Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) doncortio válasza H.B. (#48) üzenetére


doncortio
senior tag

Már beérték grafikailag.

mrhitoshi: értem én, ne is hasonlítsuk. Én csak azt állítottam, hogy az iPod Touch 4/4S tudja azt a grafikai színvonalat amit a Vita nekünk így első körben nyújt. Nincs ebben semmi iTermék vs. Handheld. És azt is mondtam, hogy a Vita többre lesz képes.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#52) #52815360 válasza H.B. (#48) üzenetére


#52815360
törölt tag

Az nem kizárt, hogy 2-3 év múlva beérik a mobilok, de számolj még hozzá még 2-3 évet amire kb 1 árkategóriába is kerül azokkal a mobilokkal 5-6 év meg elég sok idő.

[ Szerkesztve ]

(#53) Herczi válasza ladlac (#50) üzenetére


Herczi
senior tag

Mérget azért nem vennék rá. Ps3-nak is olyan trigger szerű az alsó gombja, mégse nagyon lehet gázt, féket adagolni. Legalábbis nekem nem nagyon megy, nem elég érzékeny.

(#54) doncortio válasza #52815360 (#52) üzenetére


doncortio
senior tag

Halkan megjegyzem, hogy a Vita is ARM architektúrájú, tehát bármikor mehetne rá egy Android. Vagy ebből a hardverből lehetne kovácsolni mondjuk egy Xperia Play 2-t.

Herczi: lehet adagolni, viszont a hülye kialakítása miatt nem könnyű, de lehet rá "hosszabbítót" venni.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#55) H.B. válasza doncortio (#51) üzenetére


H.B.
csendes tag

Ezek csak alibi kiadások (Uncharted is), hogy a startoláskor nagyot akasszanak. 3DS-re is ilyenek voltak a kezdetekkor. Iwata pedig megmondta, hogy nagy veszélyt jelent a ipad/iphone. Alkalmazkodni kell a Sony-nak is mert a struccpolitika visszaesést eredményezhet nekik is függetlenül attól, hogy "célhardver" (ezt 3DS témákban hátrányként emlegetik :U ) és hardveres gombok vannak rajta.

xRagna Akár jövőre is kijöhet az Apple ilyen hardverrel (vagy jobbal). Optimalizálás +1 év. Annyira nem egyedi a hardvere a Vitának.

[ Szerkesztve ]

(#56) Paul119 válasza doncortio (#45) üzenetére


Paul119
addikt

ez egy baromi unalmas játék 3gsen kb 5 perc után törlésre került ezt leszámítva nincs semmi olyan játék ami kicsit is megközelíteni a vita grafikáját képességét , érintő kijelző NEM játékra lett kitalálva kár is hadakoznod mellette mert úgy sem lesz igazad :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#57) #52815360 válasza doncortio (#54) üzenetére


#52815360
törölt tag

Akár linux is mehetne rá, de perpill nincs a piacon hasonló hw-el ellátott telefon, szóval nincs is mihez hasonlitani ilyen téren.

H.B. : kijönni kijöhet, de még mindig nem lesz egy árkategóriában a 2 cucc

[ Szerkesztve ]

(#58) H.B. válasza #52815360 (#57) üzenetére


H.B.
csendes tag

Az árkategória itt nem számít. Ebből 321 ezret adtak el kettő, a 4S-ből meg négymilliót 3 nap alatt a kiadáskor.

(#59) krino


krino
tag

tudom, hogy messze nem ez az elsődleges, de a hangminőség milyen?:D mert nekem fontos lenne sq is, néha jó lenne csak zenét hallgatni.

(#60) #52815360 válasza H.B. (#58) üzenetére


#52815360
törölt tag

Már hogy ne számitana? Adott A és B játékkonzol. Hardverileg egyformák. Egyik 100 dolcsi a másik 400. Ha neked nem is, de elég sok mindenkinek számit. Az eladásokat meg felesleges volt ide keverned, teljesen más területen jelentek meg, ráadásul az egyik egy játékkonzol a másik meg egy telefon. Ennyi erőből a kenyér eladását is ide vehettük volna :D

(#61) doncortio válasza Paul119 (#56) üzenetére


doncortio
senior tag

Ki beszélt itt arról, hogy játszani kell iPhone-on?! :W :W :W Azt állítottam, hogy az iPhone 4/4S TUDJA azt a grafikai színvonalat amit a Vita MOST nyújt!!! A látványvilágról van itt szó, nem pedig a játékmenetről!
Amúgy meg elhiheted, hogy nálam jobban senki sem tojik az Apple termékeire.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#62) Paul119 válasza doncortio (#61) üzenetére


Paul119
addikt

olvasd el még 1x amit írtam :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#63) H.B. válasza #52815360 (#60) üzenetére


H.B.
csendes tag

ah... hagyjuk.

(#64) doncortio válasza Paul119 (#62) üzenetére


doncortio
senior tag

olvasd el még 1x amit írtam :U

segítek: "Ki beszélt itt arról, hogy játszani kell iPhone-on?! :W :W :W"

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#65) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Kérlek benneteket ne essetek egymásnak, és ne személyeskedjetek. Maradjunk annyiban, hogy talán az Infinity Blade felér a Vita mostani kínálatához, de miután valóban kiismerik a gépet messze felül fogja múlni, nem beszélve arról, hogy jóval kényelmesebb az irányítás. Tehát részben mind a két állításnak igaza van, de kár lenne ezért Vitázni (hogy stílszerű legyek). :)

(#66) Thunderzolee válasza Zirowe (#8) üzenetére

Nekem is ez jutott eszembe. :/
Mér' nem jó a Sonynak az SD?

Üzletpolitikailag a Memory Stick is megbukott onnantól kezdve, ahogy elkezdtek olyan cuccokat árulni (kénytelenek voltak), amibe bele lehetett tenni már SD kártyát is a MS helyére.
Erre most ismét kihoznak egy újabb kártyaszabványt. :(((

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#67) Sundesz


Sundesz
őstag

Az Infinity Blade jól néz ki, de ennek ára is van: steril és statikus, kevés effektel. Ehhez képest az Uncharted él.

Hörcsög Powa'

(#68) H.B. válasza Thunderzolee (#66) üzenetére


H.B.
csendes tag

Ő is leírta: több pénz folyik belőle, persze praktikus igények még lehetnek mögötte.

(#69) sec094


sec094
tag

"a 3DS még mindig kevés system seller játékkal rendelkezik."

na, azért ezt már cáfolnám.

(#70) doncortio válasza Zsoccc (#65) üzenetére


doncortio
senior tag

Így gondoltam én is! :K :R A Sony üdvöskéje a nevéhez méltó helyzeteket teremti :D

sec097: azért valóban nem dúskál system sellerekben a platform: van egy Zelda remake, egy Super Mario és egy MarioKart. Majd később jönnek az olyan csemegék, mint a Luigi's Mansion 2, Snake Eater 3D, Monster Hunter 3G (igen, G, magam se értem miért).

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#71) H.B. válasza doncortio (#70) üzenetére


H.B.
csendes tag

Sellerek nélkül is jobb volt a rajtja februárban, mint a PSV-nek decemberben a bombajó nyitócímeivel. A felsorolt játékok pedig megfelelőek az első évre. Ezek alapján a Sony megint kibérelte a 2. (vagy ha az ios-t is beleveszem a 3.) helyet

[ Szerkesztve ]

(#72) doncortio válasza H.B. (#71) üzenetére


doncortio
senior tag

Én azért még nem ítélkeznék ilyen erősen. PSV-re is bejelentettek már innovatívnak szánt játékokat és egyelőre több Augmented Reality program van készülőben, pedig ez a 3DS-en sokkal élvezhetőbb lenne a 3D-s kamerája. ARFPS sokkal, de sokkal reálisabb lenne.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#73) iBlast


iBlast
aktív tag

nagyon jó kis gép lett, én is elfogadnék 1-et :))

(#74) H.B. válasza doncortio (#72) üzenetére


H.B.
csendes tag

Ennyi erővel a DSi-re is portolhatnák, a pontosabb kamera miatt pedig itt a 3DS győz. A hátsó érintőpanel a lényeg. Ha azt jól kihasználják, akkor még van esélyük.

(#75) doncortio válasza H.B. (#74) üzenetére


doncortio
senior tag

Egyelőre nem sok értelmét látom. Asszem a Wipeoutnál lehet majd azzal gyorsítani, de valamiért én nem látok benne fantáziát.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#76) Bodz


Bodz
nagyúr

Nagyon tetszik, jópofa kütyü. :)

(#77) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kíváncsi leszek mennyire lesz siker vagy bukás. Nem tudom a mai világban mennyire van keletje egy külön kézi konzolnak. Persze a vas az erős, és inkább ilyenen játszanák mint csak érintőképernyőn tapicskoljak meg döntögessek. De nem kell még egy kolonc a nyakamba. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#78) doncortio válasza Cyberpunk (#77) üzenetére


doncortio
senior tag

Tudod az értelmesebbek zsebben vagy táskában hordják az ilyeneket.

;]

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#79) Cyberpunk válasza doncortio (#78) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyik zsebemben a Galaxy Note a másikban a PSV. Hmm egyszerű. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#80) doncortio válasza Cyberpunk (#79) üzenetére


doncortio
senior tag

Naugye :D
Galaxy Note... tudsz élni ;]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#81) Paul119 válasza Cyberpunk (#77) üzenetére


Paul119
addikt

gondolj bele az mekkora lenne ha egy n53snnel ott dölöngélnék jobbra balra miközben játszok.. telefonnál még nem annyira ciki :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#82) RexpecT


RexpecT
addikt

3-5 óra játékidő cserélhető akksi nélkül :C

Szerk:
Látom itt azt írjátok, hogy cserélhető az akksi, akkor Indexék nem értenek hozzá :D .

[ Szerkesztve ]

(#83) csilisz


csilisz
tag

Azta! 4 magos CPU + 4 magos gyorsító :Y

(#84) Zsoccc válasza RexpecT (#82) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Elvileg nem cserélhető úgy mint a PSP esetében, de néhány csavar kicsavarása után elérhetővé válik. Vagyis a klasszikus értelemben valóban nem cserélhető, de van mód rá. Valamint néhány hónapja arról is volt szó, hogy külső akkumulátor csomagokat is be lehet majd szerezni.

(#85) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Jó kis ismertető lett, első benyomásnak teljesen megfelelő! Februárban majd meglátjuk, mi lesz nálunk.

(#58) H.B. Azt azért ne felejtsd el, hogy a 4S globális szinten debütált, míg a Vita csak Japánban.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#86) doncortio válasza Zsoccc (#84) üzenetére


doncortio
senior tag

Tényleg, lesz majd áthatóbb (a főbb ficsőrökre is kiterjedő) teszt februárban?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#87) H.B. válasza Necroman_Mk2 (#85) üzenetére


H.B.
csendes tag

a ketto osszemerheto, deha megse tetszik, akkor johet a 3ds amihez képest is (ha ugy veaszuk sokkal) rosszabbul teljesitett. 4sbol mindig is tobbet fognak elsozni. itt az a lenyeg hogy meglegyen a kritikus szam ami utan azt mondjak, hogy megeri ra fejleszteni.

(#88) r3dsnake válasza doncortio (#45) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

kozuk sincs egymashoz, raadasul erintovel jatszani pl fps-t szar (nem az apple cuccok ellen vagyok, foleg hogy kizarolag azt vennek telefonban, de ez max angrybirds szintu cuccokra valo, barmi mast kenyelmetlen jatszani rajta. innentol meg a grafika is lenyegtelen)

ez a sony kutyu zsenialis, es remelem jon belole majd slim verzio

(#92) Dunbar válasza Zsoccc (#84) üzenetére


Dunbar
senior tag

Akkor mondjuk repülőgépen, buszon nem nagyon fogja senki cserélgetni...

(#93) Zsoccc válasza Dunbar (#92) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Igen, ez elég valószínű, erre adják majd a külső akkut. Az más kérdés, hogy ez mennyire elegáns megoldás.

doncortio: Igen, tervben van, hogy majd februárban bővebben is írunk Vita témában, főleg ha sikerül a témában szponzort találni. :)

(#94) doncortio válasza Zsoccc (#93) üzenetére


doncortio
senior tag

Sonynak nincs magyarországi kirendeltsége? :) Gondolom az ő érdekük is, hogy minél több médián terjesszék.

[moderálva]

[ Módosította: Barthezz2 ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#96) Necroman_Mk2 válasza doncortio (#94) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

A nagy konzolok közül Magyarországon egyedül a Microsoft van jelen közvetlenül, a Nintendo a Stadlbauer Kft. forgalmazón keresztül, a Sony viszont még ennyire sem.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#97) juzer78


juzer78
tag

Van olyan ember, aki ezért 73-80e Ft-ot ad? Ez még áprilisi tréfának is rossz! A jelenlegi gazdasági helyzetben ez a legutolsó után van, hogy ilyenre pénzt áldozzon az ember! Ráadásul szerintem a felhasználók döntő többségénél az újdonság varázsa érzés lecsengése után csak a dobozában fog porosodni!

(#98) doncortio válasza juzer78 (#97) üzenetére


doncortio
senior tag

HDTV-k, 3DTV-k is igen jól fogynak, pedig azok sokkal drágábbak.
És a magyar viszonyokat se vetítsd le az egész világra, de még itt is igen sokan meg fogják venni.
Akinek meg nem fog bejönni, elszáll a kezdeti lelkesedése az meg valószínűleg el fogja adni.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#99) PHM válasza doncortio (#98) üzenetére


PHM
addikt

"Akinek meg nem fog bejönni, elszáll a kezdeti lelkesedése az meg valószínűleg el fogja adni."
Remélhetőleg itt fogok én a képbe jönni és megveszem nyomott áron. :)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#100) ldave válasza Necroman_Mk2 (#96) üzenetére


ldave
félisten

Van valami Nintendo Magyarország, legalábbis fácsén van ilyen oldal :)

A Slime draws near! Command?

(#101) Zsoccc válasza ldave (#100) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Az a Stadlbauer Kft. lényegében ők a Nintendo Magyarország, de ők csak disztribútorok.

(#102) doncortio válasza Zsoccc (#101) üzenetére


doncortio
senior tag

Szponzornak jók lehetnének ők is, nem?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#103) Zsoccc válasza doncortio (#102) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Vitát nem hiszem, hogy adnának. :)
Egyébként kapcsolatban állunk velük, remélhetőleg a Wii U-t tudunk majd rajtuk keresztül tesztelni.

(#104) ldave válasza doncortio (#102) üzenetére


ldave
félisten

Fácsén még egy matricás (vagy akármi olcsó bizbasz) nyereményjátékot se csináltak, nem hiszem, hogy nagyon szponzorálnának bármit is :(

A Slime draws near! Command?

(#105) doncortio válasza Zsoccc (#103) üzenetére


doncortio
senior tag

De mádt is adhatnak, nem? :)
Akkor már is tessék velük egyezkedni szirénáért :DD

CES-re mentek-e?

ldave: én egyetlen nyereményjátékon sem nyertem, ezért nem is izgatna.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#106) mrlujoak


mrlujoak
veterán

No, ma élőben is láthattam egy PS Vita-t.
Bp, 105-ös busz hátsó sor. Legnagyobb bánatomra a srác elmélyülten játszott rajta, így nem mertem megzavarni, hogy árról, forrásról faggassam, de még csak egy lopott fotót sem tudtam róla készíteni, mert egy csajszi akadályozott. (kettőn között ült, és nem volt pofám rajta keresztül fotózni...)

Gyönyörű egy kézikonzol. Gyönyörű. Szép, nagy, csodás tokozásban - és védőtokozásban - egyszerűen nyálcsorgatást okoz.
Ha gamer lennék, már tuti agybajt kaptam volna, hogy honnan, mennyiért szerezhetnék, de sajnos nem vagyok játékfanatikus.

Ha a srác magára ismer, egyszer melóba menet, vagy ebédszünetben összefuthatnánk. Ja, a Béke térnél szállt le a 105-ösről, mégpedig 9 előtt pár perccel...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#107) Zsoccc válasza mrlujoak (#106) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Ha a srác magára ismert, akkor mi is várjuk a jelentkezését egy videoteszt elkészítéséhez, ugyanis a korábban felajánlott tesztgép tartózkodási helye miatt ez nem megoldható. Tehát ha valaki Pesten vagy környékén rendelkezik Vitával, és szívesen felajánlaná néhány órára az keressen meg.

(#108) mrlujoak válasza Zsoccc (#107) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nah, ha tudodm, hogy ennyire kellene egy nektek is, egy percig nem tétovázok, és befűzöm.

Ezután ha látom külön megkérem.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#109) Zsoccc válasza mrlujoak (#108) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Előre is köszi!

(#110) dani3l


dani3l
őstag

Ha és amennyiben jól értelmeztem a játékok azokon a kis kártyákon megvásárolhatók.. Akkor pedig minek kell olyan bazinagy tok nekik? Jó, persze nem lehet kártyaméretű, de a kép alapján egy kicsit nagynak tűnik..
Egyébként a gép nagyon szép, tényleg must have érzést vált ki az emberből. Bár amennyit én játszok(/játszanék) 80 pénz azért elég húzós érte.. Azthiszem várok 1-2 évet egy rámcfelvarrásig, meg árcsökkenésig, aztán majd ha 40-50 körül meg lehet venni, akkor benevezek egyre.. Ha ennek is lesz annyi az életciklusa, mint a PSP-nek, akkor már simán megéri.
iPhonenal (meg más (okos)telefonnal is) tök fölösleges volt összehasonlítgatni, nem tudom, minek kell ezt mindenhol erőltetni..

(#111) ladlac válasza dani3l (#110) üzenetére


ladlac
tag

Gondolom a hozzáadott füzetek, papírok, ilyesmik miatt kell ekkora tok.

(#112) Prof01


Prof01
veterán

Jó kis teszt, köszi! :R
Ha csökken majd a Wifi-s ára 50-55k körülire, akkor biztosan beszerzek egyet. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#113) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem a beígért Bioshock adja majd el a készüléket - ahogy megérkezik a játék, már veszem is a gépet.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#114) Zsoccc válasza Prof01 (#112) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Örülök, hogy tetszett, esetleg nézd meg még a videotesztet és a sajtótájékoztatót is.

(#115) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Sziasztok!

Előrendeltem egy ilyen masinát, már nagyon várom. Remélem nem lesznek első szériás problémák :( .

Ha a Sony helyébe lennék belerejtenék a dobozba valami full verziós játékot. Már csak azért, hogy a Gamer, miután az összekuporgatott pénzét kiadja a csodakütyüjükre legalább tudjon játszani valamivel hosszabb távon. :K

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#116) dani3l


dani3l
őstag

Ugyan a másik topikban is feltettem a kérdéseket, azért felteszem itt is, hátha ez aktívabb lesz a későbbiekben. :)

Egyébként aki tud, válaszolhatna pár kérdésre, mivel a videóban illetve az írásos tesztben sem találtam utálást rájuk.
1. Kb mekkora helyet foglal egy-egy játék? A kártyák méretére azt írják, hogy 2-32GB-osak lesznek, de érdekelne h pl kezdetben kitöltie egy a 4 gigát, esetleg többet? Csak mert ugye gyárilag nem adnak hozzá memóriakártyát, és mivel megint saját formátumot használnak, elég borsos az áruk (8 gigás kb 10, 16 gigás kb 18k). És ha egy játék akár 4-5 giga is lehet, akkor a 8 gigásnak már nem sok értelme van, mivel egynél több játékot nem is lehet rá letölteni a Storeból. Lényegében csak arra lennék kíváncsi, hogy elég e egy 8 gigás kártya bele, vagy érdemesebb a 16-os? Sztornó, közben mégiscsak megtaláltam rá a választ. :) Mindenesetre ez az egyedi memóriakártya megint elég csúnya húzás volt a Sony részéről.. :(
2. A lekerekített trigger mennyire használható? Így ránézésre nem annyira kényelmes, de ki tudja..
3. Lehet tudni esetleg valamit arról, hogy a PSP játékok Storeon keresztül elérhetőek lesznek-e rá a későbbiekben, illetve, hogy egyáltalán kompatibilisek lesznek-e vele, mint anno a PS2 játékok a PS3-mal? És ha netán igen, lehet e PSP játékkal platformok között multizni (tehát mondjuk egy PSP és egy Vita közt)?
Azt hiszem egyelőre így ennyi jutott eszembe. :D

Még esetleg a szakiktól megkérdezném, akik jobban figyelik a konzol-piacot, hogy van rá esetleg némi esély, hogy nyárig csökken az ára, vagy nem jellemző? Tekintettel pl a kezdeti alacsony eladási darabszámokra.

(#117) Zsoccc válasza dani3l (#116) üzenetére


Zsoccc
senior tag

1. tehát akkor megtaláltad a választ
2. nekem nem tűnt kényelmetlennek, sz egész gép olyan kézreálló
3. a digitálisan elérhető PSP játékok játszhatóak lesznek rajta

+1. nem valószínű, hogy nyárig lemegy az ára, nyilván elképzelhető, hogy a Nintendo-hoz hasonlóan egy hardver fogyást felgyorsító árcsökkentést alkalmaznak, de nyárig erre kevés esélyt látok.

(#118) dani3l válasza Zsoccc (#117) üzenetére


dani3l
őstag

Köszi a gyors választ! Ha ez a helyzet, akkor egyre esélyesebbnek látom, hogy előrendeljem, csak nem igazán szeretem, mikor megveszek valamit jó drágán, következő héten meg leárazzák.. :DD
Mostmár csak az akkuidő, illetve a tv-kimenet hiánya, ami kicsit zavar, bár utóbbi nélkül tudok élni, előbbi pedig később még mindig orvosolható a külső akkuval, még ha plusz pénzért is..

(#119) Zsoccc válasza dani3l (#118) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Azért ne az én lelkemen száradjon, ha mégis leárazzák! :)

(#120) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Nem tudom miként tervezték az árát, de már 40 alatt is elérhető a kütyü, ami jól mutatja az értékállóságát pl egy csúcs android telóval szemben...

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.