Hirdetés

2023. február 9., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) sz4blya

sz4blya
csendes tag

miért nem coopoztok valami öregebb vagy indie játékkal? :))

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#2) DEJVID

DEJVID
őstag

LoL?

A gépigényét mondjuk nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#3) vans?

vans?
őstag

[link]

hábm bábm

(#4) shadeofme

shadeofme
tag

Sacred
hack'n slash rpg, csak azt nem tudom, h van-e benne co-op, vagy multi

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#6) danih

danih
addikt

Dungeon Siege lesz a te játékod :)

[ Szerkesztve ]

(#7) kmisi99

kmisi99
addikt

minecraft serintem elmenne rajta es nagyon jo játék

(#8) Tüzi

Tüzi
veterán

C&C 1 :)

Viccet félretéve próba spellforce 1, vagy 2. Csajoknak általában bejönnek az elfek :)

What is the cost of lies? It's not that we'll mistake them for the truth. The real danger is that if we hear enough lies, then we no longer recognize the truth at all.

(#9) szombatitomi

szombatitomi
aktív tag

valami régebbi autós dolgok (pl nfs most wanted) jók tudnak lenni így :)

(#10) darál0w

darál0w
Jómunkásember

heroes :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11) Jhonny06

Jhonny06
veterán
LOGOUT blog (1)

Szex. Könnyű összekapcsolódás, nagy játékélmény, nem a nyerésről szól és mindkét fél győztesnek érezheti magát.

(#12) Neoteric válasza Jhonny06 (#11) üzenetére

Neoteric
addikt

Ha lenne 'lájk' gomb ph-n, akkor ezt most lájkolnám. :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#13) S.J.M. válasza kmisi99 (#7) üzenetére

S.J.M.
senior tag

Igen a Minecraft jó példa, barátnőmmel elég sokat toljuk, lassan ő már többet is mint én, lehet csinálni helyi szervert is és akkor ketten tudtok építeni saját házat magatoknak. ;)

Jhonny06: Nah igen, de két szex közé is kell valami kikapcsolódás. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#14) szőröscica

szőröscica
addikt

Age of Empires 2?
Civilization?

(#15) Ptech válasza Jhonny06 (#11) üzenetére

Ptech
őstag

Viszont meglehetősen fárasztó, és az egész szombaton keresztül azért már megerőltető is lenne :DDD

Köszi az eddigi válaszokat, jön a válogatás belőlük :)

(#16) Lenry válasza S.J.M. (#13) üzenetére

Lenry
félisten

Nah igen, de két szex közé is kell valami kikapcsolódás

harmadik szex

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) bacsis válasza Jhonny06 (#11) üzenetére

bacsis
Közösségépítő
LOGOUT blog

és WLAN-al hogy oldod meg? :P :DDD

(#18) Воланд válasza Jhonny06 (#11) üzenetére

Воланд
titán

Meglepő (vagy mégsem?), hogy csak a 11. kommentben szerepel a szex. Ha a cím alapján tippelni kellett volna, akkor szvsz az első ötben kellett volna ennek szerepelnie. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) Jim-Y

Jim-Y
veterán

Én két játékot ajánlok nektek amik elférnek akár egy floppy-n is:P

1: Head-ON The Ultimate Gravity Shooter
2: Ragdoll Puppets

Mi ezekkel toltuk egész gimi alatt:P

(#20) SAMYka

SAMYka
aktív tag

Igaz hogy fps de egymás mellett tolva szerintem elég őrült pörgős játék sok ész nem kell hozzá :DDD
serious sam
és akár a második része is
Gépigénye nem nagy.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#21) Lenry válasza Воланд (#18) üzenetére

Lenry
félisten

helló. ez itt a prohardver. informatikai fórum :P

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) Воланд válasza Lenry (#21) üzenetére

Воланд
titán

Én kérek elnézést. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) Ptech válasza Воланд (#22) üzenetére

Ptech
őstag

Csak digitálisan kívánunk érintkezni ;] :DDD

(#24) Thome

Thome
addikt

Colin McRae Rally 2? :)

(#25) Thome

Thome
addikt

Ja, meg Dosboxban: Liero. :)
Szigorúan a v1-es résszel, ahol még grafika nem volt, cserébe élvezhetőségi faktor+röhögés igen. LINK :)

(#26) baluka26 válasza darál0w (#10) üzenetére

baluka26
veterán

Heroes IV nagyon jó barátnővel :)
Mindig szarrá ver ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27) darál0w válasza baluka26 (#26) üzenetére

darál0w
Jómunkásember

én még régen toltam...talán a 2vel...még kisiskolás koromban :D

akkor az volt a program...ma már más :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#28) Prison85

Prison85
senior tag

Régebben Golden Axeval játszottunk és Worms-szel a barátnőmmel, majd áttértünk NFS Carbonra. Már jó ideje a BF2142 a sláger nálunk és már mindkettenk várjuk a BF3 megjelenését. Ha minden igaz, akkor az asszony az egyetlen jelenlegi 2142-es játékos és nem is nyomja rosszul (sok pasit megszégyenít az esti játékokban). Sőt! Gameplay videója is van youtube-on. :D

Koleszban a csajokkal AOE2-t és Age of Mithology-t játszottunk. A tökösebb csajok néha beálltak CS 1.6-ba is.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#29) Tüzi válasza Jhonny06 (#11) üzenetére

Tüzi
veterán

Igen, de előbb fel kell állnia a rendszernek, utána tudod csak bedugni a lukba a beledugandót, különben inkompatibilitás lép fel, úgy meg nem megy a játék. Kérdezz öreg gémereket :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

What is the cost of lies? It's not that we'll mistake them for the truth. The real danger is that if we hear enough lies, then we no longer recognize the truth at all.

(#30) proci985

proci985
MODERÁTOR

diablo2?

elfut jól, van coop és tud lant. lehet amazonnal is. vagy sorccal.;)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#31) ^Clown

^Clown
veterán

Tudok javasolni egy nagyon hasznos input-output játékot :D

(#32) danih

danih
addikt

Bár kizártad, érdekes módon rengeteg csaj tolja a Left 4 Dead-et. Húgaim is, haverom csaja is, meg még jópáran az ismeretségi körből...
Csak az én nőm nem hajlandó :O

(#33) whisperity

whisperity
tag

Portal 2. Elfut azon az ótvar gépen, csak le kell venni a grafikát meg dx8.1-re a direct x szintet.

(#34) proof88

proof88
addikt

need for speed 3, van benne osztott képernyő is, lehettek mindketten rendőrök és kergethetitek a kocsikat, vagy csak egyikőtök rendőr, stb.

cs 1.6 még jó lehet, ha botok ellen toljátok. mondjuk ketten vagytok és még 2 bot veletek, a másik csapatban meg 10 bot.

(#35) Bortolinni

Bortolinni
csendes tag

:D jó teszt :D

(#36) Silverss

Silverss
aktív tag

Left4Dead2
Alien Swarm

(#37) 3.Aragorn

3.Aragorn
addikt

Ismertem egy csajt, aki elég komolyan osztotta CS-ben...

Nem minden vándorút céltalan...

(#38) maross

maross
veterán

Mi hidden object gamezunk, vagy adventureoket jatszunk :). Most epp Book of Unwritten Tales.

eladó új/használt társasjátékaim: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#39) Madai95

Madai95
tag

Mi barátnőmmel a The Forest nevű játékkal játszunk coopba már lassan egy éve minden egyes vasárnap este.

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#40) kmisi99 válasza Madai95 (#39) üzenetére

kmisi99
addikt

Nem túl unalmas olyan sokáig játszani? Nekem egyébként barátnőm félt tőle. :P
Tudom rég nem aktuális téma, de mi a Minecraftot durvább tech modokkal játszottuk pár száz órán át, borderlands coop marhajó vele, illetve még egy kis 7 days to die is becsúszott pár hét erejéig. Most ismét nem nagyon van játék téma.

(#41) Madai95 válasza kmisi99 (#40) üzenetére

Madai95
tag

A hetente megjelenő frissitések miatt nem annyira unalmas meghát csak vasárnaponként gamelünk, a minecraft nekünk nem jött be én inkább csak redstone rendszereket szeretek épitgetni tutorial nélkül, bnőm meg kreatív módban elbohóckodik, szóval szeretjük a játékot csak külön külön :)

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#42) kmisi99 válasza Madai95 (#41) üzenetére

kmisi99
addikt

Ajánlok modpackokat minecrafthoz, olyan mintha egy távirányítós autó után beültetnének egy F1 autóba.
Kedvcsináló [link]

Kb egy év volt mire kitanítottam barátnőmet, mára ő is elég profi a modokban.

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.