Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prof01


Prof01
veterán

Elég pici tokjuk lesz. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#2) TazLeacher válasza Prof01 (#1) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A komplett játékgyülytemény-t fel lehet adni egy postai borítékban, ha nem kell a tok. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3) protosz1988


protosz1988
csendes tag

Ennyire olcsóak már ezeknek a kártyáknak az előállításuk, hogy jobban megéri mint egy lemez? Nem is beszélve a digitális értékesítésről.

"Az infláció az, amikor a jövő havi fizetésedből csak a múlt havi számláidat tudod kifizetni."

(#4) TazLeacher válasza protosz1988 (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Teljesen jogos. Egy hordozható konzol esetében nem is értem, hogy minek a fizikai hordozó...a digitális sokkal ésszerűbb lenne.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) Mr.Csizmás válasza TazLeacher (#2) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

játékgyülytemény-t

:O

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) TazLeacher válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:B

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7) Cathfaern válasza TazLeacher (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem meg pont hordozhatónál van értelme a fizikai hordozónak :) Egy hordozható konzolról nem lehet mindig feltételezni, hogy netközelben van, és a belső tárhelye mindenképp korlátozott(abb, mint egy asztalinak). Így jó ha az ember sok játékot akar magával vinni, jó ha tudja azt egy pici fizikai hordozón is cipelni.

(#8) Jeanne d'Arc

Szépike. Kis helyen elfér, remélem olcsó lesz!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) anulu válasza Jeanne d'Arc (#8) üzenetére


anulu
félisten

Sony. szóval nem. :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) TazLeacher válasza Cathfaern (#7) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mindenesetre az lenne a "normális", ha a játék futtatásához nem kellene fizikai dolog. Megveszed, feltelepíted, beregeled store-ba (innentől bármikor letöltheted), kártyát kiveszed, elrakod. Persze, nem probléma egy ilyen kis kütyüt hurcibálni, csak ugye elveszik, megsérül, stb...ez otthon a TV előtt ritkán fordul elő, itt viszont van rá esély.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11) Jeanne d'Arc válasza anulu (#9) üzenetére

Külföldön egész jó áron van onnan kell beszerezni. Bár kéne egy Vita is hozzá, és az nem túl olcsó se itt se ott.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) ch003067


ch003067
addikt

Kb akkora lesz, mint egy SD Kártya nem ?

(#13) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Ilyesmi kellene az újgenerációs "nagy" konzolokba is.
Nemértem X360-hoz mért nem adnak ilyen játékokat... MS csinálna egy 2000Ftos adaptert, USB-ről gyorsabban is olvas mint lemezről...

(#14) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

én amazonról rendelek ps vitat, japán megjelenés után pár nappal meg is jön. tulajdonképpen ugyanaz mint az eus, vagy usas, csak nem kell rá 3-4 honapot meg varni. mert ugyanugy van angol menuje, meg regio fuggetlen, tehat akarhol vasarolt jatekok mennek rajta. a 3g-s 60ezer ft, a wifis sima 50 atszamitva. magyarországra, meg akik ekkor behozzák 75ért illetve 90ért értékesítik. jobb megrendelni, aztán kész. ja meg uncharted az ugye 8ezer, szal 68tuti elmegy rá, ha nem lesz valami gép+játék kiszerelés. bár tuti hogy lex :D csak az a kérdés hogy a 3gért fizetni kell? és ha igen hogyan? havonta, orankent vagy hogy? es az mennyibe faj?

(#15) Balazs_ válasza DaemonX (#14) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Vagy síma SIM vagy MicroSIM. Veszel a szolgáltatótól és belerakod.

(#16) DaemonX válasza Balazs_ (#15) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

értem és utána nem kell fizetni érte? vagy az szolgáltató függő? amugy koszonom a valaszt.:D

(#17) Teszla_ válasza TazLeacher (#4) üzenetére


Teszla_
senior tag

PSP Go után a Sony szerintem a pokolba kívánja a digitális értékesítést ;] legalábbis még egy ideig.

(#18) DaemonX válasza Teszla_ (#17) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

én is így gondolom. meg azért szebb is az, ha az ember polcán ott díszeleg a játéka, tokkal, kézikönnyvel, esetleg extra tartalmakkal pedig, ha valami gyüjtöi stuffról van szó

(#19) TazLeacher válasza DaemonX (#18) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nagyon szép, ha az ember polcán ott díszeleg a játék, csak egy hordozható konzolt nem azért vesznek az emberek, hogy otthon a polcot nézegetve játszanak, arra ott vannak az "asztali" konzolok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#20) Balazs_ válasza DaemonX (#16) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Van elvileg valami feltöltős mobilnet, de van lehetőség havidíj mellett piszok sz@r csomagokat vásárolni... Szerintem inkább csak netezésre való, játékletöltésre nem.

(#21) Teszla_ válasza TazLeacher (#19) üzenetére


Teszla_
senior tag

Szerintem ez ebben az esetben már csak szőrszálhasogatás. Mert, ahogy már korábban is írták, a hordozható konzol nagy valószínűséggel úton lesz és nem lesz net a közelben.
Egy ilyen kis méretű kártya meg szerintem senkinek nem lesz a terhére. Bár ez is csak a saját véleményem.

Azt azért remélem, hogy a memóriakártyás megoldás miatt nem fog arra a sorsra jutni, mint anno az N-gage :(

(#22) DaemonX válasza Balazs_ (#20) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

ja a 3g a multi miatt érdekelne. mert állandóan online lehetne lenni. ezt meg am nem ertem amit elozoekben vki irt, hogy miert baj az ha a polcon van. attol meg hogy handheld, jobb egy rendes dobozos game szerintem. ugyanugy el tudod vinni magaddal, kis helyigenyu

(#23) DaemonX válasza Teszla_ (#21) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

ez most egy elég buta összevetés az ngages. mert ilyen elven a nds, vagy a psp is lehetett volna sikertelen ,mert mondjuk üres umd lemezt nem lehetett sehol se venni xd
A hordozó tök mind1 mi, a gépnek és a rá érkezö jatekoknak kell jonak lennie. az ngage nem ezért bukott meg hanem sok más dolog miatt, amivel nem számolt a nokia. na de tanult belöle, a jatekot hagyja meg a nagyoknak

(#24) alibaba78 válasza DaemonX (#14) üzenetére


alibaba78
őstag

"a 3g-s 60ezer ft, a wifis sima 50 atszamitva"

Link-et legyszi! Ugyanis amit en lattam, csak a wifi-s verzio 70k. A 3g-s pedig ~85-90k lesz, ha valoban az amazonrol rendeled. :(

[ Szerkesztve ]

(#25) Teszla_ válasza DaemonX (#23) üzenetére


Teszla_
senior tag

Az N-gage azért (is) bukott, mert szimpla MMC kártyán adta ki a játékokat, na meg futottak a játékok más Symbian-os telefonon is, így nem kellett N-gage-et venni ahhoz, hogy a rá megjelent játékokkal játszhasson az ember. De mindegy, a lényeg, hogy ez a megoldás jó legyen.
Remélem ennél az NVG kártyánál nem tudnak majd ügyeskedni az emberek. Valahogy mégis el tudom képzelni, hogy mivel nagyon hasonlít az SD kártyákhoz, fognak próbálkozni.

(#26) DaemonX válasza alibaba78 (#24) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

hát na nem tesznek nagy kulongbseget. dollarban kell venni mert ugyanugy 250 illetve 300 dollarert kinalnak wifis illetve 3gs valtozatot, mint euroert. szal nem mind1 xd. ha euroban veszed 150szazalekos arat fizetsz. a link: http://www.amazon.com/PlayStation-Vita-3G-WiFi/dp/B004L5MYJA/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1316206474&sr=8-2
299.9 dollar tehat 60ezer forint
ne a co.uk-t nézd, hanem a comot. onnan is lehet hozni mora

[ Szerkesztve ]

(#27) DaemonX válasza Teszla_ (#25) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

hát na igen ha symbianon is fut ki venne ngaget? xd

(#28) alibaba78 válasza DaemonX (#26) üzenetére


alibaba78
őstag

Ugy legyen! Kivancsi vagyok, megjelenes utan is tartani fogjak ezt az arat? Te most rendeled meg? Mi az a "mora"?

mod.: Mar megvan. :D

[ Szerkesztve ]

(#29) DaemonX válasza alibaba78 (#28) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

igen most rendelem :D ha dollárban nézed az ár nevetséges egy ilyen szintü cuccért. ezzel most nagyot alkothat a sony...

(#30) krino válasza DaemonX (#26) üzenetére


krino
tag

ez mind szép és jó, de erre jön még a shipping, mert nem hiszem, hogy free shipping van worldwide, no meg ha a vámon megakad akkor szépen felpakolnak rá még egy kb15 ezret..:D

(#31) krino


krino
tag

Ó azt még elfejtettem, hogy te ,hogy rendeled meg az amazonon? mert korábban probálkoztam, de elektonikai cuccot nem tudtam rendelni amcsiból, a garancia miatt. Régebben még voltak módszerek a kicselezésére, nem tudom, hogy ez azóta hogy alakult.

(#32) DaemonX válasza krino (#31) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

még én se tudom pontosan xd

(#33) Prof01 válasza TazLeacher (#2) üzenetére


Prof01
veterán

Van benne valami. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#34) Tonti


Tonti
tag

Valyon milyen árban lesz? :)

Telefonon lehet a leggyorsabban elérni! A számom az adatlapomon megtalálod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.