Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) samfishR


samfishR
senior tag

en is tobb eve vagyok tmobileos, a kedvezmeny kb annyi volt, hogy uj telo arabol lejott ~2000ft, mert volt ennyi kapcsolat pontom. fantasztikus. ja meg lehetne kapcsolat programmal plusz egy orat kedvezmenyesen beszelni. mondjuk ez nem rossz.

ezen nem is erdemes forogni, az nemetorszag ez meg magyarorszag, van egy kis kulonbseg masban is a ket orszag kozott. ekezetekert pedig bocs, telorol vagyok. (csapatom a kemeny gprs-en :D)

(#2) finest


finest
őstag

Ezekre a dolgokra a válasz általában az, h a német egy 80 milliós piac. Ezzel együtt az árak nálunk nagyon el vannak szállva minden téren, és hiába nyomatják sokan, h de a lakáshoz jutás és a lakhatás általában olcsóbb itthon, a hétköznapokban ez semmit nem kompenzál. Az is hozzátartozik a dologhoz, h nálunk nyugati áron rendszerint rosszabb a szolgáltatás minősége. (Pl.: osztrák benzinnel 100km-rel többet megyek egy teli tankkal az autópályán.)

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#3) Wictor


Wictor
senior tag

Hát, én is meglepődtem, mikor legutóbb itthon voltak a német rokonok és mutatták, hogy a pár éves előfizetésük meghosszabbításakor kaptak ingyen egy Nokia C5-öt, ráadásul maga a díjcsomag, amiben vannak, havi 3000 Ft-nak megfelelő euróért valami 100 ingyen percet és 100 ingyen sms-t tartalmaz bármely hálózatba, ami a hazai T-nél kb. 7000 Ft-ba kerülne. Én meg használom itt havi 2990-ért a Mix díjcsomagot (ami 2990-nél letilt), de még értelme sincs, mert ugyanaz, mintha minden hó elsején feltölteném a kártyám, csak olcsóbbak a percdíjak valamivel...

(#4) jerry311


jerry311
nagyúr

Mert a 3 szolgáltató itt szépen csendesen összejátszik, míg odakint a hatóság ugyanezért betolja a bálnapélót a vezetőség ánuszába.

(#5) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

A németnél is van jobb, pl. UK-ban előfizu mellé ingyen kapsz telót, akár (itthon) 100k körülit is.
Itt meg szarnak rá a nép fejére, úgy gondolják hogy az árcsökkentéssel nem tudnának több ügyfelet szerezni. :(((

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6) Wictor válasza tDr1v3r (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

Valóban, az meg a leggyönyörűbb, mikor gyári függetlenül (nem araboknál) olcsóbb egy készülék, mint 2 év rablánccal...

Jöhetne az a negyedik szolgáltató, aki kicsit lenyomja a másik hármat...

[ Szerkesztve ]

(#7) westcoastog


westcoastog
veterán

Magyarország, mit csodálkoztok? :D
A kártyás csomagok perc díjai is lehetnének olcsóbbak, domino napra váltottam, de abban is 41 forint minden időszakban, minden, 20 forintos percdíjjal kitudnék egyezni.

(#8) pszili8


pszili8
aktív tag

Hát igen már az is elég ha Ausztriáig megyünk,ott a Redbull mobilnál ugyanennyiért mindenből minimum a duplája jár az ittenieknek.Az is vicces,hogy német ismerősöm olcsóbban hív kintről,mint én akárkit itt belföldön.Tudom,hogy angliában is nagyon jók az árak,nekem kint élő barátnőm 9k -ért korlátlan internete van meg annyit dumál amennyit csak akar,asszem O2-nél van.Én is megjártam már min3 szolgáltatót,most T-nél,és Telenornál vagyok flottában.Itt az egyetlen kedvező árú havidíj,ha flottában vagy,persze ha valami használható mobilt szeretnél aranyárban kaphatsz is.Valamelyik szolgáltatónál néztem asszem tré mobil,14990Ft a teló kártyásan és 2 éves hűséggel 4990Ft ezmiez bmeg,komolyan ekkora szarevők???

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#9) darál0w válasza Wictor (#6) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez már pár éve így működik :D

araboknál használt, garival meg a béka segge alatt.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10) pszili8 válasza Wictor (#6) üzenetére


pszili8
aktív tag

Szerintem azt ne várd,hogy a negyedik szolgáltató olcsóbb lesz,a verseny miatt a úgysem engedi a többi... :(

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#11) darál0w válasza pszili8 (#10) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

miért ne?

upct is nyomja le a digi...olcsobb, jobb.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) pszili8 válasza darál0w (#11) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nem mondom,hogy nem lehet,csak nem látok rá sok esélyt.Nem pesszimista vagyok,inkább realista..
Nálunk is DIGI van tegnap kötötték be Tv/net/teló,majd kiderül milyen.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#13) Wictor válasza pszili8 (#10) üzenetére


Wictor
senior tag

Pont az kellene, hogy valaki alájuk repüljön tarifákban, meg készülékárakban, aztán szépen elhódítsa az ügyfeleket... Lenne rá kereslet, az fix. Szépen gyorsan behoznák a kezdeti lemaradást. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) pszili8 válasza Wictor (#13) üzenetére


pszili8
aktív tag

Tudom,hogy ez kellene.De nézzük meg a redbull mobilt mekkora arconcsúszás lett vagy a postafont is mondhatnám,pedig ők is adhatták volna olcsóbban.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#15) darál0w válasza pszili8 (#12) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

TV és net probléma nemigen lesz...teloval néha előfordul, hogy süket...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#16) pszili8 válasza darál0w (#15) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nembaj,igazából csak digisekkel akarok ingyen beszélni. :DDD Régebben T-home-mal volt,hogy mondom muternak,hogy egy hónapja nem csörög a telefon,kiderült,hogy nincs is vonal..De a t-nél felváltva hol internet,hol tv nem volt :W

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#17) Wictor válasza pszili8 (#14) üzenetére


Wictor
senior tag

De nem is volt túlreklámozva... Meg azok semmik...

(#18) pszili8 válasza Wictor (#17) üzenetére


pszili8
aktív tag

Hát nem emlékszel Vettel barátunkra amikor magyarul gügyögte h Üdv a vilagomban a rédbul világában! :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#19) darál0w válasza pszili8 (#16) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

akkor attol csak jobb lesz :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#20) Wictor válasza pszili8 (#18) üzenetére


Wictor
senior tag

Ki az a Vettel?

;]

Meg az nem a Telenorhoz kapcsolódott? Úgy rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#21) pszili8 válasza Wictor (#20) üzenetére


pszili8
aktív tag

állítólag valami gokart vezető majom :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#22) darál0w válasza Wictor (#20) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ott magát a telefont reklámozták.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23) Wictor válasza darál0w (#22) üzenetére


Wictor
senior tag

Azért mondom, az nem külön szolgáltató volt, csak pár mobil, meg hozzá való díjcsomagok. Azt hittem, rosszul emlékszem. :D Meg a Postafon is. Szerintem már akkor sem gondolták komolyan, hogy ez hozni fog a kasszára, mikor átültették a valóságba.

[ Szerkesztve ]

(#24) feribk


feribk
aktív tag

:D

Üzenetre illik válaszolni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.