Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elims


Elims
veterán

Nem tudom,hogy honnan van erre energiád,de ezt az írásod is köszönjük!!
Engem nem vonz a fps,de ennek a játéknak biztos örülni fognak páran. :-)

(#2) deltaa97


deltaa97
tag

Elég korrekt ajánlat, stílustól függetlenül. :K
Sokszor mondják, hogy a PS+ nem éri meg, pedig, ha valaki megveszi akciósan az 1 éves előfizetést (13500 Ft - így 1175/hónap) akkor nagyon jó áron szerezhet be 24 játékot.
És láttuk már, hogy elég komoly címeket adnak: Uncharted 4, Dirt Rally 2.0, Detroit stb...

Xiaomi 12X 8/128 GB Grey | Életem legrosszabb döntése, hogy gépészmérnöki pályára tévedtem...

(#3) Robitrix


Robitrix
senior tag

a francba én megvettem úgy 7000-8000 körül tavaly ősszel. :)

(#4) Robitrix válasza Elims (#1) üzenetére


Robitrix
senior tag

pedig a legelején a küldetésben eljátsszák a partraszállást Normandiában követve a Ryen közlegény megmentése filmet gyakorlatilag. vagy 20-szor álltam neki mire egyszer sikerült eljutni az első töltésig anélkül, hogy xarrá ne lőjenek a géppuskák. :) Hiába kúszik mászik lapul az ember tök esélytelen. Legfeljebb annyit lehet tenni, hogy próbálja figyelni az apró szüneteket, mikor éppen tölt a géppuska. Valami hasonló lehetett az igazi partraszállás. még virtuálisan játékban is szar átélni. és az igazi katonáknak nem volt medicsomagja visszajavítani az életerőt....... aztán mikor már beszabadul az ember a fedezékekbe és lövészárkokba akkor bosszút áll.... :)
vannak benne jó részek.

(#5) Elims válasza Robitrix (#3) üzenetére


Elims
veterán

Ne bánd.Előbb játszottál vele vmint. így tényleg a Tiéd és nem csak bérled. (Ettől függetlenül megéri a plus -a játékok miatt-.)

Kérdezz rá a topikjába,hogy hogyan könnyebb.
Ha lenne benne állandó tps nézet kipróbálnám.

(#6) konikan


konikan
aktív tag

Beruháztam ismét 2700 HUF értékben a havi előfizetésre, most már csak azt a 90 GB-ot kell megvárni mire lejön.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#7) Rinocerosz válasza deltaa97 (#2) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Mikortól kezdődik pontosan ez a ps plus akció?

(#8) #21123072 válasza Rinocerosz (#7) üzenetére


#21123072
törölt tag

ezt már most is letöltheted.

(#9) Bobek198508 válasza konikan (#6) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Elméletileg 26-tól elérhető, de én a mai napig nem látom :D Hol is lehet ezt megtalálni? :)

(#10) #21123072 válasza #21123072 (#8) üzenetére


#21123072
törölt tag

bocs, benéztem.

(#11) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A másik játék mi lett?

(#12) #21123072 válasza HaZsolt (#11) üzenetére


#21123072
törölt tag

SW Battlefron II.

(#13) HaZsolt válasza #21123072 (#12) üzenetére


HaZsolt
őstag

Idokozben mar kiderult. Furi hogy a Sony csak 1 jatekot jelentett be es par napra ra kulon a masikat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.