Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Miért hagyják ki a karácsonyt Európában meg az USÁban?
Tudom hogy Ázsiában fogy legjobban psp de azért máshol is adtak el jópár darabot.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) Prime110 válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


Prime110
aktív tag

Pont ezért, eddig SONY termék, ha világpremierre került a sor sosem tudott két (három) kontinensen szerepelni egyöntetűen jól, mindenhol elfogytak a készletek pár nap alatt, innen nézve pedig inkább az ázsiai piac most a fontos az év végére, ahol a 3DS felére levitt árát meg kell "torolni" és erősíteni kell a piacot - addig itt jön a PSPLite...

(#3) james001


james001
veterán

Én inkább majd a hivatalos Sony bejelentésnek hiszek majd,mert annyi pletyka volt már hogy mikor jön a gép... Dehát nálunk csak jövőre jön :O

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4) Prime110 válasza james001 (#3) üzenetére


Prime110
aktív tag

Ott a pont, ez nem változik! :(
Igazából innen nézve teljesen mindegy, hogy november 12 vagy december 29 az ázsiai premier...

(#5) h-yle válasza Prime110 (#2) üzenetére


h-yle
addikt

Így van. Mivel, nem tudnak eleget gyártani egy világpremierre ezért előszöt "otthon", auzán az USA-ban majd Európában jelenik meg a gép, mert addigra már megfelelő kapacitással tudnak üzemelni a gyártósorok.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) Zirowe válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szerintem azért, hogy mire kijön Európában, legyen már kész törés rá. ;] ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) Gergosz2 válasza Zirowe (#6) üzenetére


Gergosz2
veterán

:DDD

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8) ch003067


ch003067
addikt

Nagyon várós cucc. Szerintem akkor ( ha Karácsonyra nem is, de ) Húsvétra meglepem magam egyel :DD

(#9) james001 válasza Prime110 (#4) üzenetére


james001
veterán

Remélem majd raknak föl ferdeszemű barátaink pár "unboxing" videót róla azért,kíváncsi vagyok miket tud a cucc. :)
De most már a Sony biztos elárulja a TGS-en mikor is jelenik meg hivatalosan.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) Prime110 válasza james001 (#9) üzenetére


Prime110
aktív tag

Ami már ilyen közel van egy hivatalosnak kiáltott show-hoz ott általában már előtte hihető információk jönnek ki, úgyhogy én ennek az információnak félig-meddig hiszek.

(#11) Tonti


Tonti
tag

Nagyon zsír lesz az biztos :D

Telefonon lehet a leggyorsabban elérni! A számom az adatlapomon megtalálod.

(#12) Pantal


Pantal
senior tag

PS Vita - a születésnapomon? :DDD

(#13) wii90 válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


wii90
tag

Vígasz.. A karácsonyt tölts a családod barátaid társaságában ne egy kézikonzollal :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.