Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet én vagyok a vak, de nálam csak annyi a különbség hogy a felső élénkebb.

Live-Die-Respawn

(#2) haddent


haddent
addikt

Szerintem egyik kijelző sem az igazi... Az OLED szokásosan agybafőbeszaturált túl élénk, ez az LCD pedig kifjezetten pocsék, az egész tiszta sárga.. :U

Ettől függetelnül nekem az OLED tetszeget és szeretem is az ilyen kijelzőket, de tény, hogy a valóságtól nagyban eltér.

[ Szerkesztve ]

(#4) assemble válasza haddent (#2) üzenetére


assemble
addikt

Az OLED kijelzok egyaltalan nem feltetlenul vannak tulszaturalva. Vannak teljesen megfeleloen szaturalt OLED kijelzok. A Samsung kijelzoi altalaban tenyleg tulszaturaltak valamennyire (hozzateszem sokszor kevesbe tulszaturaltak, mint sok LCD kijelzo alulszaturalt = fako), amit mindenki jol le szokott hordani (altalaban valos hozzaertes nelkul), ebbol adodik ez a gyakori tevhit. A Vita-ban levo OLED kijelzojen pl tobbek szerint eleg pontosak a szinek es megfelelo a szaturacio.

(#5) pach-adams


pach-adams
tag

Az én szememnek akkor is szebb az Oled, bár szerintem jobban járna a péztárcánk ha egy sima HD felbontású IPS TFT panelt kapott volna a készülék :/
Annak szépek a színei, és az áruk is megfizethető :)

Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

(#6) krx21


krx21
nagyúr

A kezdeményezés egyértelmű: "költséghatékonyítás"... A többi marketing...
De egyébként akkor már legalább tényleg legalább triluminos technology lenne...

(#7) ricshard444


ricshard444
veterán

Hát ez valóban lehangoló
Tekintsünk el a "tetszik a színvilág, nem tetszik"-től és egyértelmű, hogy a fenti panel egyszerűen szebb képet ad, sokkal jobb ránézni.
A Slim általában úgyis az olcsósításról szól, itt kapott egy pofont a kijelző :U

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#8) Buster17


Buster17
addikt

Ja, én azt hittem, hogy az lcd a drágább meg jobb mert huu upgrade jobbat beletesznek stb ránézésre szebbnek tűnik az lcd és azt akarja közölni a cikk, de ezek szerint tévedek :DDD

(#9) Buster17 válasza Buster17 (#8) üzenetére


Buster17
addikt

Na jobban megnéztem tényleg a felső a szebb :DDD

(#10) TESCO-Zsömle válasza assemble (#4) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Más kérdés, hogy ebből mit lát a fényképezőgép, mi marad belőle a kép tömörítése után, és mit lát az illető abból a képből a saját kijelzőjén át. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11) szebev


szebev
senior tag

A felso kep szebb!

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#12) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nekem is az oleddel kene :)

(#13) E1even


E1even
senior tag

Nekem is az OLED tetszik jobban.
A cikk elolvasása előtt még azt hittem, hogy az OLED kijelzős lesz az új (nem vagyok otthon PS témában) :D :N

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#14) FoxiestFox válasza E1even (#13) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az lenne normális, nem a visszafelé fejlesztés :DDD

(#15) E1even válasza FoxiestFox (#14) üzenetére


E1even
senior tag

Akkor jól láttam így laikus szemmel... ;] :D

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#16) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

hát, csúnya dolog ez.... PS4nél mi lesz majd slimesítéskor kihagynak 2 magot? :D

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.