Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

1000 dollár azért elég túlzó ár...Itthon kb olyan 89.990-99.990 körül fog alakulni az ára szerintem, de úgyis lesz az még olcsóbb is.:)

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#2) Xaels válasza Davidoff91 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem van realitás az 1.000 dodós árban. Ha a bejelentett specifikációkat nézzük, akkor nyers erővel oda-vissza veri a 150.000-200.000 Ft-os tablet-eket, ebből kiindulva nem hiszem, hogy a Sony ennyire bőkezű lenne, hogy "fillérekért" adja a gépet még akkor sem ha a konzolbiznisz kicsit másképp működik is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) PHM válasza Xaels (#2) üzenetére


PHM
addikt

Szerintem annyiért nem adhatják, mert nem fog fogyni.
Ne felejtsd el, hogy eleinte szinte mindegyik konzolt masszív
veszteséggel adják.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4) Gude


Gude
senior tag

1000$ erős túlzás érte :U

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#5) elithun


elithun
őstag

Úgy látom az a GameStop-os lap már nem is létezik.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) ladlac


ladlac
tag

A link már nem is él, gondolom ők is érezték, hogy ez így, ebben a formában sok félreértéshez vezet (egyébként amikor élt, akkor is fel volt tüntetve, hogy ez közel sem végleges). Már a $600-os árat is cáfolták a Sonynál, és azt mondták _megfizethető_ lesz.

(#7) Xaels válasza PHM (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Nálunk annyiért nem fog fogyni ez tény, de ha lesznek megfelelő húzócímek(márpedig úgy néz ki lesznek), akkor a fejlettebb országokban annyiért is lesz rá kereslet elhiheted, nézd csak meg az iPad és Galaxy Tab eladásokat világszerte, pedig azok is erősen túl vannak árazva...

És mint írtam, tudom, hogy a konzolbiznisz másképp működik, de túl nagy ráfizetéssel sem árulhatja a gépet a Sony...

#6 ladlac: megfizethető, de nem mindegy melyik országot vették alapnak. Valószínűleg nem minket és nem is Zimbabwét...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) james001


james001
veterán

na azért 1000$ kicsit sok érte...
igaz hogy a sok modern cucc benne drága de reméljük a Sony nem húzza le ennyire a népet...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9) PHM válasza Xaels (#7) üzenetére


PHM
addikt

Véleményem szerint olyan 400 dodó körül lesz az induló ára,
nálunk pedig alulról karcolja majd a 100000 Ft-ot.
Mindez persze csak feltételezés, addig még sok víz fog lefolyni a Dunán.
Az viszont tény, hogy ilyen magas induló ár még semelyik konzolnál
sem fordult elő.

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#10) dunc


dunc
nagyúr

Remélem lesz benne beépített memória,és nem kell venni memóriakártyát még hozzá pluszba aranyárba !!!

(#11) ladlac válasza Xaels (#7) üzenetére


ladlac
tag

Nyilván olyat, ahol nagy a piac. Mint úgy általában.

Én még mindig $350-re gondolok, 3DS $250, közel egy év előnnyel, és nem csak Mario és Pokémon lesz rajta, HC gamerek is válogathatnak több jó címből.

(#12) Xaels válasza ladlac (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem $350 teljesen irreális még azt a tényt is figyelembe véve, hogy valószínűleg gyártási költség alatt fogja árulni a Sony és, hogy a 3DS $250. Meglátjuk majd, ha kijött, ez mind csak találgatás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) oriic válasza dunc (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Specifikációk között egyenlőre csak az új kártyaformátum van, amin jönnek a játékok, de mivel lehet játszani rajta a ps1-es és psp1-es játékokkal, egyértelmű hogy beépített memória lesz a gépben.

Live-Die-Respawn

(#14) Silenzio


Silenzio
addikt

A Gamestop azért árazta feljebb, mert fogalmuk sincs, mennyibe fog kerülni, viszont abban biztosak, hogy ennél több semmiképp sem lehet.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.