Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Én is bármit szét szedek és összerakok...a hibátlan működés a beavatkozás után nem garantált... :DDD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Már azt hittem, hogy ezek is kezdenek felrobbanni. (mint mostanában pár termék, amit hallottunk) :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Most mondjátok m eg nekem őszintén, hogy ez a "szétszedősdi" mire jó? Én azt hittem, hogy ezt az emberek még a serdülőkoruk előtt kinövik?!

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#4) h-yle válasza Elijah Baley (#3) üzenetére


h-yle
addikt

Arra jó, hogy más szétkapja, és aki kiváncsi mi van benne, de a sajátját félti annak otthon nem kell.
Nem a tiedet szedték szét, ne aggódj... :W

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) Elijah Baley válasza h-yle (#4) üzenetére


Elijah Baley
tag

Jó-jó, ez idáig rendben van, hogy vannak olyan kontárok, akik kíváncsiak, merre vannak a műanyag ház alatt a "memóriák" vagy mondjuk a "központi-egység", de mégis?! - aki nem tudja, hogy az a sok "miegymás" mit csinál (azonkívül, hogy kézi konzol és jó vele játszani), neki nem mindegy, hogy melyik áramkör milyen irányba fut, vagy pl. az, hogy hol van a "betápja" vagy melyik irányból csatlakozik az lcd kábele rá? Azért, mert mindez milyen szép? - elég kicsinyes, de meggyőző érv is lehet ;]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#6) Navaze válasza Elijah Baley (#3) üzenetére


Navaze
tag

Nekem hasznos, már 2x-orra landol nálam egy sima psp, joy problémákkal. Először a garancia megléte, lehetővé tette, hogy le zavarjak egy „tenisz mecset” a sony –val. Olyan oda vissza adok, kapok stílusban. De mivel már gari over, így úgy érzem magam vagyok a psp-vel, és a folyamatos csináld meg felkiáltással. Grrrrrr….Ebből elég kezdődhet az operáció. :)

(............(o)...............(o)..............)

(#7) bLaCkDoGoNe válasza Elijah Baley (#5) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem tökmindegy neked? Nem tetszik, ne nézd. Miért kell verni itt a nyáladat? :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#8) Duree


Duree
veterán

Csak ennyi?

duree54

(#9) h-yle válasza Elijah Baley (#5) üzenetére


h-yle
addikt

Jól mondják a kollégák. Nem azoknak készültek a képek akiket nem érdekel, hanem azoknak akiket igen. Meglepő módon... :D

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#10) twollah válasza Elijah Baley (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Azert szedik szet, hogy megtudja, hogy mi van benne es kiszamoljak, hogy a Sony mennyit nyer vagy bukik egy PSPgo eloallitasan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.