Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

Jé egy ilyen nekem is van itthon valahol, a múltkor már kiakartam dobni, de gondoltam jó leszm még valamire :DDD

(#2) psyho85 válasza Alexios (#1) üzenetére


psyho85
aktív tag

Mondjuk egérnek? :P

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#3) iSonic


iSonic
addikt

Ilyenem van 4 éve mindenre jó... és simán teljesíti azt a szintet, amit a vérpistisék vesznek anyu és apu pénzéből..

A legnagyobb előnye:
-nincs rajta 600000 programozható gomb
-nincs benne 9000 LED, hogy akkor is villogjon a fejed, ha már alszol
-ledobhatod nem lesz baja
-nem kell hozzá különösen szoftver
-és bármikor vehetsz egy másikat, ha tönkremenne, de ilyen nem lesz ^^.

(#4) Lenry


Lenry
félisten

nekem is ilyen volt az irodában, egész addig, míg el nem kezdett a bal gombja duplakattintgatni. akkor is, mikor én csak egyet nyomtam.

most egy MS Comfort Mouse 4500 van helyette. ha nem lenne ilyen katasztrofálisan fos a görgője, ez lenne a világ legjobb egere. kényelmes, pontos, jó használni. de a görgő... soha nem használtam még szarabbat :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Dictator^


Dictator^
veterán

kicsit későn, de nem tudnál a szétszedésről csinálni egy bejegyzést?
meg a mikrokapcsolócserélőről? :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#6) psyho85 válasza Dictator^ (#5) üzenetére


psyho85
aktív tag

OK, amint lesz egy szusszanásnyi időm, összehozom. Viszont a mikrokapcsoló-cserét nem értem, írtam volna, hogy végeztem ilyet? Mindenesetre nagy vászisztdász nem lehet, utánanézek. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#7) jeni


jeni
félisten

Szia
Ebből van korábbi változat is? Mivel ami nekem van azon nincsenek oldalsó gombok.

(#8) huntermati válasza jeni (#7) üzenetére


huntermati
tag

Napirégész ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.