Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelzsoca


kelzsoca
félisten

a PSP2-ben a PS3 processzor teljesítményének a fele fog dübörögni, ami elég teljesítményt biztosít ahhoz, hogy a játékok a PS3 kezdő kínálatának a szintjét hozzák.

Persze, és ezt hűteni sem kell ugye :U

https://vertigostore.eu

(#2) PowerBuldog válasza kelzsoca (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

És 1 hétig fogja bírni egy töltéssel. :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Megint megy a nagy licitálgatás, hogy ki tud mondani nagyobbat! :W :W

Jöjjön már vmi valódi bejelentés, addig meg hagyjuk meg a kacsa híreket a vadászoknak!

Amúgy szerintem 1 dologgal tudna nagyot szakítani a psp2: ps2 játék kompatibilitás! :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) havast válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


havast
aktív tag

ez a sony. ha nagyon akarnak, megcsinalnak :)
en amugy siman elkepzelhetonek tartom. az alap psp is elvileg a ps2-hoz kozeli teljesitmenyt nyujt.

[ Szerkesztve ]

(#5) BiP


BiP
nagyúr

"ami elég teljesítményt biztosít ahhoz, hogy a játékok a PS3 kezdő kínálatának a szintjét hozzák."
Meg ne felejtsük el, hogy jóval kisebb felbontáson kell nyomnia, ami szintén előny.

(#6) Gomez86 válasza havast (#4) üzenetére


Gomez86
őstag

elvileg...

BiP:
De a fizika ugyanakkora marad... arról nem is beszélve hogy a 720p-nél jóval kisebb felbontást nem csinálhatnak, mert akkor meg nem lesz nagy szám a kijelző...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7) Tituka


Tituka
senior tag

na majd meglátjuk mit bír ;)

Skizofrén vagyok, és én is...

(#8) keIdor


keIdor
titán

2012-re jönnek az Xbox360 és PS3 teljesítményű mobilok, szóval ha ezt nézem simán igaz is lehet ez. Ki tudja...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) Sicilian


Sicilian
addikt

Kivi leszek mennyi lesz igaz ebből a sok beszédből :F

nothing is true everything is permitted..

(#10) dilipok válasza keIdor (#8) üzenetére


dilipok
veterán

na mondjuk arra is kivancsi leszek... azert mind a PS mind az XBOX igenyli a hutest, bar lehet majd azbesztkesztyut is lehet majd kapni az uj kutyukhoz

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#11) Morden24 válasza keIdor (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mondjuk az is csak lárifári.

Sectumsempra - For Enemies

(#12) BiP válasza Gomez86 (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

Viszont a kisebb kijelző és kisebb felbontás miatt elég kevésbé részletes modellekkel dolgozni, és máris kisebb a számítási és kirajzolási hardverigény is.

Felbontásban hasonló tippem van nekem is. 800x480 már minimumkövetelmény, de ennél nagyobb kéne. vagy ipad-szintű 1024-es, de méginkább 720p lenne jobb.

(#13) keIdor válasza Morden24 (#11) üzenetére


keIdor
titán

Nem biztos, várjuk ki.

#10: Persze, de X360 2005-ös hardver, PS3 meg 2006-os. Azóta annyit csökkent a csíkszélesség, hogy elmennek majd azok passzívan is. Persze itt most csak játékokról beszélek, a Cell nyers erőben még mindig verheti az akkori 4 magos CPU-kat.

A mai iPhone4 már majdnem 720p-n elviszi azt a Citadel nevű játékot, amit Unreal Engine 3 hajt. Azért az elég komolyan néz ki, és még mindig csak 1 magos A8 van benne, meg SGX535...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) Jander


Jander
senior tag

Japánban biztos kelendő lesz, ők szeretik a handheld konzolokat. Bár a 3DS biztos, hogy sokkal jobb eladásokat produkál majd.

Amcsiban már mindenhol apple van, olcsóbbak rá a játékok és senki sem szeret két ilyen nagyobb méretű gépet magával vinni (telefon + handheld).

Európát meg lesz*rják, itt kb. egyenlően fogy minden :)

A cikkben egyébként el van írva Pachter neve.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#15) Def26 válasza keIdor (#13) üzenetére


Def26
félisten

Soha nem értettem, hogy lehet telefonon fps játékot játszani. Próbálta már valaki közületek? Milyen lehet? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) dilipok válasza Def26 (#15) üzenetére


dilipok
veterán

jah, meg konzolon sem igazan szeretek FPSezni, telefonon meg kinszenvedes lehet. De aztan tuti h masok nem igy gondoljak (valoszinuleg ezert fejlesztenek ilyen jatekokat is)

Annyibol latom ertelmet a pspnek hogy kifejezetten jatekra van kitalalva, ezert a kialakitasa is jobb ilyen celra ertelem szeruen. Ez mindenkeppen a telefonok ellen szol, mert azok minden masra is szolgalnak manapsag.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#17) keIdor válasza Def26 (#15) üzenetére


keIdor
titán

Lehet, de csak elbohóckodni jó.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) Duree


Duree
veterán

Folyamatosan megy a találgatás,de lehet,hogy nincs semmi alapja?Majd kiderül,egy biztos az Iphone odaver rendesen a PSP-nek

duree54

(#19) Def26 válasza Duree (#18) üzenetére


Def26
félisten

Mennyi most egy iphone?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) dilipok válasza Duree (#18) üzenetére


dilipok
veterán

megint csak ismetelni tudom magam. Lehet h szebbek a jatekok rajta, de akkor sem nyujt sztem 1 Iphone olyan jatekelmenyt mint vmi ami direkt erre van kitalalva.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#21) jimessor666 válasza dilipok (#20) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Ez így van... :K

私たちに聞いてください。!

(#22) kapeti07


kapeti07
senior tag

Szerintem a 3DS-t nem fogja felülmúlni. Árában is biztosan drága lesz. Az a baj, hogy már megint a grafikára mennek és nem a játékélményre. A Nintendo sokkal okosabb szerintem.

Xbox: kapeti

(#23) Gomez86 válasza BiP (#12) üzenetére


Gomez86
őstag

Na jó, de pont ezt mondom én is, hogy itt saját magadnak mondasz ellent:

"Meg ne felejtsük el, hogy jóval kisebb felbontáson kell nyomnia, ami szintén előny." <-Ezt mondtad, most meg azt hogy "de méginkább 720p lenne jobb" a játékok nagy része 720p-n fut a konzolokon is. szóval a felbontás ugyanaz.

Viszont ha meg át kell portolni a játékokat, akkor abba meg csak nagyon kevés kiadó fog belemenni...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#24) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nem értem mi a gond ? Itt van nekünk egy olyan megjelent termék ami szerint a PS3 teljesítményének fele lehetséges, vagy ha nem is a fele, de az okos telefonokat simán le tudja hagyni egyenlőre. ;] link ÉS 9W fogyasztás nem rossz. :))

[ Szerkesztve ]

PS4

(#25) jimessor666 válasza mrhitoshi (#24) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Hogy megint a HW-re gyúrnak rá a Japán mérnökök és nem a játékcentrikusságra, az élvezetes, additív és sokakat lekötő programok fejlesztésére a platformra... (lásd, Nintendo)

Már átbeszéltük ezt nem egyszer,előttem is írták nemrég, igazából nem lenne gond az erős felépítés,ha nem látnánk előre,hogy mi fog ebből kisülni... :F

私たちに聞いてください。!

(#26) smkb válasza Jander (#14) üzenetére


smkb
őstag

"Amcsiban már mindenhol apple van, olcsóbbak rá a játékok és senki sem szeret két ilyen nagyobb méretű gépet magával vinni (telefon + handheld)."

DSi eladás november 24-i héten USA-ban: 961.889 db japánban 54.158.... akkor, hogy is van ez, kik hol és mit nem vesznek, vagy vesznek?

(#27) BiP válasza Gomez86 (#23) üzenetére


BiP
nagyúr

Jó, ezt nem tudtam, nincs konzolom. Azt hittem, hogy csak néhány játék fut ekkora (vagy kisebb) felbontáson.
Így viszont jogos a megállapítás, hogy a kezdeti ps3 játékok (ahol még nem használták ki az egész hardvert) szintjét elérheti.

Amúgy gyanítom, hogy nem lesz akkora felbontása, csak írtam, hogy de azért jó lenne. Főleg a filmezés miatt. Ettől még a játékok mehetnek kisebb felbontáson (ahogy a nagy konzolon sem megy midnen fullHD-n)

Portolás: Szerintem belemennének, de csak olyan feltétellel, hogy legyen szarabb, butítottabb, mint ps3-on, hogy ne legyen konkurrencia.

(#28) jimessor666 válasza BiP (#27) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Ha már idekeveredett az iPhone is,akkor a 960*720-as kijelző koránt sem lehetetlen,s mivel a PSP-é lehet akár nagyobb méretű is (fizikálisan),az 1280*720 sem kizárt... de majd meglátjuk. :K

私たちに聞いてください。!

(#29) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

jah és az ára is pont annyi lesz hanem több mint egy PS3-nak..

(#30) Def26 válasza talpalavalo (#29) üzenetére


Def26
félisten

:U Azt akartad mondani, hogy többe fog kerülni mint egy PS3?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31) BiP válasza Def26 (#30) üzenetére


BiP
nagyúr

Hát nem mindegy, hogy "annyi, ha nem több" vagy ",hanem több" :)

Fura lenne, ha több lenne. Mondjuk ez bevezető ár, a PS3 ára meg már elég sokat esett. De szerintem még így is alá pozícionálják.

(#32) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Fake ;] Máshol is írtak hogy egy Cell procinak a számolási kapacitásának a felét hozza a PSP2 ami 128 gigaflops lenne. Na mondom persze, április elsején még érthető lenne egy ilyen hír.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) Gomez86 válasza BiP (#27) üzenetére


Gomez86
őstag

De akkor a vas (CPU+GPU) is kell bele.... :))

Amúgy szerintem simán bele kellene tolniuk egy retina szintű kijelzőt.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#34) elithun


elithun
őstag

Szerintem pedig nem lesz benne hardver, csak egy képernyő gombokkal, és egy olyan kamerával, amivel, ha lefényképezed a számítógéped, akkor felveszi a teljesítményét. Mennyire saccoltam valóságosat? :D
(Uncsi már az alaptalan találgatás.)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#35) BiP válasza elithun (#34) üzenetére


BiP
nagyúr

Alaptalan találgatás az, amikor egy hírben jelenik meg. Itt a fórumban csak a vágyainkat fogalmazzuk meg.

(#36) h-yle


h-yle
addikt

Hiába gyors a PS3, ha a fejlesztők 60% nem tudja/akarja kihasználni a benne rejlő erőt. Lásd a multi platform címek 90%-a ami szebb/jobban fut a MS konzolján.

Ha a PSP2 fejlesztő környezete baráti lesz, akkor a grafika "érzésre" akár meg is közelítheti a jelenlegi asztali konzolokat.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#37) Jander válasza smkb (#26) üzenetére


Jander
senior tag

DSi eladás november 24-i héten USA-ban: 961.889 db japánban 54.158.... akkor, hogy is van ez, kik hol és mit nem vesznek, vagy vesznek?

Két indokom is van ehhez:

1. japánban laknak x milliónak, usa-ban x milliárdan
2. japánban az 1 főre eső handheld konzolok száma kb. 1.5. Tehát már magát a konzolt nem veszik, majd ha kijön a 3DS akkor nézd meg az eladásokat!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#38) BiP válasza Jander (#37) üzenetére


BiP
nagyúr

"1. japánban laknak x milliónak, usa-ban x milliárdan"

:)) milliárdan.
Usa kb. 300-310millió körül van, Japán meg 130körül. Milliárd szerintem csak India meg Kína van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.