Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h-yle


h-yle
addikt

Valami ilyesmire számítok én is. Csak ne felejtsenek értelmes (4") kijelzőt meg normális software-es (jó böngésző, jó lejátszó szoftver...) körítést mellétenni.

Ja és ne hagyják ki a HSDPA-t.

u.i.: E+-t tessék javítani. :)

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#2) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Persze, meg a 4magos cell mellé házimozirendszer meg 2560x1680-as felbontás, bitang tegra 8as GPUval és csak ilyen ítélet időben ajánlott használni, a hűtés csak így oldható meg...

Ha már ítéletidő, elmehetne már a búsba ez az idő, miatta késtem el az érettségimről :(( :(( :O ...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3) phanzetomox


phanzetomox
őstag

érdekes, kiváncsi vagyok mi lesz igaz a hírekből :)

(#4) hoffman_ válasza HyP3b0y (#2) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az mondjuk okos :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5) Akos96


Akos96
senior tag

"4 magos Cell processzor"
Az odaverne jópár PC-nek. :DDD
Ha nincs fizikai adathordozó az viszont gond... :(

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#6) littlelion21


littlelion21
addikt

Forrás...?

(#7) ribizly


ribizly
veterán

Csak egy kérdés: van elétképessége egy ilyen kézikonzolnak?
Nem látom magam előtt, ahogy az M3-ason Kőbánya-Kispesten felszállnak a népek, majd leülnek ilyennel nyomulni (még akkor sem, hogy ha néha én is belefutok ilyenekbe itthon). Vagy idővel ez is olyanná válik, mint a mobiltelefon és mindenkinek lesz?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Mondtam már: én ezekbe a találgatásokba már nem hiszek, kár is értük!
Majd ha végre bejelentették és meglesznek a hardware adatok,akkor jöhet a boldogság,addig csak skepticizmus,hogy megint egy kamu hír..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) D1Rect válasza ribizly (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem nincs, a szifon és egyéb okostelefonok megölik, mert kiválthatóak vele.

(#10) Sicilian


Sicilian
addikt

hmm érdekes.. :B

nothing is true everything is permitted..

(#11) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Én két dolgot hiányolok a PSP-ből. Nem lehet vele telefonálni és kontrollerként használni a PS3-hoz. De azt hiszem ez a jövőben sem fog megvalósulni.

(#12) Gude


Gude
senior tag

Sört sem lehet velük bontani ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#13) Zirowe válasza Gude (#12) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Dehogynem.. :D
Csak nem ajánlatos! ;]

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14) Sprq


Sprq
aktív tag

"..az E+-on ott lesz.." E+ ? Nyomva maradt a shift ? :)

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#15) Breki's válasza doktordrog (#11) üzenetére


Breki's
tag

Akkor nekem miért sikerült? :F

Breki's

(#16) Breki's


Breki's
tag

Sztem ami a PSP-ből borzalmasan hiányzik most is, az a content. Még most is a piac legerősebb handheldje, szarfónt és androidokat is mérföldekkel lekörözve minden téren(Igen minden téren amire egy kézi játékkonzolt használni lehet, a telefonálás nem tartozik ebbe bele). Csak úgy ánblokk szoftverekkel nincs ellátva igazán a stuff. + plusz contentekkel és online támogatással.

Pedig ha lenne egy normális achievment rendszer hozzá, meg frankó online támogatás amivel akár otthonról neten keresztül coop-olhatok egy Army of two-t, v. vs-ezhetek egy dragonballt, akkor sztem DS meg a barátai sehol sem lennének már.
Nem cell processzor meg kasztni újratervezés kellene ide, hanem egy normális támogatási rendszer & néhány jó game amivel ezt lehet futtatni.

Breki's

(#17) baliii válasza Breki's (#16) üzenetére


baliii
senior tag

Tökéletesen egyetértek: egyszerűen nincs rá normális játék mér jó ideje :( pedig a psp go mérete, kialakítása sztem már eléggé tökéletes, de így hiába. Amúgy meg aki az UMD-t hiányolja, az még nem használta, katasztrófa... Nem értem, hogy lehet hogy még van aki olyan verziót vesz miben benne van, csak foglalja a helyet!
Az online játék is elég jó lenne, pár új, ütős cím, nameg egy második analóg kar és ennyi.

(#18) CocooN-z válasza baliii (#17) üzenetére


CocooN-z
őstag

Szerintem is mehetne az UMD a kukába, egy normálisan megoldott Online-Profil rendszer szvsz sokkal okosabb lenne (egy steam-hez hasonló pl.), és mindenki csak a saját "SIM" kártyáján tárolná a login/achievments/etc adatait, a több gigás memkártyákat már csak úgy dobálják utánunk,a netes hozzáférés csak ne legyen már szűk keresztmetszet 2011. ben.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#19) littlelion21 válasza Breki's (#15) üzenetére


littlelion21
addikt

Telefonálni...? ;]

(#20) h-yle válasza littlelion21 (#19) üzenetére


h-yle
addikt

Az az ami nekem nem hiányzik belőle. Én a PSP + kicsi telefon kombót használom. Mondjuk ezt akkor is megtehetem majd ha esetleg lesz benne telefon modul, de hogy erre plüsz időt és pénzt szánjon a fejlesztő (aztán meg a user) az pont nem hiányzik.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#21) doktordrog válasza Breki's (#15) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Mi? Skype-ra gondolsz?

Crisis Core-t kiadták rá, megvan az ütős cím :DDD

(#22) littlelion21 válasza h-yle (#20) üzenetére


littlelion21
addikt

Persze, nekem sem, csak vicc (lett volna).
A Sony-nak, sőt egyik gyártónak sem érdeke összemosni a funkciókat.

(#23) james001


james001
veterán

sztem a sony csak a "legjobb" akar lenni a handeld piacon mert a ds meg az iphone is megelőzte őt.
am az illusztráció egész pofás :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#24) Forceman


Forceman
tag

Nem kell ide sok változás csak :
Kicsit jobb hardver ( azért szifon meg egyéb androidos rendszerek ne verjék falhoz pl: nexus one)
2 analóg kar
Támogatás, programok, trófeák(ugyebár ez van ps3-on is nem?)
Több játék

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#25) jubilleum


jubilleum
senior tag

Azért egy 3,5g elférne benne, és akkor lehetne mindenhonnan multizni, de szép is lenne :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.