Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Ok, forrás? :F

Amúgy iszonyatodsn brutális! :D Ha jó áron lesz akkor repük rá a "KELL" plecsni! :))

(#2) KG.


KG.
tag

"640x480(VGA)", 5"-ra ez csak nekem tűnik kis felbontásnak?, azért elvártam volna legalább hogy az Iphone 4G-t odaverje !, a többi viszont elég biztató! :D

Ha érdeklődsz valamelyik termékem iránt, írd le melyik hirdetésre hivatkozol!, nem vagyok gondolatolvasó hogy kitaláljam!

(#3) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Akksiról még mindig nem tudni semmit :F ...kezd egyre aggasztóbb lenni számomra,h a Vita is olyan betegségben fog szenvedni,mint a mostani telefonok többsége.... :(((

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#4) keIdor


keIdor
titán

Nem gyenge grafika lesz ezen, az az érzésem, kiindulva az iPhone4-ből vagy az iPad2-ből.
Pedig i4 sokkal gyengébb, de az Infinity Blade, Rage már nagyon durván szép, képzelem erre miket kiadnak majd.

#2:: Az a kamera... ami szerintem is harmatos mondjuk nagyon, ilyen hardveren telefonom már 1080p@30fps van. A kijelző: képernyő: 5 hüvelyk (16:9), 960 x 544, 16 millió szín, OLED (Touch screen) Multi touch (kapacitív)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Helymeghatározás: beépített GPS (3G/Wi-Fi), Wi-Fi

Ez azt jelenti hogy csak Wi-Fi-n vagy 3G-s hálózaton keresztül tud helyzetmeghatározást? :F

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#6) Ateszzero válasza Petya2900XT (#3) üzenetére


Ateszzero
őstag

Nekem is ez volt az első gondolatom.
Ha egyfolytában a töltőn kell lennie, kicsit kiesik a handheld kategóriából.

(#7) Sundesz válasza Ateszzero (#6) üzenetére


Sundesz
őstag

Szerintem 8-10 óránál többet nem feltétlenül kell kibírnia egy handheld konzolnak, PSP is 6+ órát tudott.

Hörcsög Powa'

(#8) Thodeus válasza Sundesz (#7) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Ha annyi nyúzást kibírna, akkor nem is panaszkodnék rá. :DDD

(#9) zsigus


zsigus
őstag

Az AM-OLED kijelző elég jó hatással van a fogyasztásra, viszont természetesen CPU-GPU sokkal erősebb lesz mint az elődben volt, tehát sztem kb. annyit fog bírni üzemidőben mint a PSP. Bár ez erősen függ a használattól is (kamera, wi-fi stb.).

(#10) GeryFlash


GeryFlash
veterán

a legújabb psp-nek milyen processzora/vga/memóriája volt? és ennek a 4magos procinak miylen az órajele?

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#11) GeryFlash


GeryFlash
veterán

sim kártya hely? akor ezzel lehet telefonálni?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#12) Sundesz válasza GeryFlash (#11) üzenetére


Sundesz
őstag

Nem, csak a 3G miatt van benne.

Hörcsög Powa'

(#13) errorcode06 válasza KG. (#2) üzenetére


errorcode06
őstag

A képernyőfelbontás 960x544 lesz, videót vesz fel 640x480-al...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#14) HardRic válasza zsigus (#9) üzenetére


HardRic
addikt

Nálam az AMOLED kijelző felelős a fogyasztás 50%-ért 22%-os fényerőnél. Csak akkor fogyaszt kevesebbet egy LCD-nél ha sötét képet jelenít meg.
mellesleg remélem ez a "kijelző egybeépítve az üveglappal" technológiával lesz szerelve, mert anno a HTC Legenden elég zavaró volt az a légréteg.

(#15) infectedmann válasza Neil Watts (#1) üzenetére


infectedmann
őstag

Nem lesz jó áron. Bőven 100e HUF körül lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.