Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) psyho85


psyho85
aktív tag

Nyíljál kifele. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#2) DarthSun


DarthSun
nagyúr

Komoly cuccok, az AKG- t el tudnám viselni itthon. Azonban a hangfalak hangjánál gyengébbek a fülesek sztem is, alacsonyabb árkategóriában is érvényes ez.

(#3) psyho85 válasza DarthSun (#2) üzenetére


psyho85
aktív tag

Inkább csak más, az alma hasonlítása a körtéhez. Más élmény, a hangfal szabadsága, az, hogy nem a fejedben szól, a térérzékelés, a szoba saját zengése, meg nem izzad be a füled. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#4) DarthSun válasza psyho85 (#3) üzenetére


DarthSun
nagyúr

Persze, jól tudnak szólni a fejhallgatók, én inkább hangfalpárti vagyok, monumentálisabb élmény, azonban éjszaka sokszor kell a füles, be is izzad a fülem :DDD

(#5) #56474624


#56474624
törölt tag

770-ből a premium edition-öket nem próbáltad még?
Azokban több a közép valamelyest. Sőt, nekem mostanra sokat laposodott a párnája (3 éves múlt tavaly év végén), így már tényleg majdnem teljesen rendben van a közép.

(#6) psyho85 válasza #56474624 (#5) üzenetére


psyho85
aktív tag

Nem, sajnos, A 880-at és a 990-et hallgatóztam, azok jobban tetszenek, de az áruk is borsos, és az otthoni esti munkához, meg a stúdióban a felvételhez is ideálisabb a zárt. Ha lesz lehetőségem majd mindenképp meghallgatózok egy ilyen fülest is.

Amúgy igen, a régi 250 Ohmos verzión kicsit más színű, puhább, a membránt a fülhöz közelebb engedő párnák voltak, pedig azok is csak 2 évesek talán. El kell mennem a dealerhez Óbudán, aztán válogatni párnákat, azt mondják a 990 Edt. párnája pont jóvá teszi a 770-et. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.