Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a_tesz


a_tesz
Korrektor

hasonlón gondolkoztam a múltkorában, mint te az utolsó bekezdésben, mikor egy plázába tévedtünk be barátnőmmel egy hétköznap (én államvizsga előtt épp ráértem, ő szabadnapos volt), és eléggé tömve volt mindeféle emberekkel, hogy ha ennyi ember ráér munkaidőben vásárolgatni meg kávézgatni-kajálgatni, akkor ki dolgozik? :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#2) psyho85 válasza a_tesz (#1) üzenetére


psyho85
aktív tag

Hát ki dolgozna? A személyzet a plázában! :D

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#3) sz4blya


sz4blya
csendes tag

nem terhes, és nem állapotos, hanem áldott (állapotban van) ;)

és ja, az a két dolog, ami a legjobban hiányzik a Kárpát-medencéből, sőt, tapasztalatból mondom, hogy leginkább a magyarságból, az a kulturáltság és a tisztesség

délutánonként sokszor 70-en (!) utazunk egy buszon (ingázás falura közt, suliból hazamenet), és 10-ből 8 esetben én vagyok az egyetlen, aki egy idősnek vagy egy hölgynek átadom a helyemet, és akkor engem néznek hülyének

a 17-18 buta csitri képes nézni, ahogyan egy 70 éves öreg néni áll mellette a buszon, de arra nem lenne hajlandó, hogy átadja a saját, vagy akár """foglalt""" helyét

külön öröm, amikor a """társaság""" hangosan bömbölteti a """mulatós""" zenét, vagy a re-re-re-remixelt szart, vagy éppen a valóvilágról vitáznak felhangon.
persze nem mindenki ilyen, akikről beszélek, azok közül a szomszéd falu termése szinte mind, kulturálatlan parasztok (az erős többség)
...ezzel vicc is van: - Hogyan lett a R..-i? A tatár megb*ta a vaddisznót :DDD
néha azt hiszem, van igazság benne :(((
sajnos a buszon sok van belőlük :(

még egy dolog, amit a civilizáltabb körökből is sikerült 100 év alatt kiirtani: a székely becsület. most már mi is elég nyugatiak vagyunk :(

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#4) psyho85 válasza sz4blya (#3) üzenetére


psyho85
aktív tag

Egek, mekkora szerencse, hogy végig tudtad írni, szinte azt vártam, hogy felrobbanj a végére! :) Sajnos egyébként 100% igazad van.

Hát, áldott, az biztos. :DDD Megáldotta az ég Őt velem és fordítva. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.