatjuk a napotokat :)
Igazad volt, külön bekezdésenként megdöntve müködik, igy frankó! Köszi! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#5) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Kedves sztori. :C

(#6) Cathfaern válasza Andie (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Erre van a [P][/ P] kapcsoló, ha a köré rakod a döntést, akkor mindegy közben hány enter van, az egész dőlt lesz.

Illetve a weboldalra így táblázatba rakva már jobban olvasható, viszont szerintem célszerű lenne kis helyet hagyni a táblázat széle és a szöveg között (vagy egyáltalán nem rakni keretet a táblázatnak).

(#7) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem keressetek meg egy kiadót, nagyon ígéretes írás, ha szusszal győzitek, kiadható lenne. Az első fejezet sokkal kidolgozottabb, nagyon jók a szójátékok, saját stílust adnak az egésznek. A következő részekbe viszont kicsivel kidolgozottabb cselekmény kellene, az magával hozná szerintem az ötleteket, van még ott emlék, írni meg tudtok :R
Kicsit Rejtő, kicsit Svejk, igazi közép-európai életérzés. :C
Ha elfogadtok tanácsokat, a politikai utalásokhoz elkelne néha egy kicsit több magyarázat, mert én koromnál fogva értem, a fiatalok viszont pár szóból, utalásokból, nem mindent fognak fel teljesen. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8) Andie válasza philoxenia (#7) üzenetére


Andie
őstag

Köszönjük a biztatást, és a nagyon pozitiv visszajelzéseket.
Lehet, hogy nem voltam elég egyértelmü, de ez csak az első fejezete a könyvnek, van még további 10. Még a tartalomjegyzékben is csak az első 7 van, mert a többin még Apum végzi az utolsó simitásokat.
Holnap felteszem a második részt, és sokminden kikristályosodik majd, talán az emlitett hiányosságok is eltünnek.
Köszönönjük a türelmet, és kritikákat, nyugodtan irjon be mindenki, aki elolvasta, ha másnem, 1-2 mondatot, akár pozitiv, akár negativ a véleménye! (eddig kb az 5%-a reagált az olvasóknak, ha jó a statisztika)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#9) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

Nekem tecccik. :K

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#10) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!
Felraktam a második részt, remélem még jobban fog tetszeni mindenkinek!
Továbbra is minden vélemény érdekel minket! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#11) philoxenia válasza Andie (#10) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt már Te írod, ugye ? :) :C

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12) Andie válasza philoxenia (#11) üzenetére


Andie
őstag

Nemnem! Ezt az egész könyvet Édesapám irta, az elejétől a végéig. Csak arra kért, hogy ne egyben dobjam fel mind a 220 oldalt, hanem részenként. Meghatározott 10 fejezetet, és én ezeket 2-3 naponta felteszem Nektek.
Tán ráismertél a stilusomra? :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#13) philoxenia válasza Andie (#12) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Olyan volt. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14) Andie


Andie
őstag

Új részek, plusz egyéb újdonságok. Csak tessék csak tessék :C

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#15) kiborg válasza Andie (#12) üzenetére


kiborg
aktív tag

csak 10 rész van :(
Kár :(
Olvastam volna még több részt is, tök jó az egész, borzasztóan tetszik.
Kár, hogy zsomorú vége van.

Kiborg

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#16) Andie


Andie
őstag

Kedves Ismerőseim!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani Édesapám most megjelent könyvét, mely úgy gondolom remek karácsonyi ajándék is lehet szeretteiteknek, barátaitoknak.
Több órás önfeledt nevetést, szórakozást ígér a könyv, és betekintést egy olyan világba, ami sokunk számára már a misztikus múlt ködébe vész.
A humoros, vicces, de valós alapokon nyugvó, életrajzi ihletésü történetek a háború utáni zűrzavaros években játszódnak ('50-es évek), ezeket az akkor éppen felcseperedő gyermek szemén, fantáziáján át láthatjuk, a korra jellemző társadalmi, politikai, illetve hétköznapi jellegzetességeket ismerhetjük meg, némi utólag, felnőtt fejjel már érezhető kritikával szinezve.
Mindezt olyan humorral, hogy a rekeszizmok biztosan keményen fognak dolgozni.
Annyi biztos, hogy a fiataloknak egy remek lehetőség betekinteni ezen időszakba, melyet csak legfeljebb szüleink, nagyszüleink elbeszéléséből ismerhetünk; a korosztálybelieknek pedig egy emlékidéző nosztalgiázás lehet.

A könyv ára a boltokban 1200 Ft lesz, de
csak itt, csak most, csak nektek 990 Ft-ért tudom ajánlani.

Pesten/Szegeden személyes átvétel lehetséges, egyébként postaköltség gondolom olyan +300 ft körül van.

Aki röhögés nélkül el tudja olvasni, annak pénzvisszafizetési garanciát adok!

Ha felkeltettem az érdeklődésed, privátban, vagy mailben keress kérlek.

Mindenkinek Kellemes Karácsonyt kívánva, köszönettel,

Andie
a mecénás

u.i.: Mottó: "Még az életet is el lehet viselni - persze csak nagyon sok humorral."

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.