Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) psyho85


psyho85
aktív tag

Mentős bácsi mintha gyúrna pöppet. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#2) Thunderzolee

Na, már vártam, h ide is kitegye valaki. :D

Nagyon jó video!
Egy nap alatt 3.5 milliós nézettség.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én tuti megnyomtam volna a gombot, vagyok olyan kíváncsi. :K

Akciófilm élőben, nagyon jó. Ha valamely szereplő rávetette volna magát a motoros csajra, még tutibb lenne. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Wictor


Wictor
senior tag

Aztamocskos... :D Ilyet valaki a Váci / (szegedi) Kárász utcán esetleg? ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) psyho85 válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


psyho85
aktív tag

Jól van na, tegnap este még nem volt kinn nájngegen, reggel meg annyira jól esett, hogy muszáj volt kirakni ide is, hátha. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#6) csƵ


csƵ
őstag

Az év videója.

(#7) Thunderzolee válasza psyho85 (#5) üzenetére

Én Puruttyán láttam először.. :P
Aztán meg fészbúkon egy családos apukánál.. írtam is neki, nem gondoltam volna, h Puruttyát nézeget.. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Mekkora! :C
Én is megnyomtam volna az tuti! :D

Mentalita'

(#9) psyho85 válasza nincsisbéla (#8) üzenetére


psyho85
aktív tag

A motoros hölggyel is vannak így páran szerintem! ;]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#10) Vakegérke válasza psyho85 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Épp ezt hiányoltam az akciókból. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) psyho85 válasza Vakegérke (#10) üzenetére


psyho85
aktív tag

Hát, csak úgy az utcán, az már nem feltétlen a dráma kategória. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#12) nincsisbéla válasza psyho85 (#9) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Pl én is! :K :DDD

Mentalita'

(#13) Vakegérke válasza psyho85 (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Körülménytől függ. Ha ugye betoppan a férje, vagy az a deli ifjú, aki udvarol neki, akkor új fejezet nyílhat a történetben, amely akár szado vonalat is követhet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) psyho85 válasza Vakegérke (#13) üzenetére


psyho85
aktív tag

Hmm, hmm. Igen, és ha már motoros a csaj, akkor legyen egyből egy motoros banda! Ezek kérdőre vonják a gomb- és csajnyomót, de nem tudják megfenyíteni, mert a téren éppen bikafuttatás eseménye következik be, valamint landolni akar egy mentőhelikopter. De biztos van tovább is. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#15) Vakegérke válasza psyho85 (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Minden csak a fantáziánkon múlik. Az első kitétel, hogy nyomja már meg valaki azt a motoros csajt, aztán majd kikövetkeztetjük az eseményeket. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) psyho85 válasza Vakegérke (#15) üzenetére


psyho85
aktív tag

Savanyú a szőlő típusú mondás, hogy "Valaki már őt is unja." :D

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.