Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #08052480


#08052480
törölt tag

Szerintem fizetnek nekik az ilyen baromságokért. Méghogy ps3, van aki ezt elhiszi?

(#2) james001 válasza #08052480 (#1) üzenetére


james001
veterán

Ezaz,ezt minden héten elmondják lassan hogy "ps3 szintű" lesz...

Meg ha tényleg olyan teljesítménye lesz az árától biztos kiesünk majd a székből :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ezzel a szöveggel csak a hozzá nem értőket akarják megnyerni.

(#4) Razuel


Razuel
aktív tag

PS3 szintű.. háh.
És vajon meddig fogja bírni az 1500as aksi a ps3 szintű konfigot? 10percig? :U

(#5) Löncsi válasza Razuel (#4) üzenetére


Löncsi
őstag

És a felhasználó meddig fogja tudni kezében tartani egyáltalán? :DDD
Gondolom fél perc alatt felforrósodna, utánna csak fogpiszkálóval, meg kesztyűben lehetne csak játszani vele. :U

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#6) Angel1981 válasza Razuel (#4) üzenetére


Angel1981
veterán

És még ha bírná is, egy ekkora kijelzőn miként tudna kamatozni egy "PS3 teljesítményű" hardver? :U

(#7) #51736960


#51736960
törölt tag

én is olvastam a hírt az mcvuk-on (elvileg ez a forrás), de ott szó sincs ps3 szintű teljesítményről...

(#8) Morden24 válasza #51736960 (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az MCVUK-on ez a cikk címe: PSP2 as powerful as PS3, set for Q4 launch ;)
Az igaz, hogy a cikkben tényleg nem írnak ilyen blődséget.

(#10) Black Dragon: Nekem ugyan nem kéne, mert szükségem nincs rá, de tényleg nagyon jól néz ki :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#9) Xaels


Xaels
félisten

Sztem inkább a kép minőségére gondolnak a teljesítmény alatt. Azért egy ekkora kijelzőre könnyebb "szép" grafikát varázsolni mint egy 100+cm-es LCD-re... Amúgy ezt a hírt már tényleg elsütötték párszor, majd kiderül mi igaz és mi nem belőle.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Ha nem is hozza a PS3 szintet, azért szerintem elég ütős lett a kinézete:K

(#11) #51736960 válasza Morden24 (#8) üzenetére


#51736960
törölt tag

ja köszi :R

én ezt olvastam, azt hittem ez a téma tárgya: [link]

(#12) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Hát azért nem vágom magam hanyatt a PS3 teljesítményétől. :U

PS4

(#13) zazahoho


zazahoho
őstag

majd meglátjukha kész lesz ,és a kezünkben tartjuk,egy biztos az ára csillagászati lesz ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#14) Morden24 válasza mrhitoshi (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha a kezedben lesz egy izzó, összeolvadt műanyagmassza, akkor lehet, hogy hasravágod magad ;]

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#15) mrhitoshi válasza Morden24 (#14) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Akkor biztos! De addig nem. :DD

PS4

(#16) olbaidhun


olbaidhun
őstag

A jövő zenéje elég furcsán muzsikál..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#17) Kleroo


Kleroo
veterán

Szerintem simán elképzelhető,hogy ennyire erős lesz.
manapság már egy mobil is nagyon erős.
A Cell procit mondjuk nem tudják reprodukálni,de a vga-t biztosan megközelíthetik,mert az elég bénácska a ps3ban.
És a Sony mindig is tudott nagyokat durrantani.
Nomeg marketingből sem rossz. szóval a kisebb felbontáshoz képest lesz ugyanolyan erős mint a ps3 fullhdban.

:)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#18) juhig12


juhig12
tag

lassan lesz benne egy 3Ghz-s i7, 6gb 2000mhz ram, és egy 5970 crossfireben

(#19) Razuel válasza juhig12 (#18) üzenetére


Razuel
aktív tag

Persze ezek még pont beférnek a 120as revodrive mellé.. :U
De remélem az új sandy bridge i7-re gondoltál. Annál alább nem adunk. ;)

(#20) ldave


ldave
félisten

Nem tudom mit aggódtok. iPod/iPhone is tud már majd PS3 szintű grafikát (pl Infinity Blade, Rage), simán elvárható ez egy új handheldtől. Főleg ha ez ráadásul egy célhardver, nem pedig egy telefon/mp3 lejátszó.

A Slime draws near! Command?

(#21) davep válasza ldave (#20) üzenetére


davep
tag

Egyetértek. Meg nem pont így reklámozzák tapitelefonokat is? De úgy is kiderül majd minden bő egy év múlva (talán akkor már kapható lesz itt is, a sony-t ismerve)

Machete don't text

(#22) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Ha azt vesszük alapul hogy a psp karcolta a ps2 szintjét , akkor elképzelhetőnek tartom hogy a psp2 is karcolja a ps3 szintjét grafikailag, felbontásban , specifikációiban stb.
Azt mondjuk hamarabb elhittem volna ha azt mondják xbox360 szintjén lesz, de azt meg nem mondhatják.
Mielőtt valaki megbélyegezne: Nem vagyok PS3 Fan , Xbox360-am van. Tény ami tény, az Xbox360 egy gyengébb konfiguráció mint a PS3.

(#23) Razuel válasza Ateszzero (#22) üzenetére


Razuel
aktív tag

Hát nem tudom, hogy te milyen felturbozott psp-vel játszottál, de amivel én toltam az nemigen volt ps2 szintjén.. Vagy csak lehet nem jó játékokkal próbáltam? :U
De, ha egész véletlen sikerülne ütni a ps3 szintjét amit kétlek, mit gondolsz meddig bírná egy aksival? A mai csúcs telefonok egy napig bírják úgy, hogy csak tapizod/zenét hallgatsz stb. és nem játszol vele 24órában, akkor szerinted egy 3d alkalmazás olyan vassal mint a ps3 meddig bírná, mert 10 percnél nem tovább az is biztos és ezt meg nem engedhetik meg maguknak, mert akkor nem lenne portable.

Amúgy meg már csak azért is, hogy kötekedjek. Lehet, hogy a ps3 egy hajszálnyival erősebb mint a kekszbox, mégis szinte az összes cross platform játék jobban néz ki a boxon.. Szvsz nem kellett volna bele az a cell proci..

Egyébként félre ne értsetek semmi bajom a psp-vel, sőtt.. De ez a kijelentés, hogy egy szinten lesz a ps3 konfigjával nevetséges. Ha jól emléxem a 3ds-re is ugyan ezt mondták, szóval ez csak visszavágás a nintendonak.

(#24) Boxi88 válasza F_Zolee (#3) üzenetére


Boxi88
őstag

Nem csak az a baj, hogy ezzel akarnak átverni embereket, hanem hogy sikerül is... :(((

(#25) Kleroo válasza Razuel (#23) üzenetére


Kleroo
veterán

Olvasgass mobil-chip híreket.
Nagyon komoly előrelépés van a kis fogyasztású de bitang erős chipeknél.
Nem a ps3-at rakják bele miniatürizálva,hanem egy szupermega fejlesztésű mobil méretű hardvert,ami nagyon erős lesz,és szerintem arányaiban hozhatja a ps3 szintjét.

A PS3 nvidia 7 alapú gpu-val rendelkezik,ami nem valami combos....sőt....hamar elavult.
Ha 1 évvel később adják ki,és 8as alapú gpu kerül bele,akkor nagyságrendekkel jobb lenne a grafika.Így a cell,kicsit felesleges,kihasználatlan.
Az xboxban pedig erősebb a gpu,és a proci gyengébb,de az is bőven elég.
Játékra a gpu fontosabb. :)

Nomeg a psp se bírta 24 óráig
4-5 órát ezis el fog szaladni egy 3000mah-es akkuval.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#26) Ateszzero válasza Razuel (#23) üzenetére


Ateszzero
őstag

Én azt mondtam hogy karcolta a psp a ps2 szintjét., és nem azt hogy üti vagy eléri.
Elég komoly játékok jöttek a psp-re , és nem is nagy felbontási különbségekkel.
Jó, lehet túloztam amikor azt írtam elérheti a psp2 a ps3 szintjét, ezt nem hiszem én se, majdem azért ott van, de szerintem biztos ütős kis gép lesz. Sony az Sony. Mindig is előrébb volt vetélytársainál, és mindig is előrébb lesz.
A Ps3 képe valóban csúnyább a z xboxénál, ezért is van nekem is xbox360-am. Az viszont szóljon a ps3 javára hogy amíg Xbox360-ra már rég nem jelennek meg játékok, addig a ps3-ra még javában jönnek. Lásd példának a Xbox classic és ps2 játék megjelenéseket.

Kleroo : Nem hülyeség amit írsz.

[ Szerkesztve ]

(#27) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

ps3 szintű teljesítmény ---> sztem úgy értették hogy ebben a felbontásban ps3 közeli grafikát tudnak vele létrehozni...

windows7sins.org

(#28) keIdor


keIdor
titán

Ami fontosabb a grafikánál és a teljesítménynél az az, hogy normális játékok jöjjenek rá...
A PSP-t is meguntam 2 hét alatt, mert annyira nem volt rá normális játék... :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) gabcsi123


gabcsi123
csendes tag

Ezek csak rosszul fordították az eredeti szöveget. Nem PS+ szintű ha nem PS3 szinű lesz . Nem mind1. !! :C

(#30) shev7 válasza Razuel (#23) üzenetére


shev7
veterán

"Hát nem tudom, hogy te milyen felturbozott psp-vel játszottál, de amivel én toltam az nemigen volt ps2 szintjén.."

Hat azert a God of War elegge rendben van meg PSP-n is.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#31) davep válasza keIdor (#28) üzenetére


davep
tag

Pedig van rá bőven jó játék. Én akárhányszor bemegyek egy gamestop-ba mindig veszek valami használtat, pedig nem is keresgélek :)

Machete don't text

(#32) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Azért ne felejtse senki, hogy PS3-nak 1920x1080 felbontáson kell megjeleníteni a játékot, PSP2-nek a kissebb kijelzőjével sok erőforrást tudnak spórolni.

A Sony szinte mindig a durva grafikus teljesítményre hajtott rá, meg is látszik a grafikai különbség a PSP és DS között, 3DS is elég szép fejlesztést kapott grafikus teljesítmény terén, már csak e miatt is kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki a PSP2-ből :K

Meg a másik, hogy csak nézzétek meg az Unreal motort iPhone-on...egy olyan eszközből is, aminek alapból nem játék volt a fejlesztésének a legfőbb célja, olyan grafikus teljesítményt tudnak kihozni, ami még a PSP-t is lekörözi...jó, nem fognak egy miniatűr PS3 alaplapot beletuszkolni, de simán el tudom képzelni, hogy megoldja a cég, aki grafikus teljesítményre hajtott eddig is, hogy megközelítse a PS3 szintjét.

Az már más kérdés, hogy ezért mennyit fognak kérni ...

[ Szerkesztve ]

(#33) Depression


Depression
veterán

Ez az izé is 120 watt-ot fog fogyasztani? :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#34) HSNet


HSNet
aktív tag

Most őszintén, ki nem s***ja (sajnálja :DDD ) le, hogy milyen szintű lesz a grafikája? Konzolt nem a specei alapján kell választani, hanem a játékok alapján.
Úgyhogy inkább játék felhozatalt jelentenének be, mint blőd és ellenőrizhetetlen állításokat.

BTW PS3 szintű grafika az marketingesről visszafordítva simán jelenthet annyit, hogy van rajta HDMI kimenet, és így 720p-t ki lehet vele tenni a laposra ;]

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#35) ldave


ldave
félisten

Üzemidő PSP és DS esetében is 4-5 óra volt, ennyire lehet számítani az új
generációban is, talán az első szériás gépeknél még kevesebb is lesz, majd a
redesign (slim meg lite és hasonlók) után várható hosszabb, +1-2 óra.

Ami engem jóval inkább érdekel az a gép köré épített szolgáltatások. Amit
2011-ben tudnia kell egy honrdozható gépnek:
- normális médiatájálszó, sok-sok fájl támogatással
- normális internetböngésző
- app store/market-szerű alkalmazásbolt tényleg olcsó programokkal

Ezekről egyelőre semmi infó, és sajnos a 3DS-nél se látom még ezeket a
lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#36) Tituka


Tituka
senior tag

hihető :U

Skizofrén vagyok, és én is...

(#37) HSNet válasza ldave (#35) üzenetére


HSNet
aktív tag

Medialejátszó: Alapból szvsz nem lesz, max erősen korlátozott (sony nem rontja a saját üzletét, nintendonak nagyon nem a profilja), utólag majd meglátjuk. Ha mehet a homebrew, akkor biztosan, mint a mostaniakra is van. hw nem hiszem hogy komolyan korlátozna ezeknél már.
Normális böngésző: Sony passz, de nagy ziccer lenne ha kihagynák, Nintendo majdnem biztosan lesz (valahol, talán kotakun részletezték).
AlkBolt(tm): Nintendo virtual consoleról mintha esett volna szó, Sony, már a PSPgo-nál is ez van. Az árak nyilván más kérdés, mint ahogy az is, hogy mennyire fogják a kis fejlesztőknek megnyitni, akik az olcsó progikat kihoznák rá, de mostanában ez akkor hype (lásd már a pana tévéire is jön valami haszonló) hogy meglepő lenne ha kimaradna. Mindenesetre az biztató, hogy a mobilos árak kellően vékonyak, a kérdés, hogy azokhoz képest mennyivel magasabbakat mernek bevállalni. Mondjuk az AAA title-oket szerintem nem érdemes 30-40$ alá várni, azokat annyiért is viszik elegen, max majd morognak, hogy milyen drága:D

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#38) KKaresz45


KKaresz45
senior tag

Örülhetünk majd, ha az ára lesz PS3 szintű.

(#39) dabadab válasza ldave (#20) üzenetére


dabadab
titán

"iPod/iPhone is tud már majd PS3 szintű grafikát"

:D A iPhone 4-ben egy PowerVR SGX 535 CPU van, amit PC-s korokben Intel GMA 500 neven ismeretes meg egy 1 GHz kornyeki ARM A8, amit meg egy Atom is lenyom, ha szamitasi sebessegrol van szo.

Persze, fejlodnek a hordozhato cuccok, de nem annyira, hogy par eve felsokategoriasnak szamito, 100W feletti fogyasztasu cuccokat lenyomjanak.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#40) keIdor válasza Darth_Revan (#32) üzenetére


keIdor
titán

Wrong, 1280x720 sincs mindig meg... GT5 is csak 1280x1080

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#41) eXodus válasza Darth_Revan (#32) üzenetére


eXodus
őstag

Azért ne felejtse senki, hogy PS3-nak 1920x1080 felbontáson kell megjeleníteni a játékot, PSP2-nek a kissebb kijelzőjével sok erőforrást tudnak spórolni.

A valóságban a 720p fölé nem igen mennek és az ennél kisebb felbontás sem ritka...
pl.: 1024x576 Ettől már nincsen messze pár mobil.

Keldor papa megelőzött. :(

[ Szerkesztve ]

(#42) Ultegra


Ultegra
csendes tag

PS3-ban van egy 7800-as nVidia GPU, meg egy bivaly CPU, amit a játékok 95%-a szó szerint 20% alatt használ ki. A flagship címektől eltekintve (Uncharted-ek, MGS4, Killzone, GT5, Resistance) általában 1, max 2 CPU magot használnak a 8-ból. Egy kétmagos 3.2 gigás CPU + egy 7800 GTX? Ez öt (!) éve volt egy felsőkategóriás PC szint. Mekkora lesz a PSP2 felbontása, 840x480? Az kevesebb, mint fele a PS3 standard natívjának (720p). A PS3 van durván túlmisztifikálva, potenciál van a Cell-ben, de kb. elvétve van játék, ami kihasználja. Ha most jelentik be, akkor mondjuk év végére jelenik meg, addigra simán lesznek 1.5 gigás processzorok a sima okostelefonokban is, plusz az AMD-nek már most nagyon ígéretes fejlesztései vannak APU vonalon. Szerintem hihető a hír.

(#43) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Nagyon fogom várni, nagyon kíváncsian.
Erős legyen, nagyon jó anyagminőséggel és multimédiával+UMD lemezes legyen.
Ha ezek meglesznek, megveszem. :)

(#44) GALARDO


GALARDO
addikt

Na erre kíváncsi leszek. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.